Vajinismus Tedavisi Rize

Merhaba Ben Elif; Rize’den geliyorum. Bugün benim evlilik yıldönümüm. 2 yıldan bu yana vajinismusla uğraştım. Tam da bugün bu sorunu çözdüm. Bu gece benim ilk gecem olacak. Umutsuz olarak geldiğim bu yerden bir umutla dönüyorum. Doktoruma çok minnettarım. Şuan yazacak bir şey bulamıyorum. Benim gibi vajinismus olanlar eğer bunu okuyorsanız, hiç umutsuzluğa kapılmayın, ben vajinismusu çözdüysem herkes bunu çözebilir. Korkmayın sadece doktorunuza ve kendinize güvenin. Bu Allah’ın bize sunduğu olayı bize sadece beynimizin oyunu hiçbir şey yok. Doğunun konumu bu. Yemek yemek ne kadar kolaysa buda o kadar kolay nasıl zor olabilir ki? Hiç buda aynen böyle bir şey. Allah herkesin yardımcısı olsun. Herkese başarılar diliyorum.
Rize'den Elif hanımın vajinismus yorumları

 

Elif Rize

 

İlk gece korkusunun basit bir korku olduğunu düşünüp, nasıl olsa ilişkiye girebilirim diye düşünmesine rağmen 3. ayın sonunda ilk gece korkuları yüzünden evliliği kabusa dönüştü. Vajinismusu yenmek için tedavi yöntemlerini araştırıp adım atmaya karar verdi. 3 gün içinde vajinismus seanslarını tamamlayıp istanbul'dan rize'ye döndü ve vajinismusu yendikten sonra rize'de şuanda anne...

Vajinismus Tedavisi Rize - Gökçenur Hanımın vajinismus hakkındaki yorumları

Vajinismus nedeniyle rize'den istanbul tedavi merkezimize gelen Gökçe Hanımın vajinismus tedavisi ile ilgili yaşadıklarını aşağıdan takip edebilirsiniz.  

 

gokcenur rize

Gokcenur Rize

 

 

JoomlaWatch Visitors


74.1%Turkey Turkey
15.8%United States United States
3.1%China China
1.5%Germany Germany
1.2%Georgia Georgia
0.5%Kuwait Kuwait
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%France France
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands

Bugün: 357
Dün: 773
Bu Hafta: 357
Geçen Hafta: 5086
Bu Ay: 17955
Geçen Ay: 38696
Toplam: 1327056

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users