Vajinismus Tedavisi Amasya

Vajinismus Tedavisi Amasya -  Sevcan hanımın vajinismus tedavisi hakkında yorumları

Ben 6 senelik evliyim, Amasya’dan geliyorum. Çok uzun yıllardır, tam 6 yıldır bu vajinismus kâbusla uğraşıyorum. Birçok Kadın Doğum Uzmanıyla pek çok psikolog ve psikiyatrla vajinismus tedavileri yaşadım. Ama hep sorunun benim psikolojimle ilgili olduğunu, benden kaynaklandığını söylediler. Psikiyatr ile yaklaşık 2, 5 yıl antideprasan kullandım ve ilacı kullanmak zamanla beni o kadar rahatlattı ki cinsellik bile vajinismus bile umurum da olmadı bir süre sonra ve o zaman anladım ki antideprasan vajinismus için kesinlikle çok yanlış bir tedavi yöntemi. Sonra hapı bıraktım. Psikologlarla parmak egzersizleri denemelerine yönlendirildim ama sonuç hep başarısızdı. Kadın Doğum Doktorlarına canımın acıdığını anlattım ama hepsi psikolojik dedi. Son bir yıldır artık tamamen ümitsizdim. Eşimde, bende bu vajinismus hastalığı sorunuyla yaşamaya alışmalıyız diye düşünmeye başlamış ve cinsellikten tamamen kopmuştuk. Daha sonra son bir çaba istedim ve internetten Dr. Saygın Beyi buldum. Sitede yaşanmış hikâyeler vardı ki sanki beni anlatıyordu. Hepsinde aynı duygular aynı hisler vardı. Vajinismus tedavisine başladık. Benim canım acımasına rağmen seans sırasında daha önceki doktorların beynime işlemeleri yüzünden psikolojik sanıp acımıyor dedim. Ama Dr. Saygın Bey sadece tek bir yüz ifademden sorunumu anladı, muayeneyi tekrarladı. Anatomik yapıda bir sıkıntı vardı, canım acıyıp diye bir senedir kimseleri inandıramadığım sorunumu sonunda sadece Dr. Saygın buydu. Küçük bir operasyon geçirdim. Bugün 2. seansım ve kâbusum bitti. Şaka gibi ama gerçekten bitti. Artık ne korkuyorum, nede canım acıyor. Kaybettiğim güvenimi kazandım. 2 gündür çok daha mutlu ve sağlam basıyorum yere. Dr. Saygın Bey haklıymış, ben kimseden farklı değilim gerçekten ve başardım. Hatta belki de sorunumu çözdüğü için sayesinde anne olacağım. Çok heyecanlı ve çok mutluyum. Dr. Saygın Beyle ilgisi, özverisi, içtenliği, güler yüzü ve yardımları için sonsuz kez teşekkür ediyorum. Sema ablanın güler yüzü ve nezaketi içinde çok teşekkür ediyorum müthiş rahatlatıyor insanı. Bence sorunu olanlar tereddüt etmeden gelsin, kolaylıkla sorununu aşar çünkü bu kadar çok basitmiş ilişkiye girmek. Düşünüldüğü ve yaşandığı gibi kesinlikle değil biz çok abartmış ve konuyu büyütmüşüz. SEVCAN

 


Sevcan Amasya

Vajinismus Tedavisi Amasya - Ebe Hemşire Meral hanımın vajinismus tedavisi hakkında yorumları

Merhabalar Saygın Bey;
Siz benim hayatımı değiştiren insansınız,hatta bir mucizesiniz. Ben 7 yıllık evli bir ebe hemşireyim. 7 yıldır vajinismus belasıyla kahrolan biriydim. Vajinismus tedavisi için birkaç uzmana gittim ama en ufak bir ilerleme kaydemedim ve vajinismus hastalığı evliliğimizi yıpratıyordu. Ne yapacağımızı kime danışacağımızı bilemiyorduk. Eşim ve ben çok zor durumdaydık. Daha sonra vajinismusla ilgili sizinle ilgili bilgilere rastladım. Bu iş bu kadar kolaymı çözülüyor diye düşünmekten kendimi alamadım. Gerçekten de sayenizde çözemediğim vajinismus problemiminden çok kolay kurtuldum. İnanın hiç abartmadan söylüyorum. İstanbul'da kliniğinize geldiğim ilk günde vajinismusla ilgili sizinle görüştükten sonra bu vajinismus sorunun çözüleceğine yüzde yüz inandım ve sizin mucizevi diyebileceğim yönteminizle 3 seansta vajinismus sorununu çözdük. İnanın şuanki geldiğimiz noktaya biz bile inanamıyoruz. 1 Ay önce vajinismus olan ben şuan annelik hazırlığı içindeyim. Eşimle yeni evlenmiş ve balayında gibiyiz ve çok mutluyuz. Size tüm kalbimle teşekkür ediyorum. Saygı ve Sevgilerimle

 

 

 

 

Vajinismus Tedavisi Amasya - Ev Hanımı Özlem hanımın vajinismus tedavisi hakkında yorumları

 

Merhaba; 
Benim vajinismus sorunum 11 ay önce ilk gece korkusu ile başladı. Evlendiğim ilk geceyle vajinismus hastalığıyla karşılaştım. İlk zamanlarda adını bilmediğimiz vajinismusu eşim internetten araştırarak buldu ve bana bu sorunun vajinismus olduğunu söyledi. Ama ben buna inanmadım daha doğrusu inanmak istemedim. Kendim internetten vajinismusu araştırmaya başladım ve Dr. Saygın Beyi buldum bu sorunu 3 seansda çözebileceğini söylüyordu. Akşam eşime anlattım ama eşim doktora gerek yok biz bunu kendimiz çözeriz diyordu. Her ilişkiye girme denemelerimizde sonuç hep hüsran ve gözyaşı Vajinismus sanki sadece benim başıma gelmiş hiç çözemeyeceğim karamsarlığına kapılıyordum. Eşimle konuşup vajinismus tedavisi için doktora gittim, bir yararı olmadı. Doktor Saygın Beye gitmeye karar verdik. Eşimle ilk telefon görüşmesi çok olumlu geçti, ertesi hafta için ilk randevuyu alıp istanbul'a gittik. Oraya çok gergin gittim. Dr. Saygın Bey bizi güleryüzü ile karşıladı. Artık doğru yere geldiğimize emindik. Eşimin desteğiyle ve Saygın Beyin verdiği ödevleri yaparak 3 seansta vajinismusu yendik.
Buradan tüm vajinismus sorunu yaşayan bayanlara sesleniyorum. Vajinismus bir çeşit erteleme hastalığıdır. Kesinlikle beklemeyin.
Vajinismusu başaramıyacağım diye korkarak gittiğim yere şuan amasya'dan teşekkür mektubunu gönderiyorum; hamile kalacağım günü heyecanla bekliyorum. Allah Saygın Beyden razı olsunEvlilik yıldönümüne bir ay kala hayatımın en mutlu günümü yaşıyorum. Ve içimden haykıran bir sesle, BAŞARDIKKKKKKKKK! Diyorum.

 

 

JoomlaWatch Visitors


77%Turkey Turkey
11.4%United States United States
2.9%Israel Israel
2.2%Georgia Georgia
1.4%Germany Germany
0.8%Republic Of Korea Republic Of Korea
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.4%Netherlands Netherlands
0.3%Austria Austria
0.3%United Kingdom United Kingdom

Bugün: 315
Dün: 615
Bu Hafta: 2833
Geçen Hafta: 5210
Bu Ay: 17973
Geçen Ay: 21767
Toplam: 1458661

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users