Vajinismus Tedavisi Muğla

Vajinismus Tedavisi Muğla

vajinismus-muglaMerhaba Saygın Bey;
Ben Muğladan Bilgisayar Mühendisi Ece. Uzun zamandır size vajinismusu yenmiş biri olarak bu mektubu yazmak istiyordum, kısmet bu güneymiş. Öncelikle desteğiniz, samimiyetiniz, hoşgörünüz, güler yüzünüz ve misafirperverliğiniz için çok teşekkür ederiz. Vajinismusu yenip, ilişkiye girdikten sonra eşim ve ben çok daha mutluyuz. Bunda sizlerin payı da çok büyük. Her şey için teşekkür ederiz.
Eşiyle ilişkiye girememe problemi yaşayan ve çözmek isteyen çiftlere ışık tutmak amaçlı ben de kendi yaşadığım vajinismus sürecini anlatmak isterim. Biz 12 Kasım 2011 yılında evlendik. O tarihten itibaren bir yıl boyunca vajinismus hastalığını çözmeye çalıştık. Başlangıçta kendi kendime vajinismusu çözebileceğime inandım ama her defasında daha çok hayal kırıklığına uğradım. Eşim çok hoşgörülü ve sabırlıydı. Beni hiç bir şekilde zorlamadı, hep destek oldu. Ancak her geçen gün yaşadığım üzüntü arttı. Uykusuz geceler, göz yaşları, evde ve işte huzursuzluk....(hatırlamak bile istemediğim anlar yaşadım vajinismus yüzünden) Ya bu sorunu çözecektim vajinismusdan kurtuacaktım yada çok sevdiğim eşime veda edecektim. (ayrılığı dile getirmek yasaktır bizim ilişkimizde bunu eşim bile bilmiyor aman okumasın)

Arayışım işte bu kararla başladı ve Dr. Saygın Bey' i buldum. Sitesini inceledim. Yaşadığım sorunun ne olduğunu nasıl kurtulacağımı okudum. Dr.Saygın Bey ile yaptığım görüşme doğru yolda ilerlediğimin göstergesiydi. Böylece muğla'dan vajinismus tedavisi icin İstanbul maceramız başladı. 17 Kasım 2012 de Saygın Bey le tanıştık. Yaşadığım tedirginlik zamanla yerini güven ve umuda bıraktı. Vajinismus olduğunuzu düşünüyorsanız bir dk bile kaybetmeyin mutluluğunuzu ertelemeyin. Kararlılık, doğru destek ve inançla üstesinden gelebileceğiniz küçük bir problem vajinusmus. Bunu söylediğime inanamıyorum ama öyle 3 seanstan sonra problemi çözdüm vajinismusdan kurtuldum. Ve bunun yanında bir hafta istanbul'da çok güzel tatil geçirdik. Muğla'ya huzurla döndük. Allah'ın izni ve Saygın Bey'in desteğiyle kısa sürede çözüme kavuştuk. Şükürler olsun .
Artık küçük ailemize sağlıklı, sevimli bir bebeğin katılmasını istiyoruz. İnşallah en kısa zamanda bu mutlu haberi de sizinle paylaşmak nasip olur. Allah'a emanet olun. Yüzünüzden tebessüm eksik olmasın. Muğla'dan sevgilerimizle...

Vajinismus Tedavisi Muğla - Ece hanımın vajinismus tedavisi ile ilgili yorumları

 

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vajinismus Tedavi Merkezimiz İstanbulda vajinismus tedavisi nasıl yapılır? sorusuna ayrıntılı yanıt verebilmek için hazırladığımız bu bölüm,  sizlerden gelen vajinismus tedavisi ile ilgili sorularınızı  yanıtlamak için düzenlenmiştir.

Vajinismus sizin isteminize rağmen eşiniz yada partnerinizle cinsel ilişkiye girememe durumunuzdur. Burada erkekleri ve vajinismuslu çiftleri uyarmak isteriz. Bu tablo vajinismus hastası kadının elinde değildir ve ilişkiye girme esnasında sizi refleks olarak itmekte, kontrolü dışında kasılmaktadır. Bu sürecin devam etmesi de her seferinde, vajinismus problemi ve vajinismus probleminin getirdiği sorunlarla çiftler,zamanla cinsellikten soğumakta vecinsel isteksizlik gelişebilmektedir ve vajinismusla geçirdiğiniz günler bir anda vajinismuslu haftalara ve yıllara neden olabilmektedir.

Eğer, siz bu süreçte kendiniz ilişkiye girememe probleminizi vajinismusu yenemiyorsanız ,vajinismusla yaşamak yerine güvenebileceğiniz tecrübeli bir vajinismus tedavi merkezinden vajinismus tedavisi almanızı önermekteyiz.
Çünkü vajinismusla geçireceğiniz süre sizin ve eşinizin güzel günlerinizden çalmaktadır zaman içinde vajinismus yüzünden kavgalar ayrılmalar hatta boşanmalara kadar götüren bir sürece girebilirsiniz oysaki isteyerek ve severek birliktesiniz evlenmişsinizdir.

Devamını Oku

JoomlaWatch Visitors


88.2%Turkey Turkey
6.3%United States United States
1.6%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 391
Dün: 741
Bu Hafta: 5289
Geçen Hafta: 6549
Bu Ay: 19541
Geçen Ay: 26783
Toplam: 518921

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın