Vajinismus Tedavisi İzmir

Vajinismus Tedavisi İzmir

vajinismus-izmirVajinismus insanın hiç kimseye söylemediği, genelde yardım alamadığı ve bu sorunla yaşanması çok zor olan bir durumdur. Oysa ki vajinismus hastalığından kurtulmak doğru tedavi yaklaşımlarıyla oldukça kolay sonuca ulaşılan bir durumdur. Kişi vajinismusla ilgili tedavi veya tedavileri alıp, hastalığını yenememiş olabilir ve vajinismusla geçirdiği sürede   vajinismustan kurtulmayı bir hayal gibi algılar. Burada yapılan yanlış almış oldukları vajinismus tedavisindeki yaklaşımların yetersiz ve yanlış olmalarıyla ilgilidir. Oysa ki kişi vajinismus tedavisi alıp, kendisini yetersiz ve eksik görmektedir ve bu ruh durumuyla evliliğinde, sosyal yaşantısında sıkıntı ve problemler yaşar. 

 

Vajinismusun uygun bir tedaviyle büyütülecek, abartılacak bir hastalık olmadığını anlar. Burada vajinismus problemi çeken çiftin eşininde desteği önemlidir. Eşinin yanında olmasıyla kurmuş olduğu yuvada baba adayı ve baba olabilir. Tıpkı 5 yıl boyunca vajinismusla ilgili tedaviler  alıp bu sıkıntıyı çekmiş izmirden gelen Betül ve eşi N. gibi

 

 Vajinismus tedavisi izmir: Muhasebeci Betül hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkındaki düşünceleri

vajinismus tedavisi izmir

 

vajinusmus tedavisi izmir

 


Vajinismus tedavisi alarak vajinismus probleminizi çözebilir, hayalini kurduğunuz annelik makamına doğal yoldan ulaşabilirsiniz. Vajinismus nedeniyle yaşamış olduğunuz kabustan kurtulup, sıkıntılılarınızı, üzüntülerinizi geride bırakıp, hayatın sizin için sunmuş olduğu güzellikleri yaşarsınız.

Uzun süreli flört döneminden sonra hayatta en çok istemiş olduğunuz evliliği gerçekleştirmişsinizdir. Flört ettiğiniz dönemde sınırlı bir cinsellik yaşarken, evlendiğinizde ilk cinsel deneyimin, size mutlaka acı vereceği korkusu ozamandan bilinç altınıza yerleşmiştir. Fakat zamanla anlarsınız ki o an a kadar okuduğunuz, bilinçaltınıza yerleştirdiğiniz o senaryo çok daha büyük sorun haline gelir. Her yeni güne başlarken, kararlı bir şekilde bugün olacak diye umuytla uyanırken, gün içindeki başarısız denemelerden sonra büyük bir hayal kırılığıyla o güne veda edersiniz. Bu durumun yani vajinismusun böyle gitmeyeceğini anlayarak vajinismus tedavisi almaya karar verirsiniz ve ilk adımınızı atarsınız. Uygun vajinismus tedavilerinin ardından ailenize yeni bireyler katabilirsiniz.

 

 Vajinismus tedavisi izmir: Öğretmen Güzin hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

vajinusmus tedavisi izmir

 

vajinusmus tedavisi izmir

 

 


 

Vajinismus tedavisi izmir: Arzu hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkındaki düşünceleri

Merhaba Öncelikle vajinismustan kurtulmaya karar vermeli. Çünkü olay tamamen karar vermek ve başlamaktan geçiyor. Okadar çok araştırma yaptım ki artık yorulmuştum. Ama daha sonra Kayra Bera Kadın Sağlığı vede Dr.Saygın Bey?le tanıştım. Şunu söylemeliyim ki çok sıcak vede sevimli bir merkez. Doktorumuz insana huzur ve güven veriyor. Saygın Bey?le konuşunca vajinismusu yeneceğimi kesin olarak inandım. Evleneli 1,5 yıl olmuştu,ama hiç birlikte olamamıştık. Vajinismus tedavimiz 3 seans sürdü ve sorunumuzdan kurtulduk. 1,5 yıl süren kabus 3 seans sonunda bitmişti. Okadar çabuk ve kolay olmuştu ki hala inanamıyoruz. Kesinlikle hiç düşünmeden başvurabilirsiniz. Vajinismus artık kabus değil. Teşekkürler Saygın Bey? 

 

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vajinismus Tedavi Merkezimiz İstanbulda vajinismus tedavisi nasıl yapılır? sorusuna ayrıntılı yanıt verebilmek için hazırladığımız bu bölüm,  sizlerden gelen vajinismus tedavisi ile ilgili sorularınızı  yanıtlamak için düzenlenmiştir.

Vajinismus sizin isteminize rağmen eşiniz yada partnerinizle cinsel ilişkiye girememe durumunuzdur. Burada erkekleri ve vajinismuslu çiftleri uyarmak isteriz. Bu tablo vajinismus hastası kadının elinde değildir ve ilişkiye girme esnasında sizi refleks olarak itmekte, kontrolü dışında kasılmaktadır. Bu sürecin devam etmesi de her seferinde, vajinismus problemi ve vajinismus probleminin getirdiği sorunlarla çiftler,zamanla cinsellikten soğumakta vecinsel isteksizlik gelişebilmektedir ve vajinismusla geçirdiğiniz günler bir anda vajinismuslu haftalara ve yıllara neden olabilmektedir.

Eğer, siz bu süreçte kendiniz ilişkiye girememe probleminizi vajinismusu yenemiyorsanız ,vajinismusla yaşamak yerine güvenebileceğiniz tecrübeli bir vajinismus tedavi merkezinden vajinismus tedavisi almanızı önermekteyiz.
Çünkü vajinismusla geçireceğiniz süre sizin ve eşinizin güzel günlerinizden çalmaktadır zaman içinde vajinismus yüzünden kavgalar ayrılmalar hatta boşanmalara kadar götüren bir sürece girebilirsiniz oysaki isteyerek ve severek birliktesiniz evlenmişsinizdir.

Devamını Oku

JoomlaWatch Visitors


88.2%Turkey Turkey
6.3%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 73
Dün: 846
Bu Hafta: 73
Geçen Hafta: 5744
Bu Ay: 20069
Geçen Ay: 26714
Toplam: 519449

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın