Vajinismusu anlatabilmek için yaşamak gerekir

Vajinismusu anlatabilmek için yaşamak gerekir

Vajinismusu-anlatabilmek-icin-yasamak-gerekirVajinismus olabileceğiniz aklınızın ucundan bile geçmemiştir. Vajinismus yüzünden çok zor günler geçirir, yaşama sevincinizin ve kendinize olan güveninizin zamanla azalırken, vicdan azabınız gün geçtikçe artar. 

Evliliğinizin bitmesinden korkmaya başlayabilirsiniz. Kendinizi, vajinismustan kurtaramayacağınızı okadar çok inandırmışsınızdır ki, vajinismus tedavisi alsanız bile çözemeyeceğinizi düşünürsünüz. Oysa vajinismus hastalığınızı yendikten sonra korkularınızın ne kadar yersiz olduğunu anlarsınız.

 

 

 

 

vajinismus tedavisi istanbul


Vajinismus hastalığını yenen Filiz hanımın tecrübesi
Vajinismus hastalığınızı ertelemeyin. Çünkü vajinismus hastalığı çözümsüz değil.

Vajinismus hastalığınız yüzünden hayatı ertelersiniz. Hayatınızdaki herşeyi vajinismusa endekslemişsinizdir. Yapmak istediğiniz ne varsa, hep bu problemi halledeyim, ondan sonra dersiniz.
Vajinismus hastalığınız yüzünden insanlardan kaçmaya, sevdiğiniz kişilerle bile görüşmek istemeyebilirsiniz. Vajinismus sizde hep bir eksiklik duygusu yaratır. Ailenin ve çevrenin hep bir çocuk baskısı, sürekli gergin ve sinirli bir hal, eşinizle kavgalar...
Herkes vajinismusu yense bile ben vajinismusu çözemem diye düşünürdüm.

 

vajinismus tedavisi izmir


Vajinismus hastalığını yenen Emine öğretmenin tecrübesi
Sizinde diğer kadınlardan hiçbir farkınız yok. İçinizden, ben farklıyım, ağır vakayım, imkansızım gibi bir şeyim diyorsunuz. Daha sonra durumunuzu nekadar büyüttüğünüzü anlıyorsunuz.

 

vajinismus tedavisi almanya

ilk gece korkusu almanya

vajinismuslular hamile halabilirmi

 


Vajinismus problemini çekerken nadirde olsa sizde gebe kalmış olabilirsiniz. Dünyalar tatlısı bebeğiniz olmasına rağmen, evliliğinizde düzgün bir ilişki yaşayamıyorsunuzdur. Hep birşeylerin yarım kaldığını hissedersiniz. Vajinismusu bir tek kendinizin yaşadığınızı düşünüp, üzülürsünüz. Bunu unutmak için kendinizi başka işlere verirsiniz.

vajinismus tedavisi bursa

 

Vajinismus hayatınızın kabusudur. Kafanızın içinde sizi kemiren, kimseye söyleyemediğiniz bir sorundur. Artık bu illetten bıkmış, umudunuzu kaybetmiştirsiniz.

Vajinismus hastalığını yenen Avukat İdil hanımın tecrübesi

Vajinismusu çözmek için kararlı olmak gerekir.

vajinismus tedavisi çanakkale

 

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vajinismus Tedavi Merkezimiz İstanbulda vajinismus tedavisi nasıl yapılır? sorusuna ayrıntılı yanıt verebilmek için hazırladığımız bu bölüm,  sizlerden gelen vajinismus tedavisi ile ilgili sorularınızı  yanıtlamak için düzenlenmiştir.

Vajinismus sizin isteminize rağmen eşiniz yada partnerinizle cinsel ilişkiye girememe durumunuzdur. Burada erkekleri ve vajinismuslu çiftleri uyarmak isteriz. Bu tablo vajinismus hastası kadının elinde değildir ve ilişkiye girme esnasında sizi refleks olarak itmekte, kontrolü dışında kasılmaktadır. Bu sürecin devam etmesi de her seferinde, vajinismus problemi ve vajinismus probleminin getirdiği sorunlarla çiftler,zamanla cinsellikten soğumakta vecinsel isteksizlik gelişebilmektedir ve vajinismusla geçirdiğiniz günler bir anda vajinismuslu haftalara ve yıllara neden olabilmektedir.

Eğer, siz bu süreçte kendiniz ilişkiye girememe probleminizi vajinismusu yenemiyorsanız ,vajinismusla yaşamak yerine güvenebileceğiniz tecrübeli bir vajinismus tedavi merkezinden vajinismus tedavisi almanızı önermekteyiz.
Çünkü vajinismusla geçireceğiniz süre sizin ve eşinizin güzel günlerinizden çalmaktadır zaman içinde vajinismus yüzünden kavgalar ayrılmalar hatta boşanmalara kadar götüren bir sürece girebilirsiniz oysaki isteyerek ve severek birliktesiniz evlenmişsinizdir.

Devamını Oku

JoomlaWatch Visitors


92.4%Turkey Turkey
1.9%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Russian Federation Russian Federation
0.4%Austria Austria
0.2%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%United Kingdom United Kingdom
0.2%Azerbaijan Azerbaijan
0.2%Georgia Georgia

Bugün: 141
Dün: 836
Bu Hafta: 1894
Geçen Hafta: 6079
Bu Ay: 17829
Geçen Ay: 28132
Toplam: 464808

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın