Arkada┼č─▒m sizde ├ž├Âzd├╝ - Vajinismus Forumu, Vajinusmus, Vajinismus tedavisi, Cinsel ─░li┼čkiye girememe, ilk gece korkusu, vajinismus tedavi merkezi
´╗┐
Ho┼čgeldiniz, Ziyaret├ži
L├╝tfen Giri┼č ya da Kay─▒t.    Kay─▒p Parola?
Vajinismusu Yenemeyenler
EN ALT
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1
BA┼×LIK: Arkada┼č─▒m sizde ├ž├Âzd├╝
Arkada┼č─▒m sizde ├ž├Âzd├╝ 5 Ay, 2 Hafta ├Ânce  
merhaba saygin bey sizi ├Ânceleri internetde takip ediyordum.ama elim yazmaya hic varmadi kimbilir belki de kendimden umudumu kesmi┼č bir moddayd─▒m.Ta ki cok yakin bir arkada┼čim da vajinismus sorunu ya┼čayip size muayene olana kadar.Vajinismus probleminin ge├žtigini soylediginde ┼čok olmu┼čdum.Nasil oldugunu sordugumda sizin adinizi vermi┼čdi birdaha ┼čok oldum.Cunku benden baska ilk defa bir tanidigim bu sorunu ya┼čami┼č size muayene olmu┼č ve ba┼čarmi┼čdi.ustelik ┼čimdi bir kiz bebegi var.Sizden bilgi almak istiyorum.muayene ucreti hakkinda vajinismus tedavisi hakkinda.herhangi bir kurumla ├Âzel sigorta anla┼čmaniz var mi.Yoksa tamamen ucretlimi bu konularda bilgi verirseniz cok tesekkur ederim.Gelmek isterim.simdiden tesekkurler

Kodu Girin   
Forum kodlar─▒ ve simge butonlar─▒ g├Âsterilmemesine kar┼č─▒n, hala kullan─▒labilirler.
Meltem

Reply Quote

EN ├ťST
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

´╗┐
83.1%Turkey Turkey
8.3%United States United States
2%Germany Germany
1.1%Georgia Georgia
0.7%Austria Austria
0.5%Netherlands Netherlands
0.4%United Kingdom United Kingdom
0.4%France France
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Belgium Belgium

Bug├╝n: 1212
D├╝n: 1754
Bu Hafta: 2966
Ge├žen Hafta: 5504
Bu Ay: 20107
Ge├žen Ay: 34383
Toplam: 1047847

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users

Sizi, Siz Anlat─▒yorsunuz

Hastalar─▒m─▒z─▒n Vajinismusla ─░lgili Yorumlar─▒

Hastalarimizla Sohbetler

Videolar─▒m─▒z

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayal─▒m 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolay─▒ bize ula┼čam─▒yorsan─▒z, Numaran─▒z─▒ b─▒rak─▒n Doktor Sayg─▒n Micozkad─▒o─člu sizi aras─▒n.

Numaran─▒z─▒ b─▒rakmak i├žin t─▒klay─▒n

Bize Ula┼č─▒n