Vajinismus Tedavisi Muğla

Vajinismus Tedavisi Muğla

vajinismus-muglaMerhaba Saygın Bey;
Ben Muğladan Bilgisayar Mühendisi Ece. Uzun zamandır size vajinismusu yenmiş biri olarak bu mektubu yazmak istiyordum, kısmet bu güneymiş. Öncelikle desteğiniz, samimiyetiniz, hoşgörünüz, güler yüzünüz ve misafirperverliğiniz için çok teşekkür ederiz. Vajinismusu yenip, ilişkiye girdikten sonra eşim ve ben çok daha mutluyuz. Bunda sizlerin payı da çok büyük. Her şey için teşekkür ederiz.
Eşiyle ilişkiye girememe problemi yaşayan ve çözmek isteyen çiftlere ışık tutmak amaçlı ben de kendi yaşadığım vajinismus sürecini anlatmak isterim. Biz 12 Kasım 2011 yılında evlendik. O tarihten itibaren bir yıl boyunca vajinismus hastalığını çözmeye çalıştık. Başlangıçta kendi kendime vajinismusu çözebileceğime inandım ama her defasında daha çok hayal kırıklığına uğradım. Eşim çok hoşgörülü ve sabırlıydı. Beni hiç bir şekilde zorlamadı, hep destek oldu. Ancak her geçen gün yaşadığım üzüntü arttı. Uykusuz geceler, göz yaşları, evde ve işte huzursuzluk....(hatırlamak bile istemediğim anlar yaşadım vajinismus yüzünden) Ya bu sorunu çözecektim vajinismusdan kurtuacaktım yada çok sevdiğim eşime veda edecektim. (ayrılığı dile getirmek yasaktır bizim ilişkimizde bunu eşim bile bilmiyor aman okumasın)

Arayışım işte bu kararla başladı ve Dr. Saygın Bey' i buldum. Sitesini inceledim. Yaşadığım sorunun ne olduğunu nasıl kurtulacağımı okudum. Dr.Saygın Bey ile yaptığım görüşme doğru yolda ilerlediğimin göstergesiydi. Böylece muğla'dan vajinismus tedavisi icin İstanbul maceramız başladı. 17 Kasım 2012 de Saygın Bey le tanıştık. Yaşadığım tedirginlik zamanla yerini güven ve umuda bıraktı. Vajinismus olduğunuzu düşünüyorsanız bir dk bile kaybetmeyin mutluluğunuzu ertelemeyin. Kararlılık, doğru destek ve inançla üstesinden gelebileceğiniz küçük bir problem vajinusmus. Bunu söylediğime inanamıyorum ama öyle 3 seanstan sonra problemi çözdüm vajinismusdan kurtuldum. Ve bunun yanında bir hafta istanbul'da çok güzel tatil geçirdik. Muğla'ya huzurla döndük. Allah'ın izni ve Saygın Bey'in desteğiyle kısa sürede çözüme kavuştuk. Şükürler olsun .
Artık küçük ailemize sağlıklı, sevimli bir bebeğin katılmasını istiyoruz. İnşallah en kısa zamanda bu mutlu haberi de sizinle paylaşmak nasip olur. Allah'a emanet olun. Yüzünüzden tebessüm eksik olmasın. Muğla'dan sevgilerimizle...

Vajinismus Tedavisi Muğla - Ece hanımın vajinismus tedavisi ile ilgili yorumları

 

JoomlaWatch Visitors


92.4%Turkey Turkey
1.9%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Russian Federation Russian Federation
0.4%Austria Austria
0.2%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%United Kingdom United Kingdom
0.2%Azerbaijan Azerbaijan
0.2%Georgia Georgia

Bugün: 138
Dün: 836
Bu Hafta: 1891
Geçen Hafta: 6079
Bu Ay: 17826
Geçen Ay: 28132
Toplam: 464805

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın