Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Cinsel İlişkiye Girememe
EN ALT
Yeni Başlık
Sayfa: 1
BAŞLIK: Doktorlar "vajinismus değilsin, naz yapıyorsun!" demişlerdi.
Doktorlar "vajinismus değilsin, naz yapıyorsun!" demişlerdi. 2 Yıl önce  
Sevgili Saygın Bey;
2009 yılında hayatımın aşkı ile evlendim. Sayısız hayallerimin olduğu adamla artık aynı evdeydim. Ama saatler sonra benden hayal kırıklığı nene olduğunu anlamadığım ve yaklaşık 1 ay sonra Vajinismusla tanıştım. Televizyondan sürekli sık sık duyduğum ama ne olduğunu tam olarak ne olduğunu bilmediğim o şeyi bende yaşıyordum. Asıl karanlık günler ondan sonra başladı. Hemen bir jinekoloğa gittim bana bir dosya kağıdı boyutunda bir sürü gevşeme egzersizi yazan talimatlar ve ne işe yaradığını anlamadığım bir yol. Yapılanların hepsini yaptım ve jeli kullandım ama yine hüsran ve ağlama krizleri. Tekrar aynı doktora gittim kendisinin yapabileceği bir şey olmadığını ve beni psikiyatra sevk etti. Ona da gittim. İlk seansta sonra olmamasının nedeninin tamamen ben olduğumu beceremediğimi vs aklınıza gelebilecek bütün olumsuzlukları resmen beynime yükledi. Çözüm umduğum doktor görüşmesinden sonra her şey kötüye gitmeye başladı. Sonra başka bir doktora gittim. Beni masaya aldı ve hayatım boyunca unutamayacağım bir plastik parça ile canımı yaktı. Bana sende hiç bir şey yok her şeyi sen kendin yapıyorsun istersen yaparsın diye geri gönderdi. Bu sorunu asla aşamayacağımı bana inandırmıştı. Bu evliliğimin 1. Yılı olmuştu. Ama umut denen şey var ya hiç onu yitirmemiştim. Her gün internetten okuyorum hep aynı yöntemler aklıma yatmadı. Saygın Beyi görünce eşime utana sıkıla söyledim. Her zamanki anlayışı ile gidelim hayatım oldu. Sadece 4 seans aldım 2 seanstayken korkum kalmamıştı. Artık ya eşim bana yanaşırsa ne diyeceğim nasıl kaçacağım diye düşünmüyorum. Ve artık bende bunu vajinismusu çözdüm. Muayenemin ilk gününden son gününe kadar hatta ve hatta sıkıntımızı tamamen gönderdikten sonraki görüşmelerimizdeki yaklaşımları muhteşemdi. Kocama bana gösterdiği anlayış için, Saygın Bey bana yeniden mutlu olma şansı verdiği için çok ama çok çok Teşekkür Ederim

Kodu Girin   
Forum kodları ve simge butonları gösterilmemesine karşın, hala kullanılabilirler.
Selin

Reply Quote

EN ÜST
Yeni Başlık
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

74.1%Turkey Turkey
15.8%United States United States
3.1%China China
1.5%Germany Germany
1.2%Georgia Georgia
0.5%Kuwait Kuwait