Vajinismus Hastalığı Tedavisi Giresun

Vajinismus Hastalığı Tedavisi Giresun

vajinismus tedavisi giresunMerhabalar;
Bugün 05.11.2013 24 yaşında ve 16 aylık evli biri olarak bu satırları karalıyorum
Seni nelerin beklediğini bilmeden hayatının en güzel günlerini yaşıyorsun, evleniyorsun. Hayallerindeki gibi olsun her şey istiyorsun. Benimki de öyleydi. 5 yıllık tanışıklığı evlilikle taçlandırmanın mutluluğu içindeydim. Vajinismus olduğumu öğrenene kadar. Ne dertler, ne hikayeler ne acılar olduğunu sonradan öğreniyorsun. Sonra bir kuyuya hapsolmuş gibiydim. Sonu olmayan bir tünelde gibiydim. Neden ben, diye kıyıda köşede ağlayarak geçirdiğim günler saymakla bitmez. Her gece ıslanan yastığım dile gelse keşke Etrafa saçılan sahte mutluluk gülümsemenin altında sessiz bir haykırışım vardı, kimse bilmese,duymasasa Taki Saygın Beyin varlığını öğrene kadar. Okuduğum mutluluk mektupları umudum olmuştu. Yazacağım günü hayal ettim hep (BU GÜNÜ)

Eşim en büyük destekçimdi. Gibi bi cümle kuramıyacağım maalesef. Ne kadar destek olmaya çalışsa da beni hiç anlayamadı biliyorum. Neden yapamıyorsun, diye bağıran bakışlarının isyan dolu olduğunu görüyordum. Teselli cümleleri avutmak için kandırıldığını hissettiriyordu insana. Ürkek bakışlarımla Doktor Saygın Beyle tanıştığım günü hiç unutmayacağım. Orada tanıdığım diğer vajinismuslu hastalar. Tek ben vajinismus değilmişim diye umut dalı uzatıyor daha ilk anda. Sonrasında eşimin askerliğinden dolayı kaybettiğim araya 6 ay giriyor.
Belki Vajinismusu yenmişimdir diye umutlanmalarım ve hayal kırıklığım bu sirkülasyonu yüzlerce kez yaşadım. Biraz daha sabredip beklemem gerekiyormuş ve bekledim
31 Agustos 2013 tekrar Saygın Beyin yanındayım. Yenmek umudumla bir darbe daha darbe alıyorum. Kızlık zarımın kalınlığı nedeniyle operasyon geçirmem gerektiği gerçeğiyle tek başıma yüzleşiyorum. Yaşadıkça görüyorsun ki aslında küçük bir şeymiş. Tabularımı yıktığım andır o an. Operasyonla büyüttüğüm şeylerin küçüldüğünü gördüm.
Ve sonrasında söyledikleri gibi 3. gelişimde nefesimin daraltan bağlatan vajinismustan kurtulmuştum. Benim gibi olup bu satırları okuyan varsa, yalvarırım vakit kaybetmeden üstüne yürüyün. Kaybettiğiniz güzel günlere yenilerini eklemeyin. Ne kadar şükretsem az, Doktor Saygın Bey ile tanıştığım için, güven veren gülüşü yüzünden hiç eksik olmasın hocamın. Kendimi üzüp yıprattığım günler için okadar pişmanımki duaları kalkan yapıp üstüne gidip yenmek lazımmış vajinismusu. Benden çok şey aldığı gibi bana çok şeyde kattığını düşünüyorum bu sürecin. Başta bu sayede edindiğim dostluklarım.
Bu hayalim çok şükür gerçekleşti. Şimdi ki hayalim ise hocamın yanına inşallah evladımla teşekküre gitmek.
Herkesin hayllerinin gerçek olması ümidi ve duasıyla
Giresun'dan Vajinismusu Yenen Zeliha

 

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vajinismus Tedavi Merkezimiz İstanbulda vajinismus tedavisi nasıl yapılır? sorusuna ayrıntılı yanıt verebilmek için hazırladığımız bu bölüm,  sizlerden gelen vajinismus tedavisi ile ilgili sorularınızı  yanıtlamak için düzenlenmiştir.

Vajinismus sizin isteminize rağmen eşiniz yada partnerinizle cinsel ilişkiye girememe durumunuzdur. Burada erkekleri ve vajinismuslu çiftleri uyarmak isteriz. Bu tablo vajinismus hastası kadının elinde değildir ve ilişkiye girme esnasında sizi refleks olarak itmekte, kontrolü dışında kasılmaktadır. Bu sürecin devam etmesi de her seferinde, vajinismus problemi ve vajinismus probleminin getirdiği sorunlarla çiftler,zamanla cinsellikten soğumakta vecinsel isteksizlik gelişebilmektedir ve vajinismusla geçirdiğiniz günler bir anda vajinismuslu haftalara ve yıllara neden olabilmektedir.

Eğer, siz bu süreçte kendiniz ilişkiye girememe probleminizi vajinismusu yenemiyorsanız ,vajinismusla yaşamak yerine güvenebileceğiniz tecrübeli bir vajinismus tedavi merkezinden vajinismus tedavisi almanızı önermekteyiz.
Çünkü vajinismusla geçireceğiniz süre sizin ve eşinizin güzel günlerinizden çalmaktadır zaman içinde vajinismus yüzünden kavgalar ayrılmalar hatta boşanmalara kadar götüren bir sürece girebilirsiniz oysaki isteyerek ve severek birliktesiniz evlenmişsinizdir.

Devamını Oku

JoomlaWatch Visitors


92.4%Turkey Turkey
1.9%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Russian Federation Russian Federation
0.4%Austria Austria
0.2%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%United Kingdom United Kingdom
0.2%Georgia Georgia
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 392
Dün: 781
Bu Hafta: 3765
Geçen Hafta: 6079
Bu Ay: 19700
Geçen Ay: 28547
Toplam: 466679

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın