Kal─▒n k─▒zl─▒k zar─▒m, vajinismus nedenim olmu┼čtu - Vajinismus Forumu, Vajinusmus, Vajinismus tedavisi, Cinsel ─░li┼čkiye girememe, ilk gece korkusu, vajinismus tedavi merkezi
´╗┐
Ho┼čgeldiniz, Ziyaret├ži
L├╝tfen Giri┼č ya da Kay─▒t.    Kay─▒p Parola?
Vajinismus Hakk─▒nda Her┼čey
EN ALT
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1
BA┼×LIK: Kal─▒n k─▒zl─▒k zar─▒m, vajinismus nedenim olmu┼čtu
Kal─▒n k─▒zl─▒k zar─▒m, vajinismus nedenim olmu┼čtu 5 Ay ├Ânce  
Merhaba Ben Sinem; Buraya ilk geldi─čimde 2 ayl─▒k evliydim. Bu problemimi 3.ay─▒mda ├ž├Âzd├╝m. ┼×uan 4,5 ayl─▒k evliyim. Evlendi─čimde vajinusmus problemim olaca─č─▒n─▒ hi├ž d├╝┼č├╝nmemi┼čtim. Evlendi─čimiz g├╝n denemedik bunu balay─▒nda yapmay─▒ planlam─▒┼čt─▒k. Ama o 3 g├╝nl├╝k tatilde ba┼čaramam─▒┼čt─▒k. Heyecandan ├žok ac─▒ ├žekece─čimi d├╝┼č├╝nmekten daha ├žok kendimi kast─▒─č─▒m─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. Toplamda yard─▒m almadan 4 ve 5 kez denedik. Hepsi h├╝sranla sonu├žland─▒. Kendimi serbest b─▒rakam─▒yordum e┼čime izin veremiyordum. Bacaklar─▒m adete kas─▒l─▒yordu. Ger├žekte de ac─▒ ├žekiyordum. Herkes bu basit i┼či kolayl─▒kla yaparken ben neden rahat yapam─▒yordum.? Hatta yapanlar─▒n ├žocuklar─▒ bile oluyordu. Ger├žekten ben bu ac─▒ya katlanam─▒yordum. E┼čimi ├žok seviyorum aram─▒zda hi├žbir sorun yokken bu duyguyu ve cinselli─či ya┼čayamad─▒─č─▒m i├žin evlili─čimin nereye gidece─či konusunda endi┼čeye kap─▒lmak elde de─čil. Hatta birka├ž g├╝n bu konuyu konu┼čmayal─▒m bile dedik. Denemelerimiz hep ba┼čar─▒s─▒zl─▒kla olu┼čtu─ču i├žin bir destek almak gerekliydi ara┼čt─▒rmalar─▒m sonucunda do─čru ki┼čiden yard─▒m almak gerekliydi hep kulak dan dolma bilgilerle bu duruma d├╝┼č├╝lm├╝┼čt├╝. Sayg─▒n Hocam─▒n sitesini internette kar┼č─▒ma ├ž─▒kt─▒. Randevu al─▒p ├Ân g├Âr├╝┼čmeyi yapt─▒k. ├ľn g├Âr├╝┼čmede bile acayip bir rahatlama olmu┼čtu. Sayg─▒n hocam k─▒zl─▒k zar─▒m─▒n kal─▒n oldu─čunu bu nedenle zorland─▒─č─▒m─▒ ifade etti. Tedavide bunu telafi edilebilece─čini ifade ettiler. Tedaviye ba┼člamaya karar verdik ve ba┼člad─▒k. Tedavi s├╝recimde k─▒zl─▒k zar─▒m─▒n kal─▒n olmas─▒ bunun benim su├žumun olmad─▒─č─▒n─▒ vurguluyordu. Evet ba┼čar─▒l─▒ olabilece─čime inan─▒yordum. Her seans benim i├žin cinselli─če bir ad─▒m daha yakla┼čt─▒r─▒yordu. Tedavinin biran ├Ânce bitip sonuca ula┼čmak istiyorduk. Son seans─▒ma geldi─čimde bu i┼čin bitti─čini hissettim. Eve gittikten sonra e┼čime bunu deneyebilece─čimizi s├Âyledim. Denedik ve oldu inan─▒lmaz ├žok mutlu olduk. ─░nan─▒n bu kadar ├žok basit olaca─č─▒n─▒ hi├ž d├╝┼č├╝nmemi┼čtim. Evet ┼čimdi kendimi tam bir kad─▒n hissettim. Sayg─▒n Hocam ve Mine Ablam ├žok te┼čekk├╝r ederiz. ─░yi ki vars─▒n─▒z evlili─čimizi k─▒sa s├╝rede d├╝zene koymam─▒za yard─▒mc─▒ oldunuz. Mine Ablam─▒n g├╝ler y├╝zl├╝l├╝─č├╝ samimiyeti ve g├╝zel sohbeti i├žin de ayr─▒ca te┼čekk├╝r ederim.

Kodu Girin   
Forum kodlar─▒ ve simge butonlar─▒ g├Âsterilmemesine kar┼č─▒n, hala kullan─▒labilirler.
Sinem

Reply Quote

EN ├ťST
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

´╗┐
80.5%Turkey Turkey
10.7%United States United States
2%Germany Germany
1.2%Georgia Georgia
0.9%Russian Federation Russian Federation