Vajinismus erkekler için inanılmaz zor bir durum

Vajinismus erkekler için inanılmaz zor bir durum

erkekesMerhaba;

Evliliğimizin 3.yılını doldurken halen aynı sıkıntılarla uğraşmak bir erkek için inanılmaz derecede zor,iki önemli nokta var.Eşinizi sevdiğiniz için kıyamıyorsunuz ve bu sorununuzu ailenizle dahi paylaşamıyorsunuz.Bugün yarın derken haftalar ayları,yılları kovaladı ve artık çocuk sahibi olmak istiyorduk.Benim en mutsuz olduğum dönemde bir iş arkadaşım bu durumu açık açık sordu ve Saygın Hocanın yardımcı olacağını bu problemin çözülebileceğini söyledi. Eşimi Saygın Beye getirmeye ikna ettim. İlk gelişimiz çok zordu ancak eşimin burdan güleryüzle çıkacağını görmek beni umutlandırdı. 1 aylık bir sürenin sonunda vajinusmus sorunumuzu çözdük.Şuan tek düşüncemiz çocuk sahibi olmak.Kendimi şanslı hissettiğimiz nokta Saygın Beyden önce başka bir yere gitmemiş olmamız.Bu bizi maddi ve manevi yıpratabilirdi.Kendime kızdığım tek nokta ise 3 yıl beklememiz.İnşallah çocuğumuzu beklediğimiz dönemde de Saygın Bey’den desteğini istiyeceğiz.Saygın Bey ve Mine Ablaya desteklerinden ve Güler yüzlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun. 29.4.2016

 

 

anil tsk

Fransa'dan vajinismus tedavisi almak için gelen çiftten Ali Poyraz Bey'in tedavi hakkındaji düşünceleri

 

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vajinismus Tedavi Merkezimiz İstanbulda vajinismus tedavisi nasıl yapılır? sorusuna ayrıntılı yanıt verebilmek için hazırladığımız bu bölüm,  sizlerden gelen vajinismus tedavisi ile ilgili sorularınızı  yanıtlamak için düzenlenmiştir.

Vajinismus sizin isteminize rağmen eşiniz yada partnerinizle cinsel ilişkiye girememe durumunuzdur. Burada erkekleri ve vajinismuslu çiftleri uyarmak isteriz. Bu tablo vajinismus hastası kadının elinde değildir ve ilişkiye girme esnasında sizi refleks olarak itmekte, kontrolü dışında kasılmaktadır. Bu sürecin devam etmesi de her seferinde, vajinismus problemi ve vajinismus probleminin getirdiği sorunlarla çiftler,zamanla cinsellikten soğumakta vecinsel isteksizlik gelişebilmektedir ve vajinismusla geçirdiğiniz günler bir anda vajinismuslu haftalara ve yıllara neden olabilmektedir.

Eğer, siz bu süreçte kendiniz ilişkiye girememe probleminizi vajinismusu yenemiyorsanız ,vajinismusla yaşamak yerine güvenebileceğiniz tecrübeli bir vajinismus tedavi merkezinden vajinismus tedavisi almanızı önermekteyiz.
Çünkü vajinismusla geçireceğiniz süre sizin ve eşinizin güzel günlerinizden çalmaktadır zaman içinde vajinismus yüzünden kavgalar ayrılmalar hatta boşanmalara kadar götüren bir sürece girebilirsiniz oysaki isteyerek ve severek birliktesiniz evlenmişsinizdir.

Devamını Oku

JoomlaWatch Visitors


88.2%Turkey Turkey
6.3%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 74
Dün: 846
Bu Hafta: 74
Geçen Hafta: 5744
Bu Ay: 20070
Geçen Ay: 26714
Toplam: 519450

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın