Vajinismus Tedavisi Diyarbakır

Vajinismus Tedavisi Diyarbakır

Vajinismus Tedavisi Diyarbakır  - Zeynep Hanımın vajinismus hakkındaki yorumları

Zeynep (20) Bugün 4.seansa geldim. Diğer günlerden çok çok daha kolay iyi geçti. Saygın beyin sabrı hiç kimsede yoktur . Diyarbakır’da gittiğim psikologlar parmağımı vajinama koymamı istiyorlardı. Yapıyordum ama kasılmayla tiksinmeyle yapabiliyordum ;bugün çok rahat parmağımı vajinama aldım ve çok rahatım kanamam olmasına rağmen çok iyiydim ve başardım.
1.seansda ayaklarım geri geri gidiyordu. 2 seansta korkuyordum. 3. Seans’da biraz daha heyecanlıydım. 4. Seans’da güle oynaya gelebildiğimi söyleyebilirim. Burda öğrendiğim bir şey var ki korkulacak hiçbir şey yok vajinusmus’la savaşmak gerek. Evde 4 yıl erteledim bugün, yarın, hatta yaparım diye düşünüyordum. Evde iyileşecek bir şey değil. Doktor yardımı almak lazım. Siz siz olun ertelemeyin geçen 4 yılıma üzülüyorum. O tartışmalı, kavgalı günler çok şükür son buldu. Çok mutluyum.
Diyarbakır'dan Zeynep - Vajinismus hastası

Vajinismus Tedavisi Diyarbakır  - Gamze Hanımın vajinismus hakkındaki yorumları

Ben Gamze,
30 yaşındayım. 2 yıllık evliyim. Eşimle birbirimizi severek evlendik ama evlendikten sonra vajınusmus denilen kabusla karşılaştım. Evet benim için tam bir kabustu. Başlangıçta zamanla olur, yaparız diye düşünmüştüm ama olmadı. Çevreden hep ilk geceyle ilgili olumsuz şeyler duymuştum yıllarca ve şimdi anladım ki bunlar bilinçaltıma öyle güzel yerleşmiş ki. Hep canımın yanacağını düşündüm, korktum, hatta çok korktum. Üstelik bunu başaramadığım için eşime karşı kendimi suçlu hissettim, ona tam bir eş olamadığımı düşündüm. Bu konuyu düşünmediğim bir günüm bile yoktu. Bunu düşünmek günlük yaptığım bir alışkanlık haline gelmişti. Herkes yapıyor, ben niye yapamıyorum, bende ne gibi problem var, neden benim başıma geldi? Diye diye kendimi tükettim iki yıl  boyunca. Çevrenin bebek söylemeleri de gittikçe artmaya başladı. Tabi ki benim de. Eşime haksızlık yaptığımı düşündüm hep ve bu korkuyu tek başıma yenemeyeceğimi anladım. Artık kendimi iyi mutlu hissetmek ve eşimi mutlu etmek istiyorum. Birde çocuk var. Umarım şu lanet şeyi yenerim artık. Çok yoruldum çok.
Diyarbakır'dan Gamze - Vajinismus hastası

 

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vajinismus Tedavi Merkezimiz İstanbulda vajinismus tedavisi nasıl yapılır? sorusuna ayrıntılı yanıt verebilmek için hazırladığımız bu bölüm,  sizlerden gelen vajinismus tedavisi ile ilgili sorularınızı  yanıtlamak için düzenlenmiştir.

Vajinismus sizin isteminize rağmen eşiniz yada partnerinizle cinsel ilişkiye girememe durumunuzdur. Burada erkekleri ve vajinismuslu çiftleri uyarmak isteriz. Bu tablo vajinismus hastası kadının elinde değildir ve ilişkiye girme esnasında sizi refleks olarak itmekte, kontrolü dışında kasılmaktadır. Bu sürecin devam etmesi de her seferinde, vajinismus problemi ve vajinismus probleminin getirdiği sorunlarla çiftler,zamanla cinsellikten soğumakta vecinsel isteksizlik gelişebilmektedir ve vajinismusla geçirdiğiniz günler bir anda vajinismuslu haftalara ve yıllara neden olabilmektedir.

Eğer, siz bu süreçte kendiniz ilişkiye girememe probleminizi vajinismusu yenemiyorsanız ,vajinismusla yaşamak yerine güvenebileceğiniz tecrübeli bir vajinismus tedavi merkezinden vajinismus tedavisi almanızı önermekteyiz.
Çünkü vajinismusla geçireceğiniz süre sizin ve eşinizin güzel günlerinizden çalmaktadır zaman içinde vajinismus yüzünden kavgalar ayrılmalar hatta boşanmalara kadar götüren bir sürece girebilirsiniz oysaki isteyerek ve severek birliktesiniz evlenmişsinizdir.

Devamını Oku

JoomlaWatch Visitors


88.2%Turkey Turkey
6.3%United States United States
1.6%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 395
Dün: 741
Bu Hafta: 5293
Geçen Hafta: 6549
Bu Ay: 19545
Geçen Ay: 26783
Toplam: 518925

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın