Vajinismus Hastalığı Tedavisi Tekirdağ

Vajinismus Hastalığı Tedavisi Tekirdağ

Vajinismus Hastalığı Tedavisi Tekirdağ - Müge hanımın ilişkiye girememe ve ilişki anında kasılmaları sonucu yaşadıkları

 

Sevgili Doktorum;
Size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum.Allah bin kere razı olsun...İlk geldiğim gün asla başaramayacağımı düşünüyor ve korkuyordum.Fakat hem psikolojik hem de fizyolojik bir bileşenden oluşan vajinismus tedaviniz sayesinde mutlu sona 4 seansla ulaştık eşimle.İlk seansta bunu yapabilirim dedim ama buna rağmen  her seansıma tedirgin girip kuş gibi hafif çıktım ve başardım.Size gelmeden önce bu vajinismus hastalığını sadece ben yaşıyor sanıyordum herkes nasıl yapıyor benim neyim eksik  niye ilişkide kasılıyor niye böyle diye bir sürü soru vardı kafamda ama gördüm ki bu durumu yaşayan sadece ben değilmişim.O kadar çok vajinusmus hastalığını yaşayan insan var ki şimdi onlara sesleniyorum.Ben yaptıysam eğer, hepiniz bunu başarabilirsiniz.Her şey aslında kafamızda bitiyor.O kadar çok yanlış bilgiyle gereksiz korkularla kaplamışız ki, aklımızı bu güzelliği yaşamamıza engel oluyor.Oysa o kadar basitmiş ki şimdi çok rahat bir şekilde ilişkiye girebiliyor, birlikte olabiliyoruz eşimle.Eğer üstesinden gelemiyorsanız yanlış yerlere gidip yanlış tedavilerle maddi manevi kayıp yaşamak istemiyorsanız kesinlikle doktor saygın beye randevu alıp gelin derim.Ben 10 aylık evliyim ve başka bir doktora gitmeden direk saygın beye geldim iyi ki de gelmişim onun işi beyinle öyle güzel rahatlatıp güç veriyor ki insana geri kalanı sizin egzersizlerinizden ibaret.Ve bu egzersizler kesinlikle parmak egzersizi değil rahat olun.Ben bu süreçte her zaman olduğu gibi önce Allah'a sonra size güvendim ve çok şükür başardım.Artık biliyorum ki vajinamız aslında o kadar esnek ki bir çocuk kafası çıkacak kadar ve önemli olan popo kaslarını rahat bırakmak en önemlisi de önümüze çıkan her engele rağmen başarabiliriz bütün sözleriniz aklımda :-) Şimdi ise en kısa zamanda anne olmak ve bu güzel haberi sizle paylaşmak istiyorum :-) Eşimin de sizlere çok selamı var ve sonsuz teşekkürlerini iletiyor...Tekirdağ müge h

muge-tekirdag


Vajinismus Hastalığı Tedavisi Tekirdağ - Sevil hanımın ilişkiye girememekle vajinismus nedir  ilgili yorumları

Ben Sevil; Kendime umutsuz vaka diyordum buraya ilk geldiğimde. Deli gibi salya sümük ağlayan, bu vajinismus hastalığıyla ilgili konuşulmasına asla dayanamayan,hep olmayacak,ilişkiye giremiyeceğim diyen biriydim. Benim için imkansız olan şeyi, aslında ne kadar basit olduğunu farkettirdiniz için size minnettarım Saygın Bey. Ben vajinusmus hastalığını  kabul etmekte bile zorlanırken, bunu izlediğim videolardan 3-4 seansta çözdüklerini söyleyen insanlara inanamazken,kendim ben 3 seansda vajinismusu bitirdim.
O deli gibi ağladığım,kendimi suçladığım, kısacası hayatı kendime zehir ettiğim günler bitti gitti. 3 gündür çalıştığım okuldaki öğretmen arkadaşlarım bile bendeki farklılığı gördüler.”Sende bir pozitiflik var. Sen neden böyle herşeye gülüyorsun? Neden bu kadar mutlusun? deyip duruyorlar.”
Bu hayattaki en büyük şansım eşimdi. Şimdi ikinci şansım Saygın Bey oldu. Size nekadar teşekkür etsem az. Ben eşimi asla mutlu edemeyeceğim,asla onunla ilişkiye giremeyeceğim derken, aslında o kadar kolay bir şeymişki. Deli gibi canım yanarken şimdi hiçbir şey anlamadım bile. Ne bir can yanması, ne bir acı hiçbir şey anlamadan oldu bitti. Çok teşekkür ederim Mine Ablacım sizede az kahrımı çekmediniz. Asla unutamam yaptıklarını sizi çook seviyorum.Sevil 

sevil tekirdag


Vajinismus hastalığı Tedavisi Tekirdağ - Özlem hanımın  vajinismus nedir  hakkında düşünceleri

Süper doktor Saygın Micozkadıoğlu'na,
Merhaba ben Özlem, 10 yıllık evliyim. Daha önce başka bir doktora gittim. 10 seans, yalan bir tedavi gördüm. Bu tedaviler cinsel terapi şeklindeydi, haftada bir veya 15 günde bir devam ettik. 45 dak. Seanslar şeklindeydi. Daha sonra ev ödevleri şeklinde devam etti.
Ev ödevlerinde aynaya bakma ve vajinayı tanıma, parmak egzersizleri veriliyordu. 10 ar dakikalık sevişme ödevleri şeklinde veriliyordu. 10 seansa yakın bir sürec yaşadık ama hiçbir sonuç alamadık.  

Vajinismus Tedavisi Tekirdağ - Nilay Öğretmenin vajinismus hakkındaki yorumları

Nilay Vajinismus kızlık zarı

Merhaba saygın bey,
Oncelikle tedavi sürecinde olsun,ameliyat öncesi ve sonrası olsun moralim hep yüksek tutmami sagladiginiz için teşekkür ederim..Ocak ayında tedaviye başladık, ameliyat oldum bir ay bekledim ,bir ay da seanslar sürdü vee Mart ayında çözdük vajinusmusu..hiç çözülmez zannederken umut isigim oldunuz,bunda tabi benimde payım var


 Vajinismus Tedavisi Tekirdağ/Çorlu - R&H Çiftinin vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

Teşekkürler Saygın Hocam;Evliliğimizin 6-7 aylarında eşim internet ortamında Saygın Hocamın başarılarını ve hastalarının mektuplarını bana okudu. Doğal olarak başta şüpheli yaklaştım. Randevu aldım ve gerçeği gözümle gördüm. Herşeyden önce bizi güleryüzle karşıladı. Masasında yüzlerce mektuplar vardı;bizlere ışık olsun diye o mektupları bizlerle paylaştı. Öngörüşmeden sonraki zamanlarda seanslara başladık. Seanslarımız gayet güzel geçti ve biz 4 seansta vajinismusu yendik. Şimdi biz vajinismus mektubu yazıyoruz. Merak etmeyin sizde inanın Saygın Hocama ve gerisini seanslara bırakın,günü saati gelince sizde başaracaksınız. Sizde bizim gibi mektup yazıp diğer hastalara ışık olacaksınız. Buna inanın. R&H Çifti

r h cifti tekirdag

 

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vajinismus Tedavi Merkezimiz İstanbulda vajinismus tedavisi nasıl yapılır? sorusuna ayrıntılı yanıt verebilmek için hazırladığımız bu bölüm,  sizlerden gelen vajinismus tedavisi ile ilgili sorularınızı  yanıtlamak için düzenlenmiştir.

Vajinismus sizin isteminize rağmen eşiniz yada partnerinizle cinsel ilişkiye girememe durumunuzdur. Burada erkekleri ve vajinismuslu çiftleri uyarmak isteriz. Bu tablo vajinismus hastası kadının elinde değildir ve ilişkiye girme esnasında sizi refleks olarak itmekte, kontrolü dışında kasılmaktadır. Bu sürecin devam etmesi de her seferinde, vajinismus problemi ve vajinismus probleminin getirdiği sorunlarla çiftler,zamanla cinsellikten soğumakta vecinsel isteksizlik gelişebilmektedir ve vajinismusla geçirdiğiniz günler bir anda vajinismuslu haftalara ve yıllara neden olabilmektedir.

Eğer, siz bu süreçte kendiniz ilişkiye girememe probleminizi vajinismusu yenemiyorsanız ,vajinismusla yaşamak yerine güvenebileceğiniz tecrübeli bir vajinismus tedavi merkezinden vajinismus tedavisi almanızı önermekteyiz.
Çünkü vajinismusla geçireceğiniz süre sizin ve eşinizin güzel günlerinizden çalmaktadır zaman içinde vajinismus yüzünden kavgalar ayrılmalar hatta boşanmalara kadar götüren bir sürece girebilirsiniz oysaki isteyerek ve severek birliktesiniz evlenmişsinizdir.

Devamını Oku

JoomlaWatch Visitors


87%Turkey Turkey
8.3%United States United States
1.4%Germany Germany
0.3%Austria Austria
0.3%France France
0.2%United Kingdom United Kingdom
0.2%Russian Federation Russian Federation
0.2%Azerbaijan Azerbaijan
0.2%Netherlands Netherlands
0.1%Belgium Belgium

Bugün: 42
Dün: 777
Bu Hafta: 3458
Geçen Hafta: 5285
Bu Ay: 15670
Geçen Ay: 14220
Toplam: 350669

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın