Vajinismus Tedavisi Hatay

Vajinismus Tedavisi Hatay

ilk-gece-sendromuKARANLIKTAN AYDINLIĞA MERHABA
Değerli Doktorum Saygın Bey;
Size heryerde umut arayan ama hiçbir yerde aradığını bulamayan, umutlarından korkan küçük bir kız çocuğu olarak hatay'dan gelmiştim. Şimdiyse en zor problemini yani vajinismusu çözebilmiş kendinden emin, güçlü bir kadınım. Tabi bunun mimarı sizsiniz.
Hayatın zalim yüzünü, evliliğimin ilk gününden bugüne bu satırları yazdığım ana kadar gördüm. Belkide size gelen talihsiz kadınların ,en talihsizi bendim. Evliliğimin ilk yılını vajinismus yüzünden kabuslarla, kötü rüyalarla geçirdim. Pes etmedim, ilk gece korkularımın üstüne gittim. Allah?a sığındım. Bugünlerimin bitmesi için çok dua ettim. Ve karar verdim; bundan sonra hayata ilk adımımı vajinismusu yenerek atacaktım. Ama nasıl? Çalmadığım kapı kalmadı. _____ gittim; kavulmaktan beter oldum? _____ gittim, iyiyce psikolojimi bozdular. Hepsi parmak egzersizi verdi, düşündüm parmağını içine alabilen, zaten eşiyle de birlikte olabiliyor demektir. Bu yöntem saçma geldi, parmak egzersizini yapamadım ve çözüm olamayacağını anladım. Allahtan hayırlı bir kapı istemiştim. Çok şükür Kayra Bera kapısı açıldı. Sizinle ilk görüşmem artık çok mutlu olacağımı hissettirmişti. İlk seans gözümde devleşen vajinismusu küçültmüştü biraz daha birazda olsa 2,3.seans derken dev vajinismusu görmez olmuştu gözlerim. Ama itiraf etmeliyim; bir ara umutsuzluğa kapılmıştım. Vajinismus çözümlenmesi kolay bir sorun olsaydı, beş yıldır beklemezdim diye düşünmüştüm. Tabi diğer seansa geldiğimde siz yine ikna ettiniz inandırdınız beni sihirli sözlerinizle yada şifalımı demeli bilemedim..

TEŞEKKÜRLER?evliliğimi kurtaran Doktor Saygın Bey! Size teşekkür etmeye kelimeler kifayetsiz kalır. Hayattaki en zor sınavımı sizin yardımınızla ve şefkatinizle verdim. Eşimle ilk birleşme anımızda bu muydu yani, ben bu yüzden mi beş yıldır korkmuşum inanmayacaksınız ama aynen böyle demiştim. Cinsellik bilinçaltımda, korkunç bir durum olarak yer etmişti. Hiçte öyle değilmiş. Hatta tam aksi, son derece keyifli bir durummuş. Cinsellik evlilikte teferruat değil, sevgi saygı gibi evliliğin olmazsa olmazıymış, yeni uyandım. İçimden haykırmak geliyor; vajinismus yaşayan bütün kadınlara daha fazla geç kalmayın, iyileşmeyi iyi olmayı ertelemeyin?
Şimdi anlıyorum ki her karanlığın sonu mutlak aydınlık. Kendimi yeniden dünyaya gelmiş hissediyorum; yada eşimle ilk kez tanışmışız gibi. Bilemiyorum duygularım o kadar heyecanlı ki, beynime kalbime sığamıyor?
Allahtan bir ışık dilemiştim geleceğimi göreyim diye. Rabbim o ışığı sizin ellerinize tutuşturmuş aydınlanayım diye. Artık yolum aydınlık beynime kazanan yanlış bilgileri silip, yerine doğruları yazdınız. Size minnettarım. Ömrümce hatırlayacağım iki güzel yüzsünüz; siz ve Mine Hanım. Sizi her andığımda her hatırladığımda yüzümde bir tebessüm beliriyor ve kuşkusuz hep de böyle olacak ?
Sonsuz Teşekkürler
Remziye ev hanımı - Vajinismus Tedavisi Hatay

 

Vajinismus tedavisi hatay

Vajinismus tedavisi hatay

 

Vajinismus tedavisi hatay

 

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vajinismus Tedavi Merkezimiz İstanbulda vajinismus tedavisi nasıl yapılır? sorusuna ayrıntılı yanıt verebilmek için hazırladığımız bu bölüm,  sizlerden gelen vajinismus tedavisi ile ilgili sorularınızı  yanıtlamak için düzenlenmiştir.

Vajinismus sizin isteminize rağmen eşiniz yada partnerinizle cinsel ilişkiye girememe durumunuzdur. Burada erkekleri ve vajinismuslu çiftleri uyarmak isteriz. Bu tablo vajinismus hastası kadının elinde değildir ve ilişkiye girme esnasında sizi refleks olarak itmekte, kontrolü dışında kasılmaktadır. Bu sürecin devam etmesi de her seferinde, vajinismus problemi ve vajinismus probleminin getirdiği sorunlarla çiftler,zamanla cinsellikten soğumakta vecinsel isteksizlik gelişebilmektedir ve vajinismusla geçirdiğiniz günler bir anda vajinismuslu haftalara ve yıllara neden olabilmektedir.

Eğer, siz bu süreçte kendiniz ilişkiye girememe probleminizi vajinismusu yenemiyorsanız ,vajinismusla yaşamak yerine güvenebileceğiniz tecrübeli bir vajinismus tedavi merkezinden vajinismus tedavisi almanızı önermekteyiz.
Çünkü vajinismusla geçireceğiniz süre sizin ve eşinizin güzel günlerinizden çalmaktadır zaman içinde vajinismus yüzünden kavgalar ayrılmalar hatta boşanmalara kadar götüren bir sürece girebilirsiniz oysaki isteyerek ve severek birliktesiniz evlenmişsinizdir.

Devamını Oku

JoomlaWatch Visitors


92.4%Turkey Turkey
1.9%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Russian Federation Russian Federation
0.4%Austria Austria
0.2%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%United Kingdom United Kingdom
0.2%Georgia Georgia
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 398
Dün: 781
Bu Hafta: 3771
Geçen Hafta: 6079
Bu Ay: 19706
Geçen Ay: 28547
Toplam: 466685

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın