Vajinismus Tedavisi Nedir?

Vajinismus Tedavisi Nedir?

vajinismus tedavisi nedir?Vajinismus yani istemenize rağmen cinsel ilişkiye girememek bir çifti, sonuca ulaşana kadar getirdiği ve getireceği problemlerle  ve sonuçlarıyla her iki tarafı da  üzer ve  mutsuz kılar.

Burada çiftlerin bilmesi gereken vajinismus (cinsel ilişkiye girememek)i  kadının iradesi dışında, elinde olmadan ortaya çıkmaktadır. Bu nedenden dolayı vajinismus 'vajinismus belirtileri' durumunu kabul edip, zamanla çözülür demek çiftlerin yaptığı bir hatadır ve hatanın faturası ise zaman kaybıdır. Vajinismusla geçirdikleri süre içinde de mutsuz ve özgüven kayıplarıyla, gerek sosyal hayatlarına, gerekse iş hayatlarına olumsuz yansımaları olur. O yüzden vajinismusu çözmek için  güvenilir ve  vajinismus konusunda profesyonel destek alması önerilir. Burada çiftlerin dikkat etmesi gereken en önemli faktör  zamandır.  Vajinismus  problemini çözmek için gayret


Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır? Vajinismus Nasıl Tadavi Edilir?


gösterip, çözemediyseniz ve  bu süreç uzadıkça çifti yoracaktır. Bu yüzden, kendinize  vajinismusu  çözmek için  süre ayırıp ve vajinismusu çözemediyseniz,  fazladan geçireceğiniz vajinismuslu geçen  zaman sizin  ve eşinizin evliliğinizden çalınan bir zaman kaybıdır. Oysa ki ikinci bir zaman kaybetme lüksünüz yoktur. Vajinismus Tedavi Merkezimize başvuran çiftlerin çok yoğun bir kısmı, bir yada birden fazla vajinismus tedavi merkezlerinde başarısız vajinismus tedavileri alıp, zaman, moral ve maddi kayıpla başvurmaktadır.

Bunların sonucu tamamen çiftlerin özgüven kayıpları oluşmakta, bu da çiftin hayatları boyunca vajinismus problemiyle yaşayacaklarını, vajinismusu çözemeyeceklerini düşünmesine yol açmaktadır. Görüldüğü gibi başarısız vajinismus tedavileri çiftlerin evliliği üzerine yıkıcı hatta boşanma aşamasına götürücü bir sürece yol açabilir. Oysaki,  vajinismus sadece çözümü olan basit bir problemdir ve çiftleri yıpratmasına yol açacak kadar büyük bir problem değildir.

Vajinismus Tedavi Merkezi İstanbul olarak kendi  tecrübelerimize göre vajinismus tedavilerinin tamamen kişiye yönelik verilmesi gerektiği yönündedir. Çünkü herkesin vajinismusla ilgili hikayesi, vajinismusla ilgili  endişesi,  vajinismusla ilgili korkusu, kişilik yapısı, hayata bakışı ve eşi ile olan durumları farklıdır. Buna bağlı olarak da vajinismus (cinsel ilişkiye girememek) tedavisi planlanmalıdır.

Aşağıda Vajinismus problemini yaşayan çiftlerin ilk başta kendi başlarına vajinismusu çözmek için verdikleri mücadele ve boşa harcadıkları ve yıprandıkları zamanları takiben başarısız vajinismus tedavilerini ve çiftlerden götürdüklerini takip edeceksiniz. Oysa doğru bir vajinismus tedavisi ile kişileri nasıl mutlu kıldıklarını gözlemleyeceksiniz.

