Vajinismus Tedavisi Niye Niçin Nezaman

Vajinismus Tedavisi Niye Niçin Nezaman

3145554 largeVajinismus (İlk gece korkusu) sorunu yaşayan çiftler için yanıtlamaları gereken bir soruda; vajinismus hastalığını zamana bırakıp kendiliğinden çözülmesini beklemek mi? Ya da vajinismus hastalığını çözmek için destek alıp vajinismus tedavisi almak mı?...
Sorunun cevabı siz çiftlerde saklı ama unutulmamalıdır ki, vajinismusla gecen zaman sizi yıpratmakta ve sizin için bu geçen zaman size bağlı bazı çiftler için 1 haftada vajinismus sorunuyla herşey yıpranır ve bozulurken bazı çiftler için bu süre yıllara yayılır?

Sonuçta kendi kendinize vajinismusu yenemiyorsanız ki vajinismus ve vajinismus belirtileri bu sizin elinizde olmadan gelişen bir durumdur. O yüzdende vajinismus sizi üzmeden vajinismustan kurtulmanız gerekmektedir.

Vajinismus hastalığınızdan kurtulduktan sonra anlarsınız ki kafanızdaki tüm korkuları kendi kendinize yaratmışsınız.

 

Evliliğiniz boyunca vajinismus ne demek?, vajinismus nasıl tedavi edilir?, vajinismus çözmek için ne yapmalıyım ? sorularına yanıt ararsınız. Hatta tedavi için görüşmeler yapıp tedaviniz için gerekli cesareti gösteremeyip, gereksiz süre kayıpları yaşayabilirsiniz. 

Vajinusmus tedavisi ile vajinismus problemini çözdükten sonra birçok vajinusmus hastası için bu durumun hem çok zor, hem de çok kolay olduğu görülür.Kafanızda oluşturduğunuz vajinismusa yol açan o korkuyu ve başarısız her denemeyi düşündükçe vajinismustan kurtulmak imkansız gibi gelebilir ama uygun bir vajinismus tedavisi ile kısa süreler içersinde vajinismus hastalığından kurtulursunuz. 

 

Vajinismus Tedavisi Neden Kolay?
Önce kendine inanacaksın, gerisi o kadar, kendiliğinden oluyor denilmektedir?
V
ajinismusu çözdükten sonra insanlar, cinsellik hakkında konuşabilmekte, çocuğu olma ihtimalini bilmek, cinselliği her kadın gibi başarabileceğini bilmek insanı çok daha rahatlamaktadır.
Vajinismustan kurtulmak neden çok zor gözükür?
Kafanızdaki yaratmış olduğunuz o korku ve başarısızlıkla sonuçlanan ilişkiye girme denemelerinizi düşündükçe, çok zor hatta ilişkiye girmenin imkansız olduğunu düşünebilirsiniz. Tıpkı vajinismus hastası mühendis Ayşegül(İstanbul) hanım gibi

 

 Vajinismus tedavisi İstanbul Mühendis Ayşegül hanım - Vajinismus ve vajinismus tedavisi ile ilgili düşünceleri

vajinismus tedavisi istanbul

 


Vajinismus enteresan bir problem. İnsanlar cinsellikle ilgili anatomi ve fizyoloji bilgilerine rağmen vajinismus problemi yaşayabilmektedirler. Hatta eşiniz ve siz doktor olup  vajinismus problemini kendi kendinize yenemeyip, çözmek için profesyonel yardım alma durumunda kalabilmektedirler. Vajinismus hastalığı, ilk gece korkularınız evliliğin başında çok fazla önemsenmese de zamanla vajinismus ve getirdiği sorunlar en önemli gündeminizi oluşturabilir. Ama sonuçta ne olursa olsun unutmayın ki vajinismus hastalığı tedavi edilebilir bir problemdir.

 

Vajinismus Tedavisi  Antalya  - Doktor İlknur hanımın düşünceleri 

 

vajinismus doktoru

 

Vajinismus Tedavisi  Antalya  - Doktor İ. bey - (Vajinismus hastası Doktor İlknur hanımın eşi) 

 

vajinismus doktoru


 Vajinismus sadece sizde değil, bizzat bu işin içinde olan, hayatın mucizelerine en yakından şahit olan ve minik kulların doğumlarını yaptıran kadınlarda da yani sağlıkçılarda, doktorlarda hatta ebe hemşire hanımlarda da olabilir. Sonuçta vajininismus problemi yaşayan kadınların farklı korku ve endişeleri, farklı tedirginlikleri, cinsel ilişkiye girmekle ilgili yanlış algılamaları olabilir. Bütün bu süreci anlaşılır ve düzgün bir şekilde doğru bilgilendirmeler yapılarak yanlışlar doğrularla yer değiştirir. 

 

Vajinmismus tedavisi Bursa - Hemşire Meltem Hanım - Vajinismus vajinismus tedavisi ile ilgili düşünceleri

vajinismus tedavisi ebe

 

Vajinismus hastalığı evlilik süresince size çok sevdiğiniz eşinizden boşanma düşüncesine kadar götürebilir. Vajinismusun sizde yarattığı olumsuz düşünceler neticesinde çevrenizdeki insanlarla bile görüşmeyebilirsiniz.... Vajinismus yüzünden severek evlendiğiniz eşinizden boşanmayı düşünürken vajinismustan kurtulduktan sonra çok istediğiniz anne ve baba olma hayallerinize ulaşıp evliliğinizi mutlu bir şekilde yaşayabilirsiniz. Tıpkı Bursa vajinismus hastası Ayşegül hanım gibi...

Vajinismus tedavisi Bursa Ev hanımı Ayşegül hanım - Vajinismus ve vajinismus tedavisi ile ilgili düşünceleri

vajinismus tedavisi istanbul

Vajinismusu görmezden geldiğiniz zaman çocuk sahibi olmak için eşinizin tüp bebek önerisiyle karşılaşabilirsiniz. Eşinizin sizle ilişkiye artık denemek istememesi, "çocuk ne zaman?" soruları da sizi çileden çıkartabilir. Bu duruma düşmemek için vajinismusu yenmek için bir adım atın.

 

Vajinismus Tedavisi Adapazarı - Servet Hanımın Vajinismus Hastalığı ile ilgili yorumları

servet 

Ben Serrvet; Eşimle 2 yıldır evliyiz. Bizim ilk gece korkusu kabusumuz balayında başladı,önce üşüttüğüm veya adet olacağım için canımın yanacağını düşündüm.Bir süre beklemeye karar verdik.Sonra baktım ki acısının bunlarla bir ilgisi yokmuş zaman geçtikçe ve biz denedikçe korkum daha da büyümeye başladı.Çünkü çok daha fazla acımaya başladı acı eşiğim çocukluktan beri çok düşük olduğu için sorunu buna bağladım kas gevşeticiler,merhemler vs çare olmadı.Ben çok fazla kafaya takmadım ama eşimin kafaya taktığınıda çok geç anladım;taki bundan bir hafta önce acaba hiç uğraşmasakda tüp bebekmi denesek dedi eşim ve ozaman dank etti.Onun baba olma isteği öylesine fazlaydı ki onu engellediğimi ve buna hakkımın olmadığını düşündüm.Ondan önceki süreçlerde eşimin bana birkaç defa denemeyi hiç teklif etmiyorsun ben buna kızıyorum dediğini hatırlıyorum.Ama o acıdan ölçekmiş gibi hissederken acıyı teklif etmekde cesaret gerektiren bir şey ve cesaret bende yok.Bir süre sonra denemeyi eşimde teklif etmeyide bıraktı ev arkadaşı gibi olduk çoğu zaman konuşulacak bir şey bile bulamaz hale geldik.Eşimin geçen hafta artık benimde canım istemiyor demesi .Düşündükce nasıl ya bir erkek nasıl bu isteklen vazgeçer hemde evli kalmaya devam eder bu iş nereye gidiyor demeye başladım.Akrabaların anne babalar çocuk ne zaman sorusu ise bizi çileden çıkarıyordu.Ben çocuğu bırakın o şeyi bile halledememişken millet bizden çocuk bekliyor.Tam bir çıkmaza döndü iş sonunda daha önce araştırdığımız Saygın Beyi ziyarete karar verdik.İçimde garip bir heyecan var,inş hayırlısı olur ve illetten kurtulurum.


 

Sağlıkçı olmam ve her hastalıkla içiçe olmam ve "Bu da bende olur mu?" düşüncesi hayatımı nasıl mahfettiğini gördüm. Aynen vajinismusta olduğu gibi.

Vajinusmusu yaşarken sürekli birgün olacak diye gecidiğimiz aylar ve her geçen gün psikolojimizin iyiden iyiye bozulması, kendinizi mutsuz hissetmeniz, hayatınızdan zevk alamamak, geleceğe yönelik bir plan yapamamak, oysa vajinismusu çözdükten sonra hayatınızda o kadar çok şey değişir ki, artık gelecek planları yapabilir, en önemliside bebek hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tıpkı hemşire Çiğdem gibi...

 

Vajinismus tedavisi İstanbul Hemşire Çiğdem hanım - Vajinismus ve vajinismus tedavisi ile ilgili düşünceleri

vajinusmus tedavisi istanbul doktor


Vajinismus Tedavisi İstanbul - Bensu Hanımın vajinismus hakkındaki yorumları

MERHABALAR; Ben 28 yaşında evli bir bayanım. Eşimle birbirimizi tanıyarak severek evlendik. Fakat 1 sene boyunca diğer evli çiftler gibi ilişki yaşayamadık. Önceleri vajinismusu çok fazla önemsemedim fakat sonra vajinismusu erteleyip durdukça içinden daha da çıkılmaz bir hal aldı bu durum. Zamanla bu durum tüm hayatımı etkiledi. Psikolojim tamamen bozuldu. Allah iyi ki karşıma çıkardı onun sayesinde vajinismus hastalığından kurtuldum. Önceleri korku ve tedirginlikle girdiğim bu kapıdan şimdi kendisine minnet ve teşekkürlerimi iletmek için gidiyorum. Ben yenebildiysem eminim tüm kadınlar bu durumu atlatır. Yeter ki önce inanıp sonra çaba göstersinler. Şuanda anne adayım ve mutluluğumuzu doktor beye borçluyum. Umarım herkese bu mutluluğu yaşamak nasip olur. Durumunuz ne kadar kötü olursa olsun kendinize inanın ve doktor beyin dediklerini tamamen uygulayın. Güzel günlerde kalın. Sevgiler. Bensu

Bensu

 

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vajinismus Tedavi Merkezimiz İstanbulda vajinismus tedavisi nasıl yapılır? sorusuna ayrıntılı yanıt verebilmek için hazırladığımız bu bölüm,  sizlerden gelen vajinismus tedavisi ile ilgili sorularınızı  yanıtlamak için düzenlenmiştir.

Vajinismus sizin isteminize rağmen eşiniz yada partnerinizle cinsel ilişkiye girememe durumunuzdur. Burada erkekleri ve vajinismuslu çiftleri uyarmak isteriz. Bu tablo vajinismus hastası kadının elinde değildir ve ilişkiye girme esnasında sizi refleks olarak itmekte, kontrolü dışında kasılmaktadır. Bu sürecin devam etmesi de her seferinde, vajinismus problemi ve vajinismus probleminin getirdiği sorunlarla çiftler,zamanla cinsellikten soğumakta vecinsel isteksizlik gelişebilmektedir ve vajinismusla geçirdiğiniz günler bir anda vajinismuslu haftalara ve yıllara neden olabilmektedir.

Eğer, siz bu süreçte kendiniz ilişkiye girememe probleminizi vajinismusu yenemiyorsanız ,vajinismusla yaşamak yerine güvenebileceğiniz tecrübeli bir vajinismus tedavi merkezinden vajinismus tedavisi almanızı önermekteyiz.
Çünkü vajinismusla geçireceğiniz süre sizin ve eşinizin güzel günlerinizden çalmaktadır zaman içinde vajinismus yüzünden kavgalar ayrılmalar hatta boşanmalara kadar götüren bir sürece girebilirsiniz oysaki isteyerek ve severek birliktesiniz evlenmişsinizdir.

Devamını Oku

JoomlaWatch Visitors


89.6%Turkey Turkey
6%United States United States
1.2%Germany Germany
0.3%Russian Federation Russian Federation
0.2%Austria Austria
0.2%Azerbaijan Azerbaijan
0.2%United Kingdom United Kingdom
0.2%France France
0.2%Netherlands Netherlands
0.1%Belgium Belgium

Bugün: 78
Dün: 982
Bu Hafta: 3184
Geçen Hafta: 7345
Bu Ay: 20078
Geçen Ay: 29263
Toplam: 409355

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın