Vajinismus Tedavisi Ağva

Vajinismus Tedavisi Ağva

almanya-vajinismus-hastaMerhaba, ben bu maili yazarken o kadar güzel duygulara sahibim  ki öncelikle doktorum Saygın Bey  size ne kadar teşekkür etsem azdır. Ben iki yıl boyunca bu hastalıkla yaşadım, İki yıl boyunca her gün ağladım her gün üzüldüm, mutsuz  mutsuz gezdim, kimsenin içine giremez oldum. Ta ki sizi bana tavsiye ettiklerine kadar. Sayın hocama çok teşekkür ederim evliliğimi kurtardı diyebilirim çünkü artık çaresizdim ve eşimden ayrılma noktasına kadar gelmiştik. İLk önce randevumu aldım ilk görüşmeye gittiğimde bunun ne kadar basit bir şey olduğunu bilmiyordum ve hala tedirgindim, ve ne kadar yanlış tanımışız vücudumuzu aslında ama doktorumuz saygın bey'in  anlattıklarını dinleyerek ne kadar yanlış bilgilere senaryolara sahipmişiz bunu anladım. İlk randevudan sonra 1.seansıma gelmek için randevu aldık, buradaki tedavide en buyuk süreç asla ara vermemekmiş üst üste gelmek randevulara bende çalıştım yerden izin alarak üç gün boyunca gittim.1.seans çok ama çok başarılı geçti. Hocamın verdiği ev ödevleri ile başarım daha da arttı, ve 2.seansa ben artık emin adımlarla koşa koşa heyecanla gitmeye başladım sonra 3.seans ve en son bazı aksaklıklar nedeni ile 4.seansta benimde diğer hastalar gibi bu sürecim BİTTİ.

Artık eşimle çok ama çok mutluyum. İnanamadık eşimle birlikte olduğumuzda ağladık ağladık kaç kere sordum oldu mu oldu mu diye ve biz bunu BAŞARMIŞTIK...:)))))))))) Hiç ama HİÇ anlamadım Başarmıştım yeniden evlendiğim gün benim 21.06.2014 günüydü hatta tatildeydik Ağva'da :) Ağva'dan evimize mus mutlu bir şekilde döndük. SAYGIN hocama ve Mine abla destekleri için çok ama çok ama çok TEŞEKKÜR EDERİM.

 

 

Sumeyye vajinismus tedavisi bodrum


Vajinismus tedavisi Ağva, Vajinismus Ağva

 

 

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vajinismus Tedavi Merkezimiz İstanbulda vajinismus tedavisi nasıl yapılır? sorusuna ayrıntılı yanıt verebilmek için hazırladığımız bu bölüm,  sizlerden gelen vajinismus tedavisi ile ilgili sorularınızı  yanıtlamak için düzenlenmiştir.

Vajinismus sizin isteminize rağmen eşiniz yada partnerinizle cinsel ilişkiye girememe durumunuzdur. Burada erkekleri ve vajinismuslu çiftleri uyarmak isteriz. Bu tablo vajinismus hastası kadının elinde değildir ve ilişkiye girme esnasında sizi refleks olarak itmekte, kontrolü dışında kasılmaktadır. Bu sürecin devam etmesi de her seferinde, vajinismus problemi ve vajinismus probleminin getirdiği sorunlarla çiftler,zamanla cinsellikten soğumakta vecinsel isteksizlik gelişebilmektedir ve vajinismusla geçirdiğiniz günler bir anda vajinismuslu haftalara ve yıllara neden olabilmektedir.

Eğer, siz bu süreçte kendiniz ilişkiye girememe probleminizi vajinismusu yenemiyorsanız ,vajinismusla yaşamak yerine güvenebileceğiniz tecrübeli bir vajinismus tedavi merkezinden vajinismus tedavisi almanızı önermekteyiz.
Çünkü vajinismusla geçireceğiniz süre sizin ve eşinizin güzel günlerinizden çalmaktadır zaman içinde vajinismus yüzünden kavgalar ayrılmalar hatta boşanmalara kadar götüren bir sürece girebilirsiniz oysaki isteyerek ve severek birliktesiniz evlenmişsinizdir.

Devamını Oku

JoomlaWatch Visitors


92.4%Turkey Turkey
1.9%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Russian Federation Russian Federation
0.4%Austria Austria
0.2%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%United Kingdom United Kingdom
0.2%Azerbaijan Azerbaijan
0.2%Georgia Georgia

Bugün: 138
Dün: 836
Bu Hafta: 1891
Geçen Hafta: 6079
Bu Ay: 17826
Geçen Ay: 28132
Toplam: 464805

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın