Vajinismus Tedavisi Düzce

vajinismus tedavisi düzceMerhaba Adım Nurcan Bir yıldır evliyim. Severek ve çok büyük zorluklar ile sonunda muradıma ererek evlendim. Ama karşıma bir duvar çıktı. Daha önce adını bile duymadığım vajinismus denen bir hastalığım olduğu ortaya çıktı. İstediğim halde eşimle ilişkiye giremiyordum. Kendimden ve eşimden koptum ve tabiî ki her şeyin çaresi vardır deyip Dr Saygın beyi buldum. Buraya düzceden gelirken sorular ve sorunlarla beraberdim taki o kapıdan içeri girene kadar?

Doktor Saygın bey beni çok iyi dinleyip derdimin çaresisini anlattığında acaba deyip söylediklerini yapmaya karar verdim..Bana söylenenleri aynen eksiksiz olarak yapmanın sonunda eşimle ilişkiye girip vajinismus dan kurtuldum? Artık kendimi kadın olarak hissedip yaşamanın ne olduğunu biliyorum?
Saygın Bey Allah sizden razı olsun. Düzce'den sonsuz sevgilerle, teşekkürler...

Vajinismus Tedavisi Düzce - Nurcan Bankacı - 02.05.2013

 


 

MERHABALAR Öncelikle sözlerime Dr. Saygın Bey ve Mine Hanıma Teşekkür ederek başlamak istiyorum. 2011 Eylül Eylül ayında evlendim, evlendiğimiz geceden itibaren eşimle ilişkiye giremedim ve  vajinismus sıkıntısını 1,5 yıl boyunca eşimle ile birlikte çektik. Araştırmalara girince Dr.Saygın Bey?i internetten bulma şansını yakaladık. Vajinismus tedavisi için randevu alarak Saygın Beye muayeneye geldik. Saygın Bey bize bir ışık vererek vajinismusu el birliği ile çözebileceğimizi söyledi.

1-2-3-4- seans derken vajinismus tedavi seanslarım çok şükür olumlu bir şekilde sonuçlandı. Saygın Beyin muayenesinden mutlu bir şekilde ayrıldık ve eşimle çok şükür ilişkiye girmeye başladık ve eşim Haziran ayında hamile kaldı. Takriben 3 ay sonra çocuğumuz olacak ve bunun sevinci içindeyiz. Doktor Bey?e geçen sene vajinismus tedavisi için geliyorduk ,şuan düzce'den teşekkür için geldik. Gerçekten çok farklı bir duygu içindeyiz eşim ve ben?
Bu yazdıklarımı okurken üzülmeyin bir gün gelecek ve bu duyguları inşallah sizlerde yaşayacaksınız ALLAH?ın izni ile?. Sağlıcakla Kalın? Saygın Bey 2014 yılında Erkek evladınız olacak demişti ve gerçekten Erkekmiş.. 
Saat:17:25 itibari ile cinsiyetini öğrenmiş bulunuyorum?

Vajinismus Tedavisi Düzce - Vajinismuslu Eş Fatih beyin yorumları - 16.11.2013

 

JoomlaWatch Visitors


74.1%Turkey Turkey
15.8%United States United States
3.1%China China
1.5%Germany Germany
1.2%Georgia Georgia
0.5%Kuwait Kuwait
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%France France
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands

Bugün: 333
Dün: 773
Bu Hafta: 333
Geçen Hafta: 5086
Bu Ay: 17931
Geçen Ay: 38696
Toplam: 1327032

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users