Vajinusmusta mutlu son!!! - Vajinismus Forumu, Vajinusmus, Vajinismus tedavisi, Cinsel ─░li┼čkiye girememe, ilk gece korkusu, vajinismus tedavi merkezi
´╗┐
Ho┼čgeldiniz, Ziyaret├ži
L├╝tfen Giri┼č ya da Kay─▒t.    Kay─▒p Parola?
Vajinusmus
EN ALT
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1
BA┼×LIK: Vajinusmusta mutlu son!!!
Vajinusmusta mutlu son!!! 6 Y─▒l, 3 Ay ├Ânce  
Vajinusmusu ├ž├Âzm├╝┼č biri olarak benimle ayn─▒ kaderi payla┼čan insanlar─▒n soru i┼čaretlerine yard─▒mc─▒ olmas─▒ amac─▒yla bu yaz─▒y─▒ yazmak istedi─čimi belirtmek isterim.
Hi├ž unutmuyorum, Sayg─▒n Bey 2. seansta benim tedavime ili┼čkin bir itirafta bulunarak ?enkaz devrald─▒m? demi┼čti.Bu ifadenin ne anlama geldi─čini zamanla yani h─▒zla iyile┼čti─čim d├Ânem i├žersinde fark ettim.├ç├╝nk├╝ biz zaten ├žok inanarak ve g├╝venerek gitti─čimiz birinin tedavisinde bulunuyorduk. Tedavimizin 5. ay─▒nda bizi sarsan bir├žok tersli─či ├╝st ├╝ste ya┼čad─▒k ve i├žine d├╝┼čt├╝─č├╝m├╝z ├žaresizlikle kendimizi Sayg─▒n Bey?in yan─▒nda buluverdik. B├Âylece o sanc─▒l─▒ d├Ânemin g├╝zel g├╝nlere aralad─▒─č─▒ kap─▒dan girme ┼čans─▒n─▒ yakalam─▒┼č olduk.

┼×imdi d├╝┼č├╝n├╝yorum da tarifi imkans─▒z bir ├žaresizlikti bizim ya┼čad─▒klar─▒m─▒z. Yakla┼č─▒k 6 ay s├╝ren tedavimiz kabak tad─▒ vermeye ba┼člam─▒┼čt─▒, her g├╝n dakikalarca bazen saatlerce s├╝ren ├Âdevler, adeta zaman─▒m─▒z─▒ ve enerjimizi s├Âm├╝r├╝l├╝yordu. ├çok daha ├Ânemlisi bizim ├╝zerine titredi─čimiz, esirgedi─čimiz ili┼čkimizi y─▒prat─▒yordu.

Bir├žok gece, sessiz sedas─▒z a─člamalar─▒mla ─▒slanan yast─▒kla ve nadiren de olsa durumu fark eden e┼čim ┼čahittir. Hayat kalitemizin d├╝┼čt├╝─č├╝n├╝ vurgulamama gerek bile yok san─▒r─▒m, uykusuzluklar, aksayan i┼čler ve hayat─▒m─▒za konsantre olamay─▒┼č─▒m─▒z vs?
Tedavimize olan sadakatimizden midir? Nedir bilmiyorum, ikimizde gidi┼čat─▒n pek parlak olmad─▒─č─▒n─▒ kabullenmekten ka├ž─▒n─▒yor, solmakta olan ├╝mitlerimizi var g├╝c├╝m├╝zle ye┼čertmeye ├žal─▒┼č─▒yorduk.

Derken, annem geldi o d├Ânem.Bu da aksiliklerden biriydi, hatta en b├╝y├╝─č├╝. Ne alaka, diyorsunuzdur ┼čimdi. ┼×├Âyle ifade edeyim, tedavimizin ├Ânemli bir aya─č─▒ da ailelerle olan ili┼čkilere getirilen s─▒n─▒rlamalard─▒. Bu ├žer├ževede onlar─▒n bize gelmesi ya da bizim onlara gitmemiz s├Âzkonusu bile olmamal─▒yd─▒.
Ama ne var ki; ya┼čanacaklar─▒ bir kere kadar kontrol edebiliyorsunuz hayatta. Ve ├Âyle de oldu. Annemin bizimle olan beraberli─činin 3. g├╝n├╝ ge├žmesiyle e┼čimde stresin neden oldu─ču ├╝rtiker hastal─▒─č─▒ meydana geldi. ─░─čneler, ila├žlar vs?Ayr─▒ca e┼čimde cinsel anlamda baz─▒ olumsuzluklar─▒n ba┼člamas─▒ bizi daha fazla pani─če sevketti. Kendimle alakal─▒ ya┼čad─▒klar─▒mdan da bahsederek daha fazla i├žinizi karartmak istemiyorum. Bahsetmeye kalksam bu yaz─▒ bir bu kadar daha uzar san─▒r─▒m.
Nihayet bu s├╝reci Sayg─▒n Bey?e ba┼čvurmam─▒z takip etti. Ya┼čad─▒klar─▒m─▒z iyi ki onunla tan─▒┼čmaya s├╝r├╝klemi┼č diyoruz ┼čimdi. Hayat─▒n─▒zda hi├ž mucize ya┼čad─▒n─▒z m─▒? Diye sorsalar bana, hay─▒r ya┼čamad─▒m diyemem kesinlikle. Yakla┼č─▒k 6 ayd─▒r i├žinde bo─čuldu─čumuz bir mesele 6 g├╝nde ├ž├Âz├╝me kavu┼čunca ister istemez bunu dedirtiyor insana.
E┼čimin tabiriyle ?sevgiyi ├Âl├žen bu hastal─▒─č─▒? ├Âncelikle Allah?─▒n izni sonra Sayg─▒n Bey?in ├žok de─čeri katk─▒lar─▒yla geride b─▒rakmay─▒ ba┼čard─▒k. Aradan 22 g├╝n ge├žti ve biz bu s├╝re zarf─▒nda anlad─▒k ki ya┼čad─▒klar─▒m─▒z tesad├╝f de─čilmi┼č ve ben hakikatten iyile┼čmi┼čim. K─▒saca form├╝le d├Âkmek gerekirse; do─čru doktor + do─čru tedavi + inan├ž + ├Âdevleri yerine getirme=istenilen sonu├ž?
Anlayaca─č─▒n─▒z bu kadar basit. Ayr─▒ca ho┼čg├Âr├╝s├╝, yak─▒n ilgisi, k─▒ymetli sohbeti ve enerjisiyle kendisinde arad─▒─č─▒m─▒zdan ├žok daha fazlas─▒n─▒ buldu─čumuz Sayg─▒n Bey?e sonsuz te┼čekk├╝rlerimi sunuyor, onunla tan─▒┼čm─▒┼č olmaktan ├Ât├╝r├╝ kendimi ┼čansl─▒ kabul etti─čimi belirtmek istiyorum.

Kodu Girin   
Forum kodlar─▒ ve simge butonlar─▒ g├Âsterilmemesine kar┼č─▒n, hala kullan─▒labilirler.
Elif

Reply Quote

EN ├ťST
Yeni Ba┼čl─▒k
Sayfa: 1

JoomlaWatch Visitors

´╗┐
88.2%Turkey Turkey
5.9%United States United States
1.3%Germany Germany
1%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.3%France France
0.1%United Kingdom United Kingdom
0.1%Azerbaijan Azerbaijan

Bug├╝n: 901
D├╝n: 1053
Bu Hafta: 1954
Ge├žen Hafta: 7186
Bu Ay: 16313
Ge├žen Ay: 32853
Toplam: 794523

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users

Sizi, Siz Anlat─▒yorsunuz

Hastalar─▒m─▒z─▒n Vajinismusla ─░lgili Yorumlar─▒

Hastalarimizla Sohbetler

Videolar─▒m─▒z

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayal─▒m 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolay─▒ bize ula┼čam─▒yorsan─▒z, Numaran─▒z─▒ b─▒rak─▒n Doktor Sayg─▒n Micozkad─▒o─člu sizi aras─▒n.

Numaran─▒z─▒ b─▒rakmak i├žin t─▒klay─▒n