Vajinismus Terapisinde Kişiye Yönelik Bilinçli Hipnoz

Vajinismus Klinikde uygulamış olduğumuz hipnoz terapisi, bilinçli hipnozdur. Burada amacımız sizin bilinçaltınızdaki cinsellikle ilişkili, cinsel ilişkiyle ilgili, yanlış ve eksik bilgilerin yerine, doğru bilgileri vermek, beynin daha hızlı algılamasını sağlamaktır. Sizin için Vajinismus Klinikin hazırladığı kişiye yönelik vajinismus tedavi programınızda bilinçli hipnozun yeri, doğru bilgilendirme ve telkinleri algılamanızı hızlandırmak içindir.

Vajinismus Klinikde size yönelik hazırlanan programda, Vajinismus tedavisinde size uygulanan bilinçli hipnoz, en uygun ve rahatlatıcı telkinleri ve doğru bilgileri almanızı sağlarken, vajinusmus sorununuzu en hızlı, rahat ve kolay şekilde çözmenizi sağlayacaktır.


Bilinçli hipnozla ilgili Vajunusmus Tedavi Kliniğimiz İstanbula gelen en çok sorulan soru ve cevapları şöyle sıralayabiliriz.

Soru 1: Vajinismus tedavisi  sırasında bilinçli hipnoz uygulanırken  bilincim kaybolur mu

Cevap 1: Vajinismus Tedavi Kliniğimiz İstanbul size yönelik olarak hazırlanan bilinçli hipnoz programında hiçbir zaman bilinciniz kaybolmaz. Tam tersine, bilinciniz tamamıyle açıktır, uyumazsınız, aksine konsantrasyonunuz son derece yüksektir. Size verilecek doğru telkinleri kendi bilinciniz ve isteğiniz doğrultusunda algılarsınız ve kabul edersiniz.

Soru 2: Bilinçli hipnoz uygulanırken duygu durumum ve hislerim ne olacak

Cevap 2:Vajinismus Tedavi Kliniğimiz İstanbulda, Vajinismus Klinik olarak size yönelik olarak hazırlanan vajinusmus vaginismus tedavi programınızdaki bilinçli hipnoz sırasında kendinizi son derece rahat, huzurlu, mutlu ve hafiflemiş hissedeceksiniz. Zaten vaginismusda bilinçli hipnozun yeri olarak Vajinismus Klinik size hazırladığı kişiye yönelik programın amaçlarından biri de bu huzuru, rahatlığı size sunmaktır.


Soru 3:
Herkesin hipnoz şekli aynı mı
Cevap 3: Vajinismus Tedavi Merkezimiz Vajinismus Klinik İstanbulda kişiye yönelik hazırladığı bilinçli hipnoz programı, tamamen kişinin özelliklerine göre farklı olmaktadır.

Soru 4: Bize verilen telkinleri bilinçli hipnozla hatırlayacak mıyım
Cevap 4:Vajinusmus Tedavi Merkezimiz İstanbul, Vajinismus Klinik, bilinçli hipnoz programında, size verilen telkin ve bilgileri kendinize en yararlı şekilde kullanacaksınız.
Zaten bu da, sizin hızla vajinismusdan kurtulmanıza yardımcı olacak.


Soru 5: Sadece hipnoz uygulaması, tekbaşına vajinusmusu çözmem için yeterli mi
Cevap 5: Vajinismus Tedavi Kliniği İstanbulda bilinçli hipnozu tek başına almanız çözüm için yeterli olmaz, bunun faydası sadece vaginusmusu yenmenizde hızlandırıcı ve yardımcı faktördür. Diğer kişiye yönelik uyguladığımız tedavi unsurları buna eşlik eder.

 

JoomlaWatch Visitors


77.5%Turkey Turkey
11.2%United States United States
3%Israel Israel
2.2%Georgia Georgia
1.4%Germany Germany
0.6%Czech Republic Czech Republic
0.6%Republic Of Korea Republic Of Korea
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.3%United Kingdom United Kingdom

Bugün: 378
Dün: 662
Bu Hafta: 378
Geçen Hafta: 4366
Bu Ay: 19884
Geçen Ay: 22264
Toplam: 1460572

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users