Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Vajinismus Hakkında Herşey
EN ALT
Yeni Başlık
Sayfa: 1
BAŞLIK: Kalın kızlık zarım, vajinismus nedenim olmuştu
Kalın kızlık zarım, vajinismus nedenim olmuştu 1 Yıl, 7 Ay önce  
Merhaba Ben Sinem; Buraya ilk geldiğimde 2 aylık evliydim. Bu problemimi 3.ayımda çözdüm. Şuan 4,5 aylık evliyim. Evlendiğimde vajinusmus problemim olacağını hiç düşünmemiştim. Evlendiğimiz gün denemedik bunu balayında yapmayı planlamıştık. Ama o 3 günlük tatilde başaramamıştık. Heyecandan çok acı çekeceğimi düşünmekten daha çok kendimi kastığımı düşünüyorum. Toplamda yardım almadan 4 ve 5 kez denedik. Hepsi hüsranla sonuçlandı. Kendimi serbest bırakamıyordum eşime izin veremiyordum. Bacaklarım adete kasılıyordu. Gerçekte de acı çekiyordum. Herkes bu basit işi kolaylıkla yaparken ben neden rahat yapamıyordum.? Hatta yapanların çocukları bile oluyordu. Gerçekten ben bu acıya katlanamıyordum. Eşimi çok seviyorum aramızda hiçbir sorun yokken bu duyguyu ve cinselliği yaşayamadığım için evliliğimin nereye gideceği konusunda endişeye kapılmak elde değil. Hatta birkaç gün bu konuyu konuşmayalım bile dedik. Denemelerimiz hep başarısızlıkla oluştuğu için bir destek almak gerekliydi araştırmalarım sonucunda doğru kişiden yardım almak gerekliydi hep kulak dan dolma bilgilerle bu duruma düşülmüştü. Saygın Hocamın sitesini internette karşıma çıktı. Randevu alıp ön görüşmeyi yaptık. Ön görüşmede bile acayip bir rahatlama olmuştu. Saygın hocam kızlık zarımın kalın olduğunu bu nedenle zorlandığımı ifade etti. Tedavide bunu telafi edilebileceğini ifade ettiler. Tedaviye başlamaya karar verdik ve başladık. Tedavi sürecimde kızlık zarımın kalın olması bunun benim suçumun olmadığını vurguluyordu. Evet başarılı olabileceğime inanıyordum. Her seans benim için cinselliğe bir adım daha yaklaştırıyordu. Tedavinin biran önce bitip sonuca ulaşmak istiyorduk. Son seansıma geldiğimde bu işin bittiğini hissettim. Eve gittikten sonra eşime bunu deneyebileceğimizi söyledim. Denedik ve oldu inanılmaz çok mutlu olduk. İnanın bu kadar çok basit olacağını hiç düşünmemiştim. Evet şimdi kendimi tam bir kadın hissettim. Saygın Hocam ve Mine Ablam çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız evliliğimizi kısa sürede düzene koymamıza yardımcı oldunuz. Mine Ablamın güler yüzlülüğü samimiyeti ve güzel sohbeti için de ayrıca teşekkür ederim.

Kodu Girin   
Forum kodları ve simge butonları gösterilmemesine karşın, hala kullanılabilirler.
Sinem

Reply Quote

EN ÜST
Yeni Başlık
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

80.6%Turkey Turkey
11.4%United States United States
2%Georgia Georgia
1.9%Germany Germany
0.5%Austria Austria
0.4%United Kingdom United Kingdom