Vajinismus Tedavisi Azerbaycan

kadin5kk0Merhaba Saygın Bey.
Şu anda size Azerbaycan'dan teşekkür mektubu yazdiğima inanamiyorum. Allahin ve sizin sayenizde bu problemi çözdüm.  Size ne kadar teşekkür etsem azdir. İyi ki sizi tanidim.
Şu anda vajinismus hastalığını çözmüş olsam bile hala inanamiyorum. Vajinismusu yendikten sonra rüyada gibiyim. Aslında size tesekkur etmekde gec kaldim. yurt disina gitdyimiz icin yazamadik. Eskiden hep boyle kalacagimi düşünüyordum. Bu çok korkunç bir şeydi benim için. Vajinismus olduğumu bile bilmiyordum. Kimseye de soyleyemiyordum. Böyle bir yılım geçdi. Sonra sizi buldum. İnternetde size unvanlanmis teşekkür mektublarini okudum. Yalniz olmadiğimi anladim. Meğerse ne cok kadin vajinismusla karşı-karşıyaymış. Sonra eşimle vajinismus için randevu aldik. İlk once çok korkuyordum ilişkiye girmekle ilgili. Sizin sayenizde korkumu yendim. seanslara başladim. Vajinismus tedavi seanslarim basarili geçdi ve azerbaycan'a döndüm. Şu an cok mutluyum. Duygularimi yazmakta çok zorlaniyorum. Allah sizden razı olsun.
Eşim de size cok teşekkur ediyor.

Vajinismus Tedavisi Azerbaycan - Mimar Gülay hanımın vajinismus tedavisi yorumları 

 Vajinismus Tedavisi Azerbaycan - Doktor Nigar hanımın vajinismus tedavisi ile ilgili yorumları

vajinismus tedavisi azerbaycan

vajinismus tedavisi azerbaycan


 Vajinismus Tedavisi Azerbaycan - Ev hanımı Sevinç hanımın vajinismus tedavisi ile ilgili yorumları

Gulka-Azerbaycan-vajinismus

 

İyi günler saygın bey! İlk önce özür dilerim bu kadar gec tesekkür mektubunu yazdim. ben azerbaycandan gelen vajinismus hastaniz sevinc. Size nasil tesekkur etsem az olur. Allah sizden razi olsun siz beni tam anlamiyla hayata dondurdunuz. simdi daha mutluyum herkes gibi sız gercekten tam anlamıyla ıyı bır doktorsunuz sız bana kendıme ınam hıssını gerı dondurdunuz sorunumuz cozulduyunde vajinismusu yendiğimde ınan gozlerımden mutluluk goz yasları ve yureyımde sızın ıcın o kadar dua etdımkı .burdan vagınusmus hasalıgını yasayanlara hıkayemı yazayım benım kı sızden farklıydı 2011 evlendık ve ilk gece ilişkiye giremedik ınanın okadar uzulmusdumku aslında bunun hastalık oldugu aklımın ucundan bıle gecmezdı bızde azerbaycanda vagınusmus sorunu dıye bısey hıc duymamısdım esımle hep denedıkce olumsuz oluyo morelım bozuluyordu.sınırlı olmaya basamısdım.neyse 3 aydan sonra ınanamadıgım bı sey oldu hamıleydım amma hayla evlenıb esımle ılk gece yasamadan .esım oyle olur uste bosalmayla hamıle kalındıgını soyledı sonra doktora gıtdık ınanıyormusunuz ben doktoruma bu sorunların oldugunu soyleyemedım korkuyordum bana delı gıbı bakar sanıyordum bu sorun bır bende varı ıcımde uzuntuler vardı amma hamıle kalmagım bır nevı bu uzuntulerı unutdurmusdu aklıma esım geldıyınde ona ıyı es olmadıgım ona kadınlık yapamamak uzuyordu bır esım bırde ben bılıyorduk bu sorunu neyse 9 ay gecdı oglumu kucagıma aldım sezeryan dogumla ve oglumun buyumesenı basımız karıstı ve bu aylar ıcınde yapamadık esım sevıyordu benı anlıyordu cunkı ben hep korkakdım bunu korkak olmama baglıyordu amma esımde bende bu yılllarda baya sınırlı olmusduk
Neyse bu yıl ınternetde arastırdıgımda gozlerıme ınanamadım meyer bu vajinismus sorunu bende dıyılmıs tek tek vajinismus doktorları konusdugunu ızledım yazdıkarını okudum ve kakar verdık anneme soyledım her seyı doktorlar arasında kaldım hangıısını sececeyımı bılmıyordum amma yureyım nedense saygın doktorun yanına gıtmeyı ıstedı ıykıde saygın beyı sectın allahıma bın şukur 10 mayıs azerbaycandan turkıyeye geldık esımle amma ıcımde kokru vardı sorunlar cozulemesse dıye esım ıyı olacak dıye hep benı ınandırıyordu 12 mayıs saygın beyın yanına gıtddık muayıne ıcın gıtdık 4 gun baya ıyı kecdı orda bır cok ınsanın vajinismus sorunuyla geldıyını gordum onlar bana tesellı verıyordu korkulacak bıseylerı olmadıgını ınananın benım gıbı korkak bır ınsan basardısa her kes kesınlıkle basarır doktorunuzu ıyı secmelısınız saygın doktor ısının tam anlamıyla profısyanalı allahın ve saygın beyın yardımıyla bu sorunu yeneceksınız ınsaalah her kes benım gıbı mutlu oz guvenı gerı donmus hayata gulen bır ınsan olacaksınız emın olun.

Saygın doktor esımın ve kendı adımdan bır daha tesekkurler allah razı olsun sızden sag olun.

 

Vajinismus ve Gebelik: "Vajinismus hastaları cinsel ilişkiye giremeden de dışa boşalmayla yada bir seferlik birlikteliğin ardından, nadirende olsa gebe kalıp doğum yapıp çocuk sahibi olabilirler. Hatta ve hatta vajinismuslu olup, iki çocuk, üç çocuk sahibi olan hastalarımızda mevcuttur ama çocuk sahibi olmak ve vajinismusla yaşamak sizin sorunlarınızı, problemlerinizi geçirmediği gibi hayatın her alanında sizi olumsuz şekilde etkileyerek yıpratır. Tıpkı yukarıda ki vajinismus azerbeycan'dan gelen hastamız Sevinç hanım gibi."'

Doktor Saygın Micozkadıoğlu'nun vajinismus ve gebelik ile ilgili görüşleri


 Vajinismus Tedavisi Azerbaycan - Mühendis  Günay hanımın vajinismus tedavisi ile ilgili yorumları

 Gunay-Azerbaycan-vajinismus

 

Merhaba Saygın Bey.
Şu anda size vajinismus için teşekkür mektubu yazdiğima inanamiyorum.Allahin ve sizin sayenizde bu vajinismus problemini çözdüm.
Size ne kadar teşekkür etsem azdir. İyi ki sizi tanidim.
Şu anda vajinismusu cözmuş olsam bile hala inanamiyorum. Rüyada gibiyim.
Aslında size tesekkur etmekde gec kaldim. Azerbaycan'a gitdyimiz icin yazamadik. Yeni döndük Istanbula.
Eskiden hep boyle illeişkiye giremeyeceğimi, böyle kalacagimi dusunuyordum. Bu çok korkunç bir şeydi benim için.
Vajinismus olduğumu bile bilmiyordum. Kimseye de soyleyemiyordum. Böyle bir yılım vajnismusla geçdi.
Sonra sizi buldum. Yalniz olmadiğimi anladim. Meğerse ne cok kadin bu eşiyle ilişkiye girememe problemle karşı-karşıyaymış.
Sonra eşimle vajinismus için randevu aldik. İlk once çok korkuyordum.
Sizin sayenizde korkumu yendim seanslara başladim.
Seanslarim basarili gecdi.
Şu an cok mutluyum. Duygularimi yazmakta çok zorlaniyorum.
Allah sizden razı olsun.
Eşim de size cok teşekkur ediyor.


 

 

Vajinismus Tedavi Merkezimiz'e Azerbaycan'dan gelen hastalarımız için genel bilgilendirme

Vajinismus probleminizin nedeni anatomik değil ise nedeninizin büyük bir kısmı sizin cinsel ilişkiyle ilgili, cinsellikle ilgili bir takım yanlış doğrularınızdan, bilgi eksikliğinizden kaynaklanmaktadır. Vajinismus tedavi kliniğimizde alacağınız tedavi yöntemleri şu şekildedir. Terapi programınız bilişsel, davranışsal ve bilinçli hipnoz terapileri olarak size göre belirlenmektedir.
Vajinismus tedavi merkezimizde, tedavi yöntemlerinden bilişsel terapi: Jinekolog tarafından size genital sisteminiz hakkında basit ve kolay anlaşılır bir şekilde bilgilendirme yapılır. Vajinismus hastalığınıza yol açan yanlış düşünce kalıplarınız, konuyla ilgili bilgi eksiklikleriniz, sahip olduğunuz yanlış doğrularınız bir kadın doğumcu gözüyle anlayılır. Bu bilgiler bile vajinismus konusunda sizi rahatlatır ve problemi çözmek için doğru ilk adımınızı atmanızda kolaylık sağlar.
Vajinismus tedavi yöntemlerinden davranışsal terapi: Tedavi programınızda bilişsel terapilerin ardından, size davranışsal terapi olarak oldukça kolay, çok basit ve kesinlikle ağrısız egzersiz programları uygun olacak şekilde planlanır ve akabinde de egzersiz programları ev ödevi olarak verilir. Bu egzersiz programları kesinlikle parmak egzersizi değildir.
Vajinismus tedavileri sırasında uyku hali olmayan bilinçli hipnoz uygulanabilmektedir. Bu sizi ruhsal olarak rahatlatmak ve konsantrasyonunuzu arttırabilmektedir.
Vajinismus tedavi merkezimize hastalarımız genelde 2 ile 4 seans arasında gelmekte ve bu süreyide siz belirlemektesiniz.
Tedavi almak için yurtdışından yada Azerbaycan'dan vajinismus tedavi merkezimize gelenler 3 ile 5 gün içinde 2 ile 4 seansta vajinismus tedavi programını bitirmektedir.
Vajinismus tedavisi hakkında daha ayrıntılı bilgilendirme için 0532 361 31 32 den Doktor Saygın Micozkadıoğlu'na ulaşarak bilgi alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz...

 

JoomlaWatch Visitors


78.3%Turkey Turkey
11.5%United States United States
2.8%Israel Israel
2.2%Georgia Georgia
1.4%Germany Germany
0.4%Austria Austria
0.4%Czech Republic Czech Republic
0.3%Netherlands Netherlands
0.3%United Kingdom United Kingdom
0.2%France France

Bugün: 557
Dün: 720
Bu Hafta: 1277
Geçen Hafta: 4729
Bu Ay: 13014
Geçen Ay: 23175
Toplam: 1475307

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users