Asağıda siz hastalarımızdan gelen, vajinismus tedavi süreci ve vajinismus tedavi sonuçlarını  gösterir el yazılı yorumlarınızdan takdir edildiği üzere, vajinismus, vajinismus belirtileri probleminin hayatınızı karartacak kadar zor bir problem olmadığını, eşinize olan sevgi bağınızı kopartacak kadar etkili bir problem olmadığını ve  yine istemeniz durumunda bu vajinismus problemini rahatlıkla tedavi edeceğiniz gibi ve sizlerinde diğer kadınlar gibi normal bir yaşam sürdürme hakkınız olduğunu belirterek vajinismus probleminizi yenmeniz konusunda kendi faaliyet alanımla ilgili yapmış olduğum tedavi desteğiyle çok mutlu olduğumu belirtmek isterim. İşte aşağıdaki açıklama ve görüşleriniz siz hastalarımız için bir eğitim ve tedavi destek materyali olarak ben Kadın Doğum Uzmanı op. Dr. Saygın Micozkadıoğlu olarak, saygılarımla bilgilerinize sunuyorum...

İstanbul'dan Vajinismus Problemi Yaşayan Zehra Hanımın Vajinismus Tedavisi İle İlgili Düşünceleri

Vajinismus Problemi Yaşayan Zehra Hanımın Eşi Ferdi Beyin Vajinismus Tedavisi İle İlgili Düşünceleri


Ebe bir hemşirenin Vajinismus olması herkes tarafından şaşkınlıkla karşılanıyor oysaki herkes vajinismus problemiyle karşı karşıya kalabilir. Doğru bir vajinismus tedavisinin kazandırdıklarını çok net bir şekilde aşağıda takip edebilirsiniz.


Doktorlarda hatta cinsel terapi eğitimi almış olsalar dahi vajinismus problemiyle karşı karşıya kalabilirler. Başarılı bir Vajinismus tedavisi insanı kısa sürede sonuca ulaştırır.


Ebe hemşirelerde ki bunlar doğum yaptırılar, psikologlarda ki bunlar cinsel terapi eğitimi almış olabilirken doktor çiftlerdede ki bunlar cinsellikle ilgili anatomi ve fizyoloji bilgi sahi olmalarına rağmen onlardada görülebilir. Onlarda doğru bir vajinismus tedavisi ile vajinismusu yenebilir.

 

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vajinismus Tedavi Merkezimiz İstanbulda vajinismus tedavisi nasıl yapılır? sorusuna ayrıntılı yanıt verebilmek için hazırladığımız bu bölüm,  sizlerden gelen vajinismus tedavisi ile ilgili sorularınızı  yanıtlamak için düzenlenmiştir.

Vajinismus sizin isteminize rağmen eşiniz yada partnerinizle cinsel ilişkiye girememe durumunuzdur. Burada erkekleri ve vajinismuslu çiftleri uyarmak isteriz. Bu tablo vajinismus hastası kadının elinde değildir ve ilişkiye girme esnasında sizi refleks olarak itmekte, kontrolü dışında kasılmaktadır. Bu sürecin devam etmesi de her seferinde, vajinismus problemi ve vajinismus probleminin getirdiği sorunlarla çiftler,zamanla cinsellikten soğumakta vecinsel isteksizlik gelişebilmektedir ve vajinismusla geçirdiğiniz günler bir anda vajinismuslu haftalara ve yıllara neden olabilmektedir.

Eğer, siz bu süreçte kendiniz ilişkiye girememe probleminizi vajinismusu yenemiyorsanız ,vajinismusla yaşamak yerine güvenebileceğiniz tecrübeli bir vajinismus tedavi merkezinden vajinismus tedavisi almanızı önermekteyiz.
Çünkü vajinismusla geçireceğiniz süre sizin ve eşinizin güzel günlerinizden çalmaktadır zaman içinde vajinismus yüzünden kavgalar ayrılmalar hatta boşanmalara kadar götüren bir sürece girebilirsiniz oysaki isteyerek ve severek birliktesiniz evlenmişsinizdir.

Devamını Oku

JoomlaWatch Visitors


88.2%Turkey Turkey
6.3%United States United States
1.6%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 395
Dün: 741
Bu Hafta: 5293
Geçen Hafta: 6549
Bu Ay: 19545
Geçen Ay: 26783
Toplam: 518925

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın