─░li┼čki s─▒ras─▒nda a─čr─▒/ac─▒ duyuyorum. Parmak egzersizi yap─▒yorum - Vajinismus Forumu, Vajinusmus, Vajinismus tedavisi, Cinsel ─░li┼čkiye girememe, ilk gece korkusu, vajinismus tedavi merkezi
´╗┐
Ho┼čgeldiniz, Ziyaret├ži
L├╝tfen Giri┼č ya da Kay─▒t.    Kay─▒p Parola?

─░li┼čki s─▒ras─▒nda a─čr─▒/ac─▒ duyuyorum. Parmak egzersizi yap─▒yorum
(1 inceleyen) (1) Ziyaret├ži
Vajinismus Hakk─▒nda Her┼čey
EN ALT
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1
BA┼×LIK: ─░li┼čki s─▒ras─▒nda a─čr─▒/ac─▒ duyuyorum. Parmak egzersizi yap─▒yorum
─░li┼čki s─▒ras─▒nda a─čr─▒/ac─▒ duyuyorum. Parmak egzersizi yap─▒yorum 1 Y─▒l, 2 Ay ├Ânce  
Damla; 28 ya┼č─▒nday─▒m. E┼čimle 2 y─▒l 2 ayd─▒r evliyiz. Evlili─čimizin ilk g├╝n├╝nden beri sa─čl─▒kl─▒ bir cinsel ili┼čkiye giremedik. Benimle ilgili en ├Ânemli ├Âzellik heyecan ve korku belki de ili┼čkiye giremememizin de en ├Ânemli sebebi buydu. Zaten ni┼čanland─▒─č─▒m─▒zdan beri bu konuda hep tedirginlik duyuyordum. Bundan kulaktan kula─ča yay─▒lan o ilk ac─▒ s├Âylentilerinin de etkisi b├╝y├╝k. Sanki o an geldi─činde ili┼čki s─▒ras─▒nda can─▒m ├ž─▒lg─▒nca ac─▒yacak gibi geliyordu ve ilk denememizde b├Âyle de oldu. Sanki e┼čimin penisi vajinama girmesi fiziksel olarak da m├╝mk├╝n de─čil gibi geliyor. Ama her ili┼čki denememizde ayn─▒ duvar ayn─▒ ac─▒ kar┼č─▒m─▒za ├ž─▒k─▒yor. Halbuki o a┼čamaya kadar her ┼čey ├žok normal ve yolunda ilerliyor. ─░nternetteki okudu─čum hikayelerin aksine e┼čimle kendimiz denedi─čimiz birka├ž parmak egzersizlerinde ba┼čar─▒l─▒ olduk. Ancak o noktaya geldi─čimizde durum ayn─▒ oldu. Bunun bir rahats─▒zl─▒k oldu─čunu ve tedavi edilebilece─čini bilmek ├žok g├╝zel.

Kodu Girin   
Forum kodlar─▒ ve simge butonlar─▒ g├Âsterilmemesine kar┼č─▒n, hala kullan─▒labilirler.
Damla

Reply Quote

EN ├ťST
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

´╗┐
87.7%Turkey Turkey
5.3%United States United States
1.6%Germany Germany
1.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Netherlands Netherlands
0.3%Austria Austria
0.3%France France
0.2%United Kingdom United Kingdom
0.2%Belgium Belgium

Bug├╝n: 643
D├╝n: 635
Bu Hafta: 4804
Ge├žen Hafta: 5036
Bu Ay: 11312
Ge├žen Ay: 36322
Toplam: 855104

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users

Sizi, Siz Anlat─▒yorsunuz

Hastalar─▒m─▒z─▒n Vajinismusla ─░lgili Yorumlar─▒

Hastalarimizla Sohbetler

Videolar─▒m─▒z

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayal─▒m 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolay─▒ bize ula┼čam─▒yorsan─▒z, Numaran─▒z─▒ b─▒rak─▒n Doktor Sayg─▒n Micozkad─▒o─člu sizi aras─▒n.

Numaran─▒z─▒ b─▒rakmak i├žin t─▒klay─▒n

Bize Ula┼č─▒n