Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Vajinismus Hakkında Herşey
EN ALT
Yeni Başlık
Sayfa: 1
BAŞLIK: Vajinismusu yendim, mutluluktan ağladım
Vajinismusu yendim, mutluluktan ağladım 1 Yıl, 4 Ay önce  
Ben denizli'den geliyoruz, 1yıllık evliyim, 22 yaşındayım. Herşeyden önce saygın beye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hala inanamıyorum gerçekten vajinismus kabusum bitti inanamıyorum.
Evlendiğimizin ilk gecesi eşimle birlikte olamamıştık. Bir sonraki gün olur diye düşündük ama olmadı ve ondan sonraki günlerde de olmadı. Çok korkuyordum canımın çok acıyacagını düşünüyordum hatta acıdan öleceğimi falan. Ben aşırı derecede korkuyordum eşimi üzerimde istemeden itiyordum, sonra da eşim yatağı terk ediyordu koltukta yatıyordu bana kızdığı için. Her ilişkiye girme cabamızda hep kacıyordum, eşimi üzerimden itiyordum, ve günlerimiz böyle, böyle geçti, ve artık hiç denememe kararı aldı eşim. - Zaten olmuyor gerek yok denemeye biz hep böyle kalacagız !!dedi eşim. Ve bu sözü beni çok üzdü. ve bu korkumun ne olduğunu internette araştırmaya başladım, ve vajinismus olduğum gerçeğini öğrendim, bir kaç doktora gitdik hepside parmak egzersizini önerdi, ama ben bunu da yapamadım, zaten kendi organıma, bakamıyordum bile .başka bir yolu olmalı dedim kendime ve araştırmaya başladım ve saygın beyin sitesini buldum oradaki sesli mesajarı mektupları okudum, içimde bir umut oldu, bu sorunu yaşayan tek kadın ben değilmişim dedim kendime, saygın beyi aradık tedavi olmak için randevu aldık. Ve İstanbul'a geldik ilk seansıma gireceyim ama çok korkuyorum ! . Sonra saygın beyin anlantıkları beni biraz rahatlattı ve, ilk seansım umdugumdan çok iyi geçti. İlk kez oraya birşeyin girdiğini gördüm ve çok şaşırdım. Saygın bey bana 4 seansım boyunca çok destek oldu sağolsun. Tedavim bittiğinde evimize geri döndük. İlişkiye girme aşamasında tedavimde öğrendiğim bilgiler ile çok kolay girdim, çok mutluyum. Bu kadar kolay olacağını bilmiyordum.
Bende eşimde inanamadık, gerçekten oldumu dedim. Eşim evet oldu başardın dedi sonunda o an mutluluktan agladım resmen, aslında korkucak hiç birşey yokmuş ben beynimde fazla büyütmüşüm sadece. Ben başardım hanımlar. Bu mektubu okuyanlara şunları şöylemek istiyorum: ben aşırı korkan bir insanken bunu başardıysam emin olun Allah'ın izniyle sizde başalarabilirsiniz. Kendinize önce güvenin umutsuzluğa kapılmayın, az bir gayretle vajinismusu yenebilirsiniz.. Saygın bey size çok teşekkür ederim.çok iyi bir doktorsunuz, herşey için çok çok teşekkürler.

Kodu Girin   
Forum kodları ve simge butonları gösterilmemesine karşın, hala kullanılabilirler.
Ebru

Reply Quote

EN ÜST
Yeni Başlık
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

80.6%Turkey Turkey
11.4%United States United States
2%Georgia Georgia
1.9%Germany Germany
0.5%Austria Austria
0.4%United Kingdom United Kingdom