Vajinismusu Yaşarken Neler Hissedilir?

Vajinismusu Yaşarken Neler Hissedilir?

 
"... Eşim sabırlı davransa da vajinismusu çözemiyor, kırıcı oluyorduk. Yıprandık, boşanalım diyorduk. Oysa ki bu sorunu çözmekle kalmadık, birde bebek bekliyoruz..."Devamını OkuAyşe T.
 
"Aklımın ucundan bile geçmezdi, hayatım altüst olmuştu. Dışarıdan çok mutlu görünüyorduk ama öyle değildi. İkimizde depresyona girmiştik. Çevremdekiler çocuk soruyorlardı..." Devamını OkuBilge A.
 
"Vajinismusu bir türlü kabullenemiyordum ama ben kendimi vajinismus yüzünden hep eksik hissediyordum... Vajinismusu yendikten sonra bu muymuş dedim, bu kadar basit miymiş. Artık ailemiz büyüyor, hamileyim..." Devamını OkuGülay Ş.
 
"Evlenmeden öncede ilk gece korkum vardı. O gece vajinismusla tanıştım. Eşimden hep uzaklaştım, kaçtım..." Devamını OkuEbe Hemşire Sinem
 
"Eşim benim onu istemediğimi düşünüyordu. Bense neden böyle oldu diye düşünüp, büyük bir özgüven kaybı yaşıyordum. İlişkiye girmekle ilgili korkularım yoktu. Kimseden de kötü birşey duymamıştım. Ben kabul etmek istemesemde vajinismustum. İlk ilişkiye giirdiğimizde eşimle olmadığını düşündük. Çünkü bukadar kolay olamazdı..." Devamını OkuZeynep A.
 
"Vajinismus hastalığını yaşayan yalnızca ben olduğuma inandım. Vajinismusu çaresiz sandım, hep hüzün hep göz yaşı... Vajinismusu yendikten sonra yeniden doğdum. Artık suçluluk duygusu hissetmiyorum.." Devamını OkuHicran
 
"Vajinismus bir çok şeyi ertelememe neden oldu. Artık vajinismusu yendikten sonra kendimi evli bir kadın gibi hissediyorum..." Devamını OkuHülya K.
 
"Birbirimizi çok sevmemize rağmen vajinismus bizi yıpratmıştı. Kendine güvenmeyen, mutsuz, hayattan zevk almayan biri haline gelmiştim. Vajinismusu yendikten sonra bebek hayalken gerçek oldu..." Devamını OkuZerrin S
 
"Erkek arkadaşımı gerçekten çok seviyor ama kendimi ilişkiye hazır hissedemiyordum. Hep korkuyordum, kendi vücudumu tanıyamıyordum. Mutluluğuma engeldi. Bana imkansız gibi gelen şeyin aslında hiçte imkansız olmadığını anladım..."
Devamını Oku
Sevgi T.

 
 

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vajinismus Tedavi Merkezimiz İstanbulda vajinismus tedavisi nasıl yapılır? sorusuna ayrıntılı yanıt verebilmek için hazırladığımız bu bölüm,  sizlerden gelen vajinismus tedavisi ile ilgili sorularınızı  yanıtlamak için düzenlenmiştir.

Vajinismus sizin isteminize rağmen eşiniz yada partnerinizle cinsel ilişkiye girememe durumunuzdur. Burada erkekleri ve vajinismuslu çiftleri uyarmak isteriz. Bu tablo vajinismus hastası kadının elinde değildir ve ilişkiye girme esnasında sizi refleks olarak itmekte, kontrolü dışında kasılmaktadır. Bu sürecin devam etmesi de her seferinde, vajinismus problemi ve vajinismus probleminin getirdiği sorunlarla çiftler,zamanla cinsellikten soğumakta vecinsel isteksizlik gelişebilmektedir ve vajinismusla geçirdiğiniz günler bir anda vajinismuslu haftalara ve yıllara neden olabilmektedir.

Eğer, siz bu süreçte kendiniz ilişkiye girememe probleminizi vajinismusu yenemiyorsanız ,vajinismusla yaşamak yerine güvenebileceğiniz tecrübeli bir vajinismus tedavi merkezinden vajinismus tedavisi almanızı önermekteyiz.
Çünkü vajinismusla geçireceğiniz süre sizin ve eşinizin güzel günlerinizden çalmaktadır zaman içinde vajinismus yüzünden kavgalar ayrılmalar hatta boşanmalara kadar götüren bir sürece girebilirsiniz oysaki isteyerek ve severek birliktesiniz evlenmişsinizdir.

Devamını Oku

JoomlaWatch Visitors


88.2%Turkey Turkey
6.3%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 73
Dün: 846
Bu Hafta: 73
Geçen Hafta: 5744
Bu Ay: 20069
Geçen Ay: 26714
Toplam: 519449

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın