Vajinismus Tedavisi Ankara

Vajinismus Tedavisi Ankara

vajinismus tedavisi ankara

Sevgili Saygın Bey;
Öncelikle size teşekkürlerimi sunmak istiyorum. 1 yıllık evliliğim boyunca eşimle cinsel ilişkiye girmeyi başaramamıştım. Problemimin vajinismus olduğunu hep reddettim ve kendimi telkin ederek tek başıma aşabileceğimi düşündüm fakat sonunda bir uzmandan yardım istememiz gerektiğini eşimle karar verdik. Ankara'dan sizinle görüşmeye ilk geldiğimde tedirginliklerim vardı, tedaviye başladığımız ilk gün beni çok rahatlattınız kafamda zaten sorun %90 bitmiş gözüyle baktım ve öylede oldu. 4 seansta vajinismus tedavim sonuçlandı. Saygın Bey ilk görüşmemde herkesin başarı ve teşekkür mektuplarına göz atmam istediğinde çok ilgisiz ve inanmayarak okumuştum ve herkesin kafasında şu soru oluyordur. Herkes vajinismusu yenmiş, başarmış ya ben başaramazsam fakat bende şuan vajinismus hastalığını yenmiş biri olarak o mektuplardan birini yazıyorum. Vajinismus zaten yeterince kötü bir kabus daha fazla beklemek ve zaman kaybına gerek yok? Saygın Bey bunun için doğru adres sizi üzmeden sıkmadan yardımcı oluyor?
Tekrar çook teşekkürler?

Vajinismus Tedavisi Ankara - Ev hanımı Oya hanımın vajinismus tedavisi ile ilgili yorumları


Merhaba Bugün bu mektubu yazabildiğime ben bile inanamıyorum. 1,5 yıllık evliydim ve taki evlenene kadar vajinismusla karşılaşacağımı aklımın ucundan bile geçmemişti. Ama iş başa düşünce internette araştırma yapmaya başladım ve Saygın Bey?i buldum. Tüm teşekkür mektuplarını harfiyen okudum ve biryandan da içimden? Bu insanların hepsi başarmıştır,ben başaramam,benimki farklı bir durum? diye bir yandan da okuduğum tüm mektuplar bana ayrı bir cesaret ve umut veriyordu,artık yola koyulma zamanıydı. Saygın Bey?le ilk tanışmamızda konuşmamızda güvenli bir yerde olduğumu hissettim. Ankaradan gelerek 3 gün içinde vajinismustan kurtuldum. Bu muhteşem bişeydi ve bende diğer tüm teşekkür mektuplarını yazanlar gibi tam 3 seansta vajinismus illetinden kurtuldum,hiçbirşey kafamızda büyüttüğümüz gibi değilmiş. Saygın Bey vajinismusu başarabileceğimi söylediğinde ben hep?İNŞALLAH? diyordum. Ben bir öğretmenim ama anladım ki hala iyi bir öğrenciymişim. Çünkü verilen ev ödevlerini harfiyen yerine getirdim ve başardım. Saygın Bey övgülü sözlerden hiç hoşlanmaz ama yinede ben ona en içten şükran ve minnet duygularımı sunuyorum, umarım her şey gönlünüzce olur?

Vajinismusla yaşayan tüm kadınlara diyeceğim tek şey başarabileceğinize inanmak ve Saygın Beye güvenmektir. Kendinize çok iyi bakın ki vajinismus illetini yaşayan kadınların dermanı ve kahramanı olun. Size ailenizle birlikte mutlu,huzurlu güzelliklerle dolu bir ömür diliyor ve her şey için çok teşekkür ediyorum. Sevgilerimle; 

Vajinismus Tedavisi Ankara - Öğretmen Sevgi hanımın vajinismus tedavisi ile ilgili yorumları

 

 

 

JoomlaWatch Visitors


89.6%Turkey Turkey
5.9%United States United States
1.2%Germany Germany
0.3%Russian Federation Russian Federation
0.2%Austria Austria
0.2%United Kingdom United Kingdom
0.2%Azerbaijan Azerbaijan
0.2%France France
0.2%Netherlands Netherlands
0.1%Belgium Belgium

Bugün: 549
Dün: 982
Bu Hafta: 3655
Geçen Hafta: 7345
Bu Ay: 20549
Geçen Ay: 29263
Toplam: 409826

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın