Ben iyile┼čtim, sizinde iyile┼čmeniz dile─či ile hikayemi payla┼čt─▒m - Vajinismus Forumu, Vajinusmus, Vajinismus tedavisi, Cinsel ─░li┼čkiye girememe, ilk gece korkusu, vajinismus tedavi merkezi
´╗┐
Ho┼čgeldiniz, Ziyaret├ži
L├╝tfen Giri┼č ya da Kay─▒t.    Kay─▒p Parola?
Vajinismus Hakk─▒nda Her┼čey
EN ALT
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1
BA┼×LIK: Ben iyile┼čtim, sizinde iyile┼čmeniz dile─či ile hikayemi payla┼čt─▒m
Ben iyile┼čtim, sizinde iyile┼čmeniz dile─či ile hikayemi payla┼čt─▒m 2 Y─▒l, 7 Ay ├Ânce  
Merhaba,

2 ayl─▒k evliyken bir devlet hastanesine gittim ve sorunumdan bahsettim.Zar─▒m─▒n kal─▒n oldu─čunu ve yar─▒s─▒n─▒n y─▒rt─▒ld─▒─č─▒n─▒ ayn─▒ ┼čekilde devam etmemiz gerekti─čini s├Âyledi.Bende bu s├╝re├žte sorunun sadece zar oldu─čunu san─▒yordum.Ama maalesef zar k─▒sm─▒ndaki s├╝reci a┼čmaya ├žal─▒┼č─▒rken kendimi kasmalar─▒m ba┼člam─▒┼č.Birde muayne eden doktor ─▒k─▒narak giri┼čin daha kolay olaca─č─▒ bilgisini verdi.Bu do─črultuda b├╝t├╝n denemeleri yapt─▒m, ayn─▒ ┼čekilde ─▒k─▒narak ├ž├Âz├╝me ula┼čanlar─▒n hikayelerini okudum sitelerde ,verdikleri detaylara g├Âre bende denemelere ba┼člad─▒m ama sonu├ž yine olmsuzdu.Parmak egzersizlerini okudum onu denedim.Egzersizleri yapabildim ama ili┼čki k─▒sm─▒nda i┼čler o kadar kolay de─čildi.Kendimi defalarca telkinledim herkes yap─▒yor sen neden yapamayas─▒n,bu kadar zor olsa bu kadar ├žocuk nas─▒l d├╝nyaya gelir dedim.Ama bunlarda kendi kendime a┼čmama yetmedi.E┼čim destek├žimdi ama bu s├╝re├ž onunda, benimde psikolojimi bozdu.
Daha sonra sitelerde uzmanlar ara┼čt─▒rd─▒m.Bir ├žok yerde bu sorun i├žin ├Âzel doktorlar varm─▒┼č.Sayg─▒n bey ile ├žok k─▒sa s├╝relerde ├ž├Âz├╝me ula┼čanlar─▒n hikayelerini okudum.Onun sitesini ara┼čt─▒rd─▒m.Nas─▒l bir tedavi y├Ântemi oldu─ču ile ilgili kafamda milyon tane soru vard─▒ ama sonucu olumlu olan hikayeler bo┼ča yaz─▒lm─▒┼č olamazd─▒.
├çald─▒k bir g├╝n kap─▒s─▒n─▒ bilgi almak istedik.Detaylar─▒ konu┼čtuk s├Âyledi─či her┼čey mant─▒kl─▒ gelmi┼čti, tedaviye ba┼člad─▒k.Adet d├Âneminin araya girmesi ile yakla┼č─▒k bir ayda tedavimi oldum.Sonu├ž olarak ba┼čta yapt─▒─č─▒m her┼čey ama her┼čey yanl─▒┼čm─▒┼č ─▒k─▒nma tekni─čimden zar─▒mn kal─▒nl─▒─č─▒ ile verilen bilgiye kadar her┼čey .
Demem o ki zaman kaybetmeyin kendimizce ├Ân├╝m├╝ze koydu─čumuz her umut ─▒┼č─▒─č─▒ ├ž├Âz├╝m olamayabiliyor.Sizin hikayelerinizde neler var bilemiyorum ama zamana b─▒rakmak psikolojiyi alt ├╝st ediyor.
Ben 2 ayda evlilik ne zormu┼č diye sorgulamalara ba┼člad─▒m, kendimi eksik hissettim ve yapamayac─▒─č─▒m hissine kap─▒ld─▒m.Ben yendim bu hastal─▒─č─▒ herkes yensin istiyorum.Kimse ├╝z├╝lmesin bu konu y├╝z├╝nden istiyorum.Ben ├žaresizken buralar─▒ talan ettim.Sizde okurken kendinize ders ├ž─▒kar─▒n istedim.Rabbim kimseye bunlar─▒ ya┼čatmas─▒n.Dilerim ki bu sorunla ba┼č edenlerde en az hasarla sorunlar─▒n─▒ ├ž├Âzebilirler.
Sayg─▒n beye her seansta te┼čekk├╝r ettim ├ž├╝nk├╝ ne kadar te┼čekk├╝r etsem azd─▒r diye d├╝┼č├╝nd├╝m.
Yine te┼čekk├╝r etmeden ge├žemezdim .
Her┼čey i├žin te┼čekk├╝rler ,Allah raz─▒ olsun, size ba─člad─▒─č─▒m umutlar─▒ bo┼ča ├ž─▒karmad─▒─č─▒n─▒z i├žin.

Kodu Girin   
Forum kodlar─▒ ve simge butonlar─▒ g├Âsterilmemesine kar┼č─▒n, hala kullan─▒labilirler.
Ne┼če

Reply Quote

EN ├ťST
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

´╗┐
87.7%Turkey Turkey
5.4%United States United States
1.6%Germany Germany
1.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.4%Netherlands Netherlands
0.3%Austria Austria
0.3%France France
0.3%United Kingdom United Kingdom
0.2%Belgium Belgium

Bug├╝n: 138
D├╝n: 684
Bu Hafta: 2984
Ge├žen Hafta: 5036
Bu Ay: 9492
Ge├žen Ay: 36480
Toplam: 853284

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users

Sizi, Siz Anlat─▒yorsunuz

Hastalar─▒m─▒z─▒n Vajinismusla ─░lgili Yorumlar─▒

Hastalarimizla Sohbetler

Videolar─▒m─▒z

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayal─▒m 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolay─▒ bize ula┼čam─▒yorsan─▒z, Numaran─▒z─▒ b─▒rak─▒n Doktor Sayg─▒n Micozkad─▒o─člu sizi aras─▒n.

Numaran─▒z─▒ b─▒rakmak i├žin t─▒klay─▒n

Bize Ula┼č─▒n