Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Vajinismus Hakkında Herşey
EN ALT
Cevapla
Yeni Başlık
Sayfa: 1
BAŞLIK: Vajinismusu bende yendim
#89
Vajinismusu bende yendim 4 Yıl, 1 Ay önce  
Merhaba
Mektubumu sıcaklığını, her daim samimiyetini esirgemeyen Dr. Saygın Hocama ve şuan dostluğunu yaşadığım Mine hanıma minnettarlığımı belirterek başlamak isterim.
Ben iki yıl önce böle bir sorun yaşadığımı fark ettim. İnternette kendi başıma yaptığım analizlerde vajinusmus belirtilerinin aynısını yaşadığımı gördüm.Ne kadar kariyer sahibi olsam da tam bir öz güvene sahip olsam da ikili ilişkilerde hep bu sorunun vermiş olduğu öfke nöbetlerinden dolayı başarısız oluyordum.Bastırılmış duygular, örf ananelerle yetiştirildiğimden Allah'ın verdiği bu vücudu ne fiziksel ne de ruhsal olarak tanımadan,tanıtılmadan büyümüşüm.Hep bir korku çekingenlik, kulaktan kulağa aktarılan yanlış bilgiler cinselliği ,daha yaşamadan ne olduğunu bilmeden acıyla korkulacak bir duyguymuş gibi anlatılması zati yaşamayı imkansız kılıyordu.

İlerleyen zamanda bu durum ben de tam bir öz güven eksikliğine ,hayatım boyunca kadınlığımı yaşayamayacağım sandığım ve beni zamanla erkeklere karşı agresif,asosyal bir insan yapmaya başladı.Çok inandığım ve istediğim aile kavramını kurmak,benden bir parça bebek dünyaya getirmek neredeyse imkansız olarak düşünmeye başlatmıştı.

Yaşım 34 ve bekarım.Daha fazla geç kalmadan bir an önce çözüm bulmam gerekiyordu.önce ben inandım Allah 'ın ve doğanın bize bahşettiği kadınlığa dair her şeyi yaşamak istiyordum.ön sevişme ne kadar arzulu tutkulu da olsa tam bir cinsel birleşme sağlanamıyordu.kasılmalar ,titremeler ve çoğu zaman ağlama krizleri... Sorun yaşamayı bilmediğim şeyden korkmaktı ve korkularımla yüzleşme vakti gelmişti.gerçek bir adım attığımda internette Dr .Saygın Hocamın kliniğiyle karşılaştım.ilk görüşmeye gitmeden sorunlarımı telefonda Dr .Saygın hocamla konuştuk,daha doğrusu dertleştik ve sorunu sadece benim biraz çabamla çözebileceğimizi çok güzel ifade etti. Bu sorunu çözen diğer danışanlarla da kendilerinin izniyle telefonda konuştuk,hepsi çözmüş,mutlu mutlu bana bir dakika bile düşünmemem gerektiğini söylüyorlardı.Nihayet ilk görüşmeye gittim.hocama kendimi ifade ederken o kadar gergin o kadar heyecanlıydım ki kendimi umutsuz vaka olarak görüyordum.Gerginliğim hocama bile yansıdı inanın.Onun anlayışı ve yanlış bildiğimiz her şeyi çok kez sabırla ifade etmesi beni inandırmıştı.

Haftaya ilk seansa gittim.beklediğimizden de ılımlı ve olumlu geçmişti.sonunda umutlarım kazanmıştı sadece 15 dakikada...
Kaç yılın vermiş olduğu yük bu kadarcık zamanda kalkmıştı.Cadde de sevgilimi sevinçle haykırarak aradım.bu ilk önce Dr. Saygın hocamın tedavisiyle ,öğretmesiyle, tekniğiyle ve aynı zamanda benim inancımla olmuştu.bu yaşıma kadar o kadar sınavlardan geçmiştim ki ...bu bana sunulmuş bir lütuftu sanki...BAŞARMIŞTIM.

2.seans,3.seans derken sonunda olumsuz vaka olarak kendimi gören ben 4.seansa gelmeden çözmüş ve yaşamıştım bile:)Sevgilimle inanamadık ve bu kadar mıydı demekten kendimizi alamadık.Mutluluğumuzu siz düşünün artık:)
bana da kısmet oldu bu teşekkür mektubunu ,hem de içimdeki coşkuyla yazmak ...çok çok mutluyum ve kendimde 10 yaş bile gençleştiğimi görüyorum.Başka bir gözle bakıyorum artık yaşantıma.Daha kuvvetli,zinde ve kararlı...

Sadece bende ki o sihirli cümle hocamın 'hey hey ben burdayım'. deyip' parmak şıklatması' oldu.
Siz de ki sihirli cümle ise içinizde ve şuan bu mektubu okuyorsanız zaten gerçekleştirmeye 15 dakika kalmış demektir.

SEVGİLERİMLE
EMİNE


Kodu Girin   
Forum kodları ve simge butonları gösterilmemesine karşın, hala kullanılabilirler.
Emine

Reply Quote
 
EN ÜST
Cevapla
Yeni Başlık
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors


80.6%Turkey Turkey
11.4%United States United States
2%Georgia Georgia
1.9%Germany Germany
0.5%Austria Austria
0.4%United Kingdom United Kingdom
0.3%Netherlands Netherlands
0.3%France France
0.2%Azerbaijan Azerbaijan
0.2%Russian Federation Russian Federation

Bugün: 54
Dün: 532
Bu Hafta: 54
Geçen Hafta: 3328
Bu Ay: 14120
Geçen Ay: 19569
Toplam: 1495982

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users