Jinekolog Doktor Nazife Ergen Micozkadıoğlu

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Doktor Nazife Ergen Micozkadıoğlu

www.nazifeergen.com

 

Liseyi mersin Anadolu lisesinde tamamladıktan sonra tamamladıktan sonra , 1991-1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. 
Jinekolog Op. Dr. Nazife Ergen Micozkadıoğlu 1998 yılında Tıpta Uzmanlık Sınavında TUS başarısı nedeniyle Dr. Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde kadın-doğum bölümünü kazandı.


1998-2002 yılında Dr. Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzmanlık sınavını başarı ile vererek, Kadın Doğum Uzmanı oldu.
2003-2005 yılında Mecburi hizmetini kadın doğum uzmanı olarak Afyon Emirdağda yaptı.
Jinekolog Op. Dr. Nazife Ergen Micozkadıoğlu 1998-2002 arasında Dr. Zekai Tahir Burak Eğitim Araştırma Hastanesinde Perinatoloji Normal ve riskli gebelikler,Menopoz, jinekoloji Nisaiye bölümlerinde çalıştı.


2006-2007 yılları arasında Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum Bölümünde uzman olarak çalıştı.
Özellikle perinatoloji, yüksek riskli gebelik, menopoz, jinekoloji ve ürojinekoloji idrar problemleri bölümlerinde kadın doğum uzmanı olarak çalıştı.
2007-2008 yılları arasında İstanbul Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kadın doğum uzmanı olarak görev aldı.
2008-2009 yılları arasında Yunus Emre Hastanesi kadın doğum bölümü stafflığını yürüttü.
2010-2011 yılları arasında Oto Tıp Merkezi kadın doğum bölümü stafflığını yaptı.
2011 yılında kendi muayenehanesinde hastalarına hizmet sunmaktadır.


Jinekolog Op. Dr. Nazife Ergen Micozkadıoğlu Perinatoloji, menopoz jinekoloji ve ürojinekolojik stres incontinans idrar kaçırma konularında ve gerekli cerrahi operasyonlarda ileri derecede tecrübe sahibidir.
Aynı dönemlerde, operasyonel ve hizmet içi çok sayıda çalışmada bulundu.
Uluslar arası ve ulusal birçok seminerlere, kongrelere ve workshoplara katıldı. Kabul görmüş çok sayıda poster, tebliğ ve bilimsel yayınlarının yanı sıra ayrıca dergi, ulusal gazete ve çeşitli internet portallarında gebelik ve kadın sağlığı ile ilgili birçok yazı yazdı.
    Çok iyi derecede İngilizce bilen Nazife Ergen Micozkadıoğlu, özel  ilgi alanı arasında yer alan Vajinal Estetik operasyonları konusunda, Labioplasti İç  Dudak Operasyonu ve Vajina Daraltma Operasyonlarında ihtisaslaştı, ayrıca bu alanda çeşitli eğitimler verdi.
    Bunun dışında özel bir konu olan Vajinismus Tedavisinde üst düzey uzmanlığa sahip Op. Dr. Nazife Ergen Micozkadıoğlu, vajinismus doktoru olarak vajinismus hastalarının  tedavilerini üstlenip, kısa süre içersinde tedavilerini yaptı.
    Vajinismus Ağrılı İlişki rahatsızlığı sebebiyle tedaviye gelen hastalarının sorunlarını çözdükten sonra gebelik takiplerini yapıp, doğumlarına katıldı.
Yeditepe Üniversitesinin düzenlediği Üç aşamalı Bilinçli Hipnoz Eğitimini başarıyla tamamlamıştır
Op. Dr. Nazife Ergen Micozkadıoğlu Şu anda İstanbuldaki Vajinismus Tedavi Merkezimizde Vajinismus Tedavisi,Kadın Doğumla ilgili her konuda ve Genital Estetik  hizmetlerini vermektedir.

 

JoomlaWatch Visitors


78.2%Turkey Turkey
11.5%United States United States
2.8%Israel Israel
2.2%Georgia Georgia
1.4%Germany Germany
0.4%Austria Austria
0.3%Czech Republic Czech Republic
0.3%Netherlands Netherlands
0.3%United Kingdom United Kingdom
0.2%France France

Bugün: 169
Dün: 549
Bu Hafta: 3389
Geçen Hafta: 4729
Bu Ay: 15126
Geçen Ay: 22686
Toplam: 1477419

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users