Vajinismus Tedavisi Afyon

Vajinismus Tedavisi Afyon

Vajinismus Tedavisi Afyon - Özlem Muhasebeci vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

Nasıl başlıyacağımı bilmiyorum; vajinismusu yendikten sonra hayatım o kadar değişti ki, o kadar mükemmelleşti ki bunu tarif bile edemem. Beş yıllık bir evliydim ve bende vajinismus hastasıydım, hayatım bitik perişan durumdaydı herkes ne zaman çocuk yapacaksınız diye sorup duruyordu; bense çocuk düşünmüyoruz çok erken diyordum ve bir sürü bahaneler uyduruyordum; halbuki bende anne olmak istiyordum ve hep hayalini kuruyordum ama imkansız deyip üzülüp ağlıyordum. Gitmediğim hocalar, üfürükçüler kalmamıştı hepsini denedim ama olmadı kene gibi üstüme yapıştı bu kahrolası vajinismus hastalığı ve o gün geldi. Vajinismus tedavisine başladım ve 3 seansda çözdüm hayatımı değiştiren mükemmel insan sayesinde imkansız gelen hayallerim gerçek oldu hepsini doktorum sayesinde yaşıyorum mutluyum huzurluyum hamile olduğumu öğrendim ve bugün kontrole geldim ikiz bebeklerim olacakmış. Şaşkın ve mutluluk içerisindeyim nereden nereye geldim. Benim için büyük bir başarı; iyiki sizi tanımışım mükemmel bir insansınız. Sevgilerimle Özlem

 

ozlemc

 


Vajinismus Tedavisi Afyon - Serap Öğretmen'in vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

Sonunda vajinismus kabusu bitti. Şuanda okadar mutlu ve huzurluyum ki bu mutluluğumu kelimelere dökmekte zorlanıyorum.3 yılın sonunda yapamam yapamıyorum dediğim şeyi bugün başardım. Eşime durumu anlattım eşimle beraber Afyondan İstanbula vajinismus yolculuğuna başlamıştık. İlk seansa girdiğim zaman çözeceğimi anladım. Saygın Bey ve Mine Hanımın güler yüzü, konuşmaları moral verdi. silip attı.
1 seans, 2 seans, 3 seans derken artık sıra denemeye geldi.Kızlık zarımın kalın olmasına rağmen eve geldiğimde egzersizlerime devam ettim. Verdiği ödevleri aksatmadan yaptım. 1,5 haftanın sonunda artık kendimi hazır hissederek eşime hadi yapalım ben hazırım dedim. Eşimle rahat bir şekilde ilişkiye girdim. Ama ben hala ilişkiye girdiğime inanamıyordum.
Bunun bir rüya olup olmadığını sordum. "Şuan içimdemisin?" diye sordum. Oda evet dedi.Sevincimden ne yapacağımı bilmiyordum. 3 yıllık bir yük omuzlarımdan kalktı gitti. Sabah kalktığımda bile hala kendimi rüyada gibi hissediyordum. Allahım bana bugünleride gösterdi çok şükür. Doktor Beye sonsuz teşekkürler.Eğer o vesile olmasaydı ben kendi başıma asla yapamazdım. Benim gibi bu hastalığı yaşayan her kardeşime sesleniyorum asla umutsuzluğa kapılmayın ve kendinize güvenin ve vakit kaybetmeden tedavi olun. İnsanın hayatında keşkeler çok oluyor. Bende daha önceden gidip tedavi olsaydım demiştim.Bana bu mutluluğu yaşattığınız için çok teşekkürler.Saygıyla Kalın. Serap Öğretmen

Vajinismus Tedavisi Afyon - Gülşen Hanımın Vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

Merhaba; bende herkes gibi eşimi çok severek evlendim. Ancak 1 yıl boyunca bu hastalığı tek başıma yenmeye çalıştım. Umutsuzluğa düşmek üzeyken internetten Saygın beyi buldum. İlk seansımda beni yapabileceğime inandırdı. Ve çok kısa bir sürede bunu yendim. Hastalığımı yeneli 4 aydan fazla bir zaman geçti ve çok mutluyum. Artık gerçek bir kadın oldum. Herşey yolunda ve günden güne daha da iyiye gidiyor. Bu hastalığa kimsenin mahkum olmasını istemiyorum. Allah düşmanımın başına vermesin. Burdan bu yazıyı okuyanlara söylüyorum. Lütfen korkmayın, o sizden korksun. Kendinize güvenin çünkü benim gibi bi insan bunu yendiyse herkes yenebilir ve lütfen erteleyip kendinizin psikolojisini bozmayın. Saygın Bey ve Mine Abla gerçekten çok profesyonel insanlar ve aynı zamanda çokta iyi insanlar. Anlıyacağınız doğru yerdesiniz. Onlara gerçekten çok çok teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun.

 

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vajinismus Tedavi Merkezimiz İstanbulda vajinismus tedavisi nasıl yapılır? sorusuna ayrıntılı yanıt verebilmek için hazırladığımız bu bölüm,  sizlerden gelen vajinismus tedavisi ile ilgili sorularınızı  yanıtlamak için düzenlenmiştir.

Vajinismus sizin isteminize rağmen eşiniz yada partnerinizle cinsel ilişkiye girememe durumunuzdur. Burada erkekleri ve vajinismuslu çiftleri uyarmak isteriz. Bu tablo vajinismus hastası kadının elinde değildir ve ilişkiye girme esnasında sizi refleks olarak itmekte, kontrolü dışında kasılmaktadır. Bu sürecin devam etmesi de her seferinde, vajinismus problemi ve vajinismus probleminin getirdiği sorunlarla çiftler,zamanla cinsellikten soğumakta vecinsel isteksizlik gelişebilmektedir ve vajinismusla geçirdiğiniz günler bir anda vajinismuslu haftalara ve yıllara neden olabilmektedir.

Eğer, siz bu süreçte kendiniz ilişkiye girememe probleminizi vajinismusu yenemiyorsanız ,vajinismusla yaşamak yerine güvenebileceğiniz tecrübeli bir vajinismus tedavi merkezinden vajinismus tedavisi almanızı önermekteyiz.
Çünