Vajinismus Hastalığını Yok Saymak

vajinismus tedavisi ve iliskiye girme korkusuVajinismus tedavisinden sonra arkanıza baktığınızda üzülerek sıkıntılarla, iç hesaplaşmalarla geçen yıllarınızı görürsünüz. Belki vajinismus hastalığınızı kendi başınıza yenemeyip, tedavi almak ilk başta size ve eşinize çok uygun gelmeyebilir. Hatta evliliğinizin ilk başlarında, ilk gece korkularınız size küçük ve önemsiz görünebilir ve zamanla geçeceğini düşünürsünüz. Ama zamanla eşinizle çok iyi anlaşmanıza ve birbirinizi sevmenize rağmen, vajinismus hastalığınızın getirdiği problemlerden dolayı kavga etmeye başlar, çevrenizdekilere mutluluk oyunu oynamaktan sıkılırsınız. Oysa ki uygun bir vajinismus tedavisi ile probleminizi yendikten sonra, sırtınızda taşıdığınız bu kambur yük yerine, yüzünüzde hep bir gülümseme vardır. En önemliside özgüveninizi tekrar kazanmanızdır.

 

Vajinismus tedavisi İstanbul, Avukat Buse hanım'ın vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

Vajinismus hastalığını yenmeden önceki ruh durumumunuz
Eşim inanılmaz sabırlıydı ve bir süre vajinismus sorununu yokmuş gibi davrandık, ama ben kendimi bir kadın gibi hissetmiyordum. Eşimin de cinsel anlamda bana karşı uzaklaştığını gördükçe üzüntüm daha da artıyordu. Eşime haksızlık ettiğimi düşünüp, ondan ayrılmak istediğimi söyledim.
Vajinismus tedavisinden sonraki düşünceleriniz
Yıllardır kendimi hiç hissetmediğim kadar mutlu, huzurlu, kadın ve eş olarak hissediyorum. Eşimle çocuk hayalleri kuruyoruz. Vajinismus hastalığı yüzünden bana çok uzak olan bu hayal şimdi yakın. Eşimle yeniden evlendiğimizi hissettiğimiz için, alyanslarımızı dahi değiştirdik. Yepyeni bir hayatımız var şimdi...

vajinismus tedavisi bursa


 

Vajinismus hastalığı tedavisi istanbul, Bankacı Özge hanım'ın ilişkiye girememekle, vajinismus tedavisi hakkındakı yorumları

 

Vajinismus hastalığını yenmeden önceki ruh durumunuz
Vajinismus hastalığı yüzünden çevremize mutluluk oyunu oynamaktan artık sıkılmıştık. Herseyi kafama takar olmustum. Bebek haberi aldiğimda kendimi ağlamaktan alıkoyamıyordum.

Vajinismus tedavisinden sonraki düşünceleriniz
Oysa ki vajinismusu yendikten sonra sırtımdan taşıdığım bu kanbur yük kalkı. Hayatımda başka bir boyuta geçtim. Yüzümde hep bir gülümseme var, şimdi sırada annelik var.


Vajinismus tedavisi Almanya, Grafiker Alev hanım'ın vajinismus ve  tedavisi hakkındaki yorumları

Vajinismus hastalığını   yenmeden önceki ruh durumunuz
Vajinismus yüzünden kendimi çaresiz ve korku içinde hissediyordum. Kabus gibi üzerime çöken vajinismus, evliliğimi de olumsuz etkiliyordu. Vajinismus benim kabusumdu.
Vajinismus tedavisinden sonraki düşünceleriniz
Kabus yerine eşimle artık çocuk planı yapıyoruz. Kendimi çok huzurlu ve mutlu hissediyorum.

Almanya vajinismus tedavisi


Eşinizle birçok zorluğa gögüs gererek evlenmişsinizdir. Birbirinizi bu kadar çok seviyor iken neden iliskiye giremediğinize bir anlam veremezsiniz. Birgün eşiniz size "Sen vajinismus  hastasın" der, ama  siz ona  anlam veremez, güler, şaşırır ve "Vajinismus hastalığı nedir" dersiniz. Çünkü hayatınız boyunca böyle bir hastalık duymamışsınızdır. Vajinismus tedavisi almaya karar verdiğinizde, duygulariniz "Başarabilecek miyim, yoksa hayatım boyunca ilişkiye giremiyeceğim, vajinismus benimle mi olacak" diye düşünürsünüz. Oysa vajinismus hastalığını yenip ilişkiye girdikden   sonra, kendinize o kadar kızarsınız ki "Bundan mi korkmuşum" bu  muymuş vajinismus  dersiniz. 

Vajinismus tedavisi istanbul, Yönetici asistanı Eda hanım'ın vajinismus ve  tedavisi hakkındaki yorumları

Vajinismus hastalığını yenmeden önceki ruh durumunuz
Ailelerimizi karşımıza alarak evlendik. Birbirimizi bu kadar seviyor iken,ilişki sırasında neden kasılıp, ilişkiye giremediğimize anlam veremiyor idik.  Birgün  eşim sen vajinismus sun dedi, ilk başta  anlam veremedim, psikolojim geröekten bozuldu. Hayatım boyunca ilişkiye giremeyip, vajinismusla mı yasşyacaktım.
Vajinismus tedavisinden sonraki yorumlarınz
Esşmle ilişkiye girebildikten sonra öyle çok kızdım ki kendime, "bundan mı korkmuşum" diye ve simdi 3.5 aylık hamileyim. Hayatta hiçbirseyin aşılmaz olmadığını düşünmeyin...Sonuçta herkes bu durumu isterse çok az bir gayretle aşar. 

vajinismus tedavisi istanbul


Eşinizle ilişkiye girememenize bağlı olarak, vajinismus hastalığınızın yanına, patolojik kıskançlık sorunuda eklenebilir. Öyle bir hal alır ki, eşinizi hem cinslerinizden kıskanırken, anne babasından dahi sakınır hale gelirsiniz. Eşinizi vajinismus nedeniyle kaybedecek olma duygusu, sizi ve eşinizi yıpratır. Oysa ki uygun bir vajinismus tedavisi ile vajinismus hastalığınızı çözdükten sonra, sizinde diğer kadınlardan hiçbir farkınızın olmadığını anlar ve kıskançlığınızın kaybolduğunu görürsünüz. Ilişkiniz daha güzel bir boyuta taşınır. Vajinismus nedeniyle eşinizi kıskanırken, vajinismusu yendikten sonra "Neyi, neden kıskanayım ki" dersiniz.

Vajinismus tedavisi İstanbul, Sekreter Seyda hanım'ın vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

Vajinismus hastalığını yenmeden önceki ruh durumunuz
Eşimle ilişkiye giremememize bağlı olarak bir de patalojik kıskançlık başlamıştı. Eşimi bırakın hemcinslerimden kıskanmayı, anne&babasından dahi sakınır olmuştum. Eşimi kaybedecek olma duygusu, beni ve eşimi yıprattı. Eşim beni aldatacak diye hep düşünüyordum.
Vajinismus tedavisinden sonraki düşünceleriniz
O Vajinismusu yendik. En önemlisi eşim mutlu, hemde çok. Ha bu arada kıskançlık durumum şuan nasıl diye soracak olursanız; çok iyiyim. Hiç kimsenin benden daha üstün ve ve daha farklı olmadığına inandım. Neyi neden kıskanayım ki  artık.

istanbul vajinusmus tedavisi


Vajinismus hastalığını yaşarken, probleminizi çözmenizin çok zor olduğunu düsünebilirsiniz. Hatta vajinismus hastalığınızı yendikten sonra bile, vajinismusu gözünüzde öyle bir büyütmüssünüzdür ki, vajinismus kabusunun bittiğine inanamazsınız. Kendinizi hafiflemiş hisseder ve ilk defa çok sevdiginiz eşinizle,hamile kalmakdan  bebekten bahsedebilirsiniz. Vajinismusu yendikten sonra, kaybetmiş olduğunuz özgüveninizin geri gelmesiyle, yüzünüz güler, kendinizi hafiflemiş hisseder ve mutlululuğu tekrar yakalarsınız.

Vajinismus Hastalığı tedavisi izmir, Ögretmen Bilge hanım'ın ilişki esnasında kasılmaları vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkındakı yorumları

Vajinismus hastalığını yenmeden önceki ruh durumumunuz
Vajinismus hastalığı benim kabusumdu.İstememe rağmen korku,kasılmaları nedeni ile ilişkiyi gerçekleştiremiyorduk. Vajinismus hastalığını  çözülmez zannediyordum.

Vajinismus tedavisinden sonraki düşünceleriniz
Öyle hafiflemiş hissediyorum ki kendimi,artık ilişkiye girme sorunumdan kurtuldukdan sonra, ilk defa  gebe kalmadan,bebekten bahsediyoruz eşimle.Hatta hala vajinismus kabusunun bittiğine inanamıyorum. Kendime olan güvenim geldi, yüzüm gülüyor, çok mutluyuz.


izmir vajinismus tedavisi

 


Vajinismus hastalığnı kısa sürelerde çözmek, size başta çok kolay gelmese de, uygun bir tedavi ile bunun bir mucize olmadığını anlarsınız. Size doğru bilgilendirmeler yapılınca, bu konuda ne kadar bilinçsiz olduğunuzu anlarsınız.

Uzun zaman kabus gibi üzerinize çöken vajinismusun, ne kadar mantıksız olduğunu anlarsınız. Uygun anlatımlarla önce aşacağınıza inanır, ardından kendinize olan güveniniz daha fazla artar ve bu sorundan kurtulacağınıza inanırsınız ve vajinismustan kurtulursunuz da. Daha önce vajinismus yüzünden yaşadığınız kabus gibi günler biter, yerine eşinizle çocuk planları yaptığınız günler gelir.

Vajinismus sorununuzdan kurtulduktan sonra, kendinizi gerçek anlamda karı&koca hissedersiniz. Oysa ki vajinismus hastalığı ile yaşarken, ilişkinizde hep birşeyler eksik kalmaktadır. Öyle ki vajinismus hastalığı yüzünden tam olarak yaşayamadığınız balayınızı, gerçek bir balayına dönüştürürsünüz. Vajinismusu yendikten sonra anlarsınız ki, vajinismusu yenmek için inancınızın yanına doğru bilgiyi, kendine güveni ve farkındalığı ekledikten sonra çözüme çok yakın  olduğunuzu anlarsınız.

Vajinismus tedavisi ingiltere, Ögretmen Deniz hanım'ın vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkindaki yorumları

Vajinismus hastalığı yenmeden önceki ruh durumunuz
Vajinismus yüzünden ilişki anında kasılmalarım,korkularım nedeni ile ilişkiye giremedik ve balayımız çok kötü geçmisti. Kendimizi gerçek anlamda karı&koca hissetmiyorduk.

Vajinismus tedavisinden sonraki düşünceleriniz
Vajinismusu yendikten sonra gittigimiz tatilimiz, bizim için gerçek bir balayı oldu. Kendimizi ilk defa gerçek anlamda kari&koca hissetik.

ingiltere vajinismus tedavisi


Evliliğinizde vajinismusla yaşarken, eşiniz size karşı nazik ve anlayışlı, baskı uygulamıyor olabilir. Bu süreç sizi yıpratıp, kendi kendinize keşke evlenmeseydim de bu sıkıntıya düşmeseydim dersiniz. İlişkiye girememenizden kaynaklı sinirli olur ve sinirinizi, eşinizden çıkartabilirsiniz. Zamanla düzeleceğini sandığınız vajinismus hastalığınızı erteleyip, yıllarınızın nasıl geçtiğini anlamazsınız. O yüzden de vajinismusu çözdükten sonra geçirdiğiniz gereksiz zaman kaybını anlarsınız. Çevrenizden insanlar "ne zaman doğuracaksın" diye sorduklarında, onlara kızarken, vajinismus hastalığınızı yendikten sonra çocuğun olsun diye dua edenlere, daha önce cevap olarak diyemediğiniz "inşallah" duasını edebilirsiniz.

Vajinismus Hastalığı tedavisi İstanbul, Ev hanımı Gül hanım'ın vajinismus ve  tedavisi hakkındaki yorumları

Vajinismus hastalığını yenmeden önceki ruh durumunuz
Vajinismus yüzünden çoğu zaman "keşke evlenmeseydim de bu sıkıntıya düşmeseydim" diye düşünüyordum. Olur olmaz herşeye sinirleniyor, hıncımı da bunu hiç haketmeyen eşimden çıkartıyordum. Vajinismusun zamanla düzeleceğini sandık ve hep erteledik ve bu ertleme nasıl geçtiğini anlamadığım 10 yılıma mal oldu. 

Vajinismus tedavisinden sonraki düşünceleriniz
Çevremdeki insanlar ne zaman doğuracaksın diye sorduklarında onlara çok kızıyor, benim özelime niye bu kadar karışıyorlar diye kendimi yiyip bitiriyordum.Vajinismusdan kurtuldukdan sonra şimdi ise çocuğu olsun diye dua edenleri daha önce diyemediğim inşallah duasını edebiliyorum.

istanbul vajinismus tedavisi


 


Vajinismus hastalığınızı evlenmeden öncede tahmin edip, fark edebilirsiniz ama "evlendikten sonra böyle birşey yaşamam" diye düşünebilirsiniz. Fakat korktuğunuz başınıza gelip, ilk gece korkuları yasayıp, eşinizle ilişkiye giremezsiniz ve   gecelerinizi üzüntüyle geçirirsiniz. Oysa uygun bir vajinismus tedavisi ile  bu sorundan kurtulduktan sonra,, ilk ilişkiye girdiginizi anlamazsınız bile. Vajinismuslile  hastalığı geçirdiginiz sürede kendinizi ve eşinizi üzdüğünüzü düşünürsünüz.

Vajinismus hastalığı  tedavisi istanbul, Bankaci Tülay hanım'ın vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

Vajinismus hastalığını  yenmeden önceki ruh durumunuz
Vajinismusu evlenmeden önce tahmin ediyordum, ancak yanlış düşünüyorumdur evlendikten sonra böyle birşey yaşamam diye düşünürken, ilk gece korkusu,kasılmalarım  eşimle ilişkiye girmemi engelliyordu. Her sabah bu sefer olacak derken, eşimle ilişkiye giremeyip gecem  hüsranla sonuçlanıyordu. 

Vajinismus tedavisinden sonraki düşünceleriniz
Eşimle ilk ilişkiye girdiğimi gerçekten anlamadım bile. Şu an eşimi ve kendimi vajinismus yüzünden üzdüğüme yanıyorum.

vajinismus istanbul

 

JoomlaWatch Agent