15 y─▒ll─▒k vajinismusluyum ve kendimi kas─▒yorum - Vajinismus Forumu, Vajinusmus, Vajinismus tedavisi, Cinsel ─░li┼čkiye girememe, ilk gece korkusu, vajinismus tedavi merkezi
´╗┐
Ho┼čgeldiniz, Ziyaret├ži
L├╝tfen Giri┼č ya da Kay─▒t.    Kay─▒p Parola?
Vajinismus Hakk─▒nda Her┼čey
EN ALT
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1
BA┼×LIK: 15 y─▒ll─▒k vajinismusluyum ve kendimi kas─▒yorum
15 y─▒ll─▒k vajinismusluyum ve kendimi kas─▒yorum 10 Ay, 2 Hafta ├Ânce  
Merhaba; Ben 45 ya┼č─▒nday─▒m. 15 y─▒ll─▒k evliyiz ve hi├ž birlikte olamad─▒k. Kafamda olan bir ┼čey, ac─▒ hissedece─čimi sand─▒─č─▒m i├žin, kendimi kas─▒yorum. Ama kesinlikle inan─▒yorum ve e┼čimi ├žok seviyorum. Bug├╝ne kadar b├Âyle bir ┼čeyin, yerin oldu─čunu bilseydim ├Ânceden gelirdik. Umudumu hi├žbir zaman yitirmedim. Kendimize hi├žbir zaman gereken zaman─▒ bulamad─▒k. Ailede hastal─▒klardan dolay─▒, daha do─črusu babam─▒n 10 y─▒l ├Ânce ge├žirdi─či beyin kanamas─▒ndan sonra kendimi ├žok daha fazla s─▒kmaya ba┼člad─▒m ve korkular─▒m daha da fazlala┼čt─▒. Derken y─▒llar ge├žti ve olduk├ža yo─čun ge├žen y─▒llard─▒. Kendimizi unutup, ailemi, sorunlar─▒ ├Ân plana ald─▒k. Ke┼čke demeyi sevmek ama o y─▒llara tekrar d├Ânebilseydim ve problemimizi o d├Ânemde ara┼čt─▒r─▒p gelebilseydim. G├ťL - Almanya

Kodu Girin   
Forum kodlar─▒ ve simge butonlar─▒ g├Âsterilmemesine kar┼č─▒n, hala kullan─▒labilirler.
Almanyadan G├╝l

Reply Quote

EN ├ťST
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

´╗┐
88.1%Turkey Turkey
5.6%United States United States
1.4%Germany Germany
1.1%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.3%France France
0.2%United Kingdom United Kingdom
0.1%Bulgaria Bulgaria

Bug├╝n: 709
D├╝n: 1199
Bu Hafta: 709
Ge├žen Hafta: 13077
Bu Ay: 28145
Ge├žen Ay: 35447
Toplam: 806355

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users

Sizi, Siz Anlat─▒yorsunuz

Hastalar─▒m─▒z─▒n Vajinismusla ─░lgili Yorumlar─▒

Hastalarimizla Sohbetler

Videolar─▒m─▒z

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayal─▒m 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolay─▒ bize ula┼čam─▒yorsan─▒z, Numaran─▒z─▒ b─▒rak─▒n Doktor Sayg─▒n Micozkad─▒o─člu sizi aras─▒n.

Numaran─▒z─▒ b─▒rakmak i├žin t─▒klay─▒n