Vajinismus Tedavisi Rize

Merhaba Ben Elif; Rize’den geliyorum. Bugün benim evlilik yıldönümüm. 2 yıldan bu yana vajinismusla uğraştım. Tam da bugün bu sorunu çözdüm. Bu gece benim ilk gecem olacak. Umutsuz olarak geldiğim bu yerden bir umutla dönüyorum. Doktoruma çok minnettarım. Şuan yazacak bir şey bulamıyorum. Benim gibi vajinismus olanlar eğer bunu okuyorsanız, hiç umutsuzluğa kapılmayın, ben vajinismusu çözdüysem herkes bunu çözebilir. Korkmayın sadece doktorunuza ve kendinize güvenin. Bu Allah’ın bize sunduğu olayı bize sadece beynimizin oyunu hiçbir şey yok. Doğunun konumu bu. Yemek yemek ne kadar kolaysa buda o kadar kolay nasıl zor olabilir ki Hiç buda aynen böyle bir şey. Allah herkesin yardımcısı olsun. Herkese başarılar diliyorum.
Rize'den Elif hanımın vajinismus yorumları

 

Elif Rize

 

İlk gece korkusunun basit bir korku olduğunu düşünüp, nasıl olsa ilişkiye girebilirim diye düşünmesine rağmen 3. ayın sonunda ilk gece korkuları yüzünden evliliği kabusa dönüştü. Vajinismusu yenmek için tedavi yöntemlerini araştırıp adım atmaya karar verdi. 3 gün içinde vajinismus seanslarını tamamlayıp istanbul'dan rize'ye döndü ve vajinismusu yendikten sonra rize'de şuanda anne...

Vajinismus Tedavisi Rize - Gökçenur Hanımın vajinismus hakkındaki yorumları

Vajinismus nedeniyle rize'den istanbul tedavi merkezimize gelen Gökçe Hanımın vajinismus tedavisi ile ilgili yaşadıklarını aşağıdan takip edebilirsiniz.  

 

gokcenur rize

Gokcenur Rize

 

 

JoomlaWatch Visitors


77.4%Turkey Turkey
11.4%United States United States
2.9%Israel Israel
2.2%Georgia Georgia
1.4%Germany Germany
0.6%Czech Republic Czech Republic
0.5%Republic Of Korea Republic Of Korea
0.4%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.3%United Kingdom United Kingdom

Bugün: 183
Dün: 696
Bu Hafta: 1662
Geçen Hafta: 4366
Bu Ay: 21168
Geçen Ay: 23142
Toplam: 1461856

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users