Vajinismus Tedavisi Manisa

Vajinismus Tedavisi Manisa

Vajinismus Tedavisi Manisa - Hastamız Meral hanımın eşinin vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları 

Değerli Saygın Bey;
Size sonsuz teşekkürler. Size rastladığımız için çok şanslıyız. Kimselere danışamadığımız, kime gidip yardım dileyeceğimizi bilemediğimiz vajinismus hastalığımızı çok kısa sürede çözmüş olmanın mutluluğunu inanın cümlelerle ifade etmek çok zor. 7 yıllık evliliğimiz süresince vajinismus sorunu bizi içten içe kemiriyordu, evliliğimizi yıpratıyordu. Gittiğimiz ...... Uzmanı ve ...... bir şey yapamadı. Vajinismus tedavisi bir yana bizi ruhen bile motive edememişlerdi. Ama siz çok kısa bir zamanda vajinismus sorunumuzu çözdünüz. 3 seans gibi kısa bir zamanda vajinismusu yendik, mutlu sona ulaştık. Aslında ilk seansta bu sorunun çözüldüğünü söyleyebiliriz. İnsanlara (hastalarınıza) yaklaşımınız, verdiğiniz güven ve soruna bakış açınız bizi daha ilk görüşmemizde, hatta telefondaki görüşmemizde dahi çok etkiledi. Doktor Saygın Bey, siz hastalarınızın bu hayatı sorununu çözmekle kalmıyor,onları umut tacirleri ve simsarların eline düşmekten de kurtarıyorsunuz. Sonsuz Teşekkürler?

 

 


Vajinismus Tedavisi Manisa -  Bahar hanımın vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları 

Başardıııııııııııııımmmm, vajinismusu yendim. Şuan tek kelimeyle içim içime sığmıyor, Çok mutluyum. Yapabildiğime inanamıyorum. Greçekten diğer kadınlardan farkım yokmuş bunu anladım. Doktor Saygın Bey?e ilk geldiğimde vajinismusla ilgili yorumları okuduğumda ?herkes başarmış, vajinismustan kurtulmuş. ben yapamazsam, kesin ben daha farklıyım acaba bende yapabilirmiyim, onlar gibi vajinismusla ilgili yorum yazabilecekmiyim, gerçekten 3 seansta biter miydi?? sorularını kendi kendime hep sordum durdum. Ama gerçekten de vajinismus bitti. Eğer sizde de vajinismus sorunu varsa beklemeden tedaviye başlayın.  Vajinismus tedavisi için attığınız her adım sizi çözüme yaklaştıracak. Siz sadece attığınız adımı düşünün. Adımlar birbirini tamamlayacak ve sorunu çözdüğünüzü göreceksiniz?


 

Vajinismus Tedavisi Manisa -  Ayşegül hanımın vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları 

Merhaba;

Bir gün bende teşekkür mektubu yazabilecekmiyim düşüncesiyle okuduğum mektupların arasına artık benim mektubumda bulunacak çok mutluyum. Dr. Saygın Bey?in müthiş sabrı ve bilgisiyle bana destek olması bu satırları yazmama sebeptir. Allah ondan binlerce kez razı olsun. Sadece beni 3 seansta bu kötü vajinismus sorunundan kurtardı. Minnettarım kendisine, şimdi bu son gelişim Teşekkür Mektubumu teslim etmeye ve bir müjde vermeye geldim. İki kişilik ailemiz artık üçüncü birini beklemekte .. Başardım ve Bitti !!! Artık bebeğimizi bekliyoruz?Lütfen sizde önce kendinize inanın ve güvenin. Doktor Sayın Bey;size sayfalar dolusu teşekkür yazsamda yine yetmez. Allah ömrünüze, sağlığınıza ve sıhhatinize bereket versin. Sizi vajinismus sorunuyla uğraşan çiftlerin başından eksik etmesin. Her daim dualarımdasınız. Sabrınız,anlayışınız ve güler yüzünüz için çok teşekkür ederim, size minnettarım.

 

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vajinismus Tedavi Merkezimiz İstanbulda vajinismus tedavisi nasıl yapılır? sorusuna ayrıntılı yanıt verebilmek için hazırladığımız bu bölüm,  sizlerden gelen vajinismus tedavisi ile ilgili sorularınızı  yanıtlamak için düzenlenmiştir.

Vajinismus sizin isteminize rağmen eşiniz yada partnerinizle cinsel ilişkiye girememe durumunuzdur. Burada erkekleri ve vajinismuslu çiftleri uyarmak isteriz. Bu tablo vajinismus hastası kadının elinde değildir ve ilişkiye girme esnasında sizi refleks olarak itmekte, kontrolü dışında kasılmaktadır. Bu sürecin devam etmesi de her seferinde, vajinismus problemi ve vajinismus probleminin getirdiği sorunlarla çiftler,zamanla cinsellikten soğumakta vecinsel isteksizlik gelişebilmektedir ve vajinismusla geçirdiğiniz günler bir anda vajinismuslu haftalara ve yıllara neden olabilmektedir.

Eğer, siz bu süreçte kendiniz ilişkiye girememe probleminizi vajinismusu yenemiyorsanız ,vajinismusla yaşamak yerine güvenebileceğiniz tecrübeli bir vajinismus tedavi merkezinden vajinismus tedavisi almanızı önermekteyiz.
Çünkü vajinismusla geçireceğiniz süre sizin ve eşinizin güzel günlerinizden çalmaktadır zaman içinde vajinismus yüzünden kavgalar ayrılmalar hatta boşanmalara kadar götüren bir sürece girebilirsiniz oysaki isteyerek ve severek birliktesiniz evlenmişsinizdir.

Devamını Oku

JoomlaWatch Visitors


92.4%Turkey Turkey
1.9%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Russian Federation Russian Federation
0.4%Austria Austria
0.2%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%United Kingdom United Kingdom
0.2%Georgia Georgia
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 392
Dün: 781
Bu Hafta: 3765
Geçen Hafta: 6079
Bu Ay: 19700
Geçen Ay: 28547
Toplam: 466679

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın