Vajinismus Öğretmenlerde de Olabilir

Vajinismus tedavisi hasta yorumları Sevgili hastalarım:
Vajinismus (cinsel ilişkiye girememe) problemi toplumun her kesiminde ve aynı zamanda tüm meslek gruplarında görülebilen bir rahatsızlıktır. Malesef bu problem eğitimli, akademik kariyer sahibi kişilerde görülebildiği üzere toplumun bireylerinde de görülebilmektedir. Vajinismus tedavi merkezimiz istanbul'da görüştüğümüz tüm cinsel ilişkiye girme problemi yaşayan hastalarımızın vajinismus problemin sadece kendilerinde olduğunu düşünüyorlardı. Vajinismus sorununu iç dünyalarına hapsederek çözümsüz olduğunu söylüyorlardı. Siz vajinismus problemi çeken hastalarımla şimdi paylaşacağımız vajinismus ve vajinismus tedavisi ile ilgili hasta yorum notlarıyla bu problemde yalnız olmadığınızı, tüm kadınlarda bu problemin olabileceğini ve bu problemin doktor, psikolog, hemşire, avukat, öğretmen, bankacı, ev hanımı, sporcu, gazeteci, yönetici....... kısaca toplumu oluşturan birçok kadın bireyde görülebildiğini bilmenizi isteriz. İşte bu sebeple bu problemde yalnız olmadığınızı görmek için ve aynı zamanda siz hastalarımın hangi toplumsal rolde olursanız olun, bu problemi yaşadığınızı ve bu probleminizinde tedavisinin mümkün olduğunu sizinle, sizlerden tarafımıza bildirilen vajinismus tedavisi süreci hakkındaki notlarınızda da teyit etmek isteriz. Bu teyidimiz umarım vajinismus tedavinizde size bilgi materyali olarak yardımcı olacaktır.  Her insanın yaşam hakkı gibi sağlıklı yaşamasıda bir haktır. Sağlıklı yaşamaya dair kişilerin sağlık problemlerini tedavi etmek istemesi ve tedavi olmasıda bir haktır.
Vajinismus problemini aşmanızda size yardımcı olabileceğine yersiz ve gereksiz kaygılarınıza set çekeceğine inandığımız siz hastalarımızdan tarafımıza yazılan aşağıdaki yorum notlarını okumanızı önermekteyim.
Vajinismus eşinizle cinsel ilişki sırasında elinizde olmadan tamamen iradeniz dışında refleks olarak  kasılmalarınız ve korkularınız neticesinde cinsel ilişkiyi tam olarak tamamlayamamaktır. Bu toplumun her kesiminde görülebilir. Vajinismus Öğretmenlerde de olabilir, ozamanda öğretmenlerde 3-4 seferlik öğrenci olarak kliniğimize gelip sınavlarını verip vajinismustan kurtulabilir, tıpkı aşağıdaki meslektaşları gibi...


Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Saygın Micozkadıoğlu
Vajinismus ve vajinismus tedavisi ile ilgili görüşleri

5 yıllık evliliği vajinismus hastalığıyla geçirebilirsiniz. Evliliğinin ilk 1 yılı vajinismusu zamana bırakabilirsiniz.

  • Nasıl olsa çocuk düşünmüyoruz, vajinismusta zamanla çözülür diye düşünebilirsiniz.
  • vajinismus hastalığını kendimiz hallederiz,vajinismus tedavisi almaya gerek yok diye düşünebilirsiniz.
  • Saçma sapan nedenlerle vajinismus sorununuzu görmezden gelip, vajinismus tedavisini erteleyip durabilirsiniz.
  • Daha sonra vajinismus hastalığınızı yenmek için vajinismus tedavisi almanıza rağmen çözemeyebilirsiniz.
  • Arkadaşlarınızdan; "Daha ne bekliyorsunuz,niye çocuk yapmıyorsunuz" soruları sizi üzebilir.
  • Eşinizle her cinsel ilişkiye girme denemeniz başarısızlıkla sonuçlanıyor ve üzüntü yaratıyordur.

Oysaki vajinismus hastalığını yenmeniz için size uygun bir vajinismus tedavisi ile tüm yukardaki problemlerinizden kısa sürelerde kurtulup aşağıdaki güzellikleri yaşayabilirsiniz. Hatta bunu ben bile başardıysam, eminimki herkes başarır diyebilirsiniz. Vajinismus tedavisinden sonra vajinismusu yendikten sonra hayatınız değişir, güzelleşir hatta ALLAH size ve eşinize güzel mucizeler verebilir. Hamilelik, sizi hiç olmadığı kadar mutlu kılabilir.

Vajinismusla geçirdiğiniz her an öncelikle sizden daha sonra eşinizden ve evliliğinizden birşeyleri yıpratmakta ve sizi mutsuz kılmaktadır. Vajinismusla geçirdiğiniz sürede mutlu olmak varken yıpranarak zamanınızı geçirmektesiniz. Oysaki gerçekten diğer kadınlardan farklı yaratılmadınız ve  doğanın size verdiği rolü oynamama lüksünmüz yok ve doğayada karşı gelemezsiniz. Vajinismusu uygun bir vajinismus tedavisi ile yenebilir ve ailenize isterseniz yeni bireyler katabilirsiniz, tıpkı doğanın diğer kadınlara sunduğu gibi...

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Saygın Micozkadıoğlu
Vajinismus ve vajinismus tedavisi ile ilgili görüşleri


Vajinismus tedavisi - Balıkesir - 5 yıllık evli öğretmen 

 

vajinismus tedavisi balıkesir öğretmen


Vajinismus tedavisi istanbul : Canan öğretmenin vajinismus ve vajinismus tedavisi ile ilgili yorumları

vajinismus tedavisi


 

 

İstanbul'dan Vajinismus "cinsel ilişkiye girememe" problemi yaşayan Raziye öğretmen

7 yıldır vajinismus "cinsel ilişkiye girememe" problemi yaşıyordu. Vajinismus tedavisi sırasındaki düşüncelerini ve başarı mektubunu aşağıdan takip edebilirsiniz.

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

Vajinismus tedavisi alıp, vajinismus problemini çözdükten sonraki Raziye Öğretmenin Teşekkür Mektubu

Vajinismus tedavisi hasta yorumları


Vajinismus nedeniyle hayatınızı ertelemeyin
20 aydır vajinismus problemi ile uğraşıyordu. Hayatındaki herşeyi vajinismusa endekslemişti, vajinismus problemini halledeyim deyip yapmak istediklerini ertelemişti. Vajinismus nedeniyle insanlardan kaçıyordu. Vajinismus nedeniyle hep bi eksiklik duygusu onu gergin ve hep sinirli yapıyordu. Ailenin çocuk başkısı, eşle kavgalar... Vajinismus problemini 3 kez gelerek uygun bir vajinismus tedavisi alarak çözdü.

vajinismus istanbul

 


 

Bir vajinismus problemi yaşayan öğretmenin vajinismus tedavisine başlamadan önceki düşüncesine takiben vajinismus tedavisi sırasındaki düşüncelerini ve vajinismus problemini yendikten sonraki düşüncelerini adım adım takip edebileceksiniz

 

Vajinismus Tedavisine Başlamadan Önceki Düşünceleri

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

Öğretmen Duygu  hanımın vajinismus tedavisi sırasındaki düşünceleri

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

 

Öğretmen Duygu hanımın vajinismus tedavisini alıp vajinismus sorununu çözdükten sonraki teşekkür mektubu

 

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

 


Öğretmen Leyla hanımın vajinismus tedavisi sırasındaki düşüncelerini ve vajinismus tedavi merkezimizde vajinismusu çözdükten sonraki yorumunu takip edebilirsiniz

Vajinismus tedavisi - Seans sırasındaki düşünceleri

 

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

 

Vajinismus  tedavi merkezimizde vajinismus problemini yendikten sonraki düşünceleri

 

Vajinismus tedavisi hasta yorumları


 

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

 

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

 

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

Vajinismus öğretmenlerde olduğu zaman kendilerini öğrenci gibi hissetmek zorundadır. Hemde iyi öğrenci olmak zorundadır. Vajinismus tedavi merkezimiz istanbulda kişiye özel vajinismus tedavisi alırken iyi bir öğrenci olmak sizi kısa sürede vajinismus probleminden kurtaracaktır. Tıpkı vajinismus tedavisi alıp, vajinismusu 3 seansta yenen sevgi öğretmen gibi.

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

 

JoomlaWatch Agent