Vajinismus Tedavisi Ağrı

Vajinismus Tedavisi Ağrı

jinekolojik muayeneVajinismus Tedavisi Ağrı - Serap&Sedat çiftinin vajinismus hakkındaki yorumları

Merhabalar Doktor Saygın Bey;
Öncelikle bir çok kişinin başına gelen vajinismus rahatsızlığını, sizin manevi gücünüzle yenen biri olduğum için çok şanslıyım. Evet çok şanslıyım diyorum çünkü 1,5 yıllık evliliğimde vajinismusu yaşadım, yenemedim ve tedavi almaya karar verdim. Araştırdım ve sizinle karşılaştım. Sizin sayenizde vajinismusu yenmiş biri olarak şimdi çok mutluyum ve huzurla doluyum. Aslında size ilk geldiğim gün vajinismusu yenmek için hiç bir umudum yoktu. Size mahçup olmaktan korkuyordum. Bana Ağrı?dan geldiğimiz için 1 haftalık sürenin yeterli olacağını söylemiştiniz, çünkü ben o kadar ağır hastaydım (tabiri caizce) ben 3 seansta yeniden doğdum. Vajinismusu yenmiştim, başarmıştım hiç inanamadım, okadar farklı bir

duygu ki anlatamam. 1,5 yıldır eşimin desteği ve sizinle tanıştıktan sonraki sizin bana güveninizle bende başardım. Allahım eşimden de razı olsun o olmasaydı ben size nasıl gelirdim? Bu zorlu yol sadece benim yürümem için değildi beraber yürüdük ve yılmadan vajinismusu yendik? Şimdi 2 aylık bebeğimi dünyaya getireceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum. Arkadaşlar dünyada bir tek siz vajinismus değilsiniz hepimiz bu zorlu yollardan geçeceğiz. Sadece inanın vajinismustan kurtulacağınıza. Umutsuzluğa kapılmayın, her şey sizin elinizde. Sevgiyle Kalın.


 

Vajinismus Tedavisi Ağrı - Özlem hanımın eşi Şeref Bey'in vajinismus hakkındaki yorumları

Ben 10 yıllık evliliği olan vajinismus hastası olan Özlem Hanımın eşiyim. 10 yıldır eşimle beraber vajinismus hastalıkla mücadele ettik. Bu konuda eşime zamanla bende suçlayıcı hitaplarda ve davranışlarda bulundum. Ama sonunda bu vajinismus hastalığının  çaresi olduğunu öğrendikten sonra, 1 yıl önce başka doktorlara daha gitmiştik. Fakat bir sonuç alamadık. Daha sonra bu yıl Dr. Saygın beyi öğrendik ve ona tedavi için geldik. Önceki tedaviden sonuçlandıramadığımız için tedirgin ve umutsuzduk. Fakat tedaviye 1. seanstan sonra eşim dahi çok büyük mesafeler kaydetmişti. Bende eşime madden ve manevi destek veriyordum. Eşimin büyük gayret ve çabaları sonucunda 2.seansın sonunda bu işin üstesinden gelmiştik. Önce Allahın sonra Doktor beyin yardımlarıyla yeniden doğmuş gibiydik. Vajinismusu yendikten sonra  yeni bir hayata başlamıştık. Bu kadar umutsuzluğun sonunda, bu kadar kısa bir sürede bu işin çözüldüğüne inanamıyorduk. Bir rüya, bir hayal dünyasında gibiydik. Fakat ne bir rüya ne bir hayaldi. Gerçeğin ta kendisiydi.  Buradan bütün vajinismus eşlerine sesleniyorum. Eşlerinizin devamlı yanında destekçisi ve dayanağı moral kaynağı olmamanız gerekiyor. Saygı ve sevgiler.. 

 

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vajinismus Tedavi Merkezimiz İstanbulda vajinismus tedavisi nasıl yapılır? sorusuna ayrıntılı yanıt verebilmek için hazırladığımız bu bölüm,  sizlerden gelen vajinismus tedavisi ile ilgili sorularınızı  yanıtlamak için düzenlenmiştir.

Vajinismus sizin isteminize rağmen eşiniz yada partnerinizle cinsel ilişkiye girememe durumunuzdur. Burada erkekleri ve vajinismuslu çiftleri uyarmak isteriz. Bu tablo vajinismus hastası kadının elinde değildir ve ilişkiye girme esnasında sizi refleks olarak itmekte, kontrolü dışında kasılmaktadır. Bu sürecin devam etmesi de her seferinde, vajinismus problemi ve vajinismus probleminin getirdiği sorunlarla çiftler,zamanla cinsellikten soğumakta vecinsel isteksizlik gelişebilmektedir ve vajinismusla geçirdiğiniz günler bir anda vajinismuslu haftalara ve yıllara neden olabilmektedir.

Eğer, siz bu süreçte kendiniz ilişkiye girememe probleminizi vajinismusu yenemiyorsanız ,vajinismusla yaşamak yerine güvenebileceğiniz tecrübeli bir vajinismus tedavi merkezinden vajinismus tedavisi almanızı önermekteyiz.
Çünkü vajinismusla geçireceğiniz süre sizin ve eşinizin güzel günlerinizden çalmaktadır zaman içinde vajinismus yüzünden kavgalar ayrılmalar hatta boşanmalara kadar götüren bir sürece girebilirsiniz oysaki isteyerek ve severek birliktesiniz evlenmişsinizdir.

Devamını Oku

JoomlaWatch Visitors


92.4%Turkey Turkey
1.9%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Russian Federation Russian Federation
0.4%Austria Austria
0.2%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%United Kingdom United Kingdom
0.2%Georgia Georgia
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 398
Dün: 781
Bu Hafta: 3771
Geçen Hafta: 6079
Bu Ay: 19706
Geçen Ay: 28547
Toplam: 466685

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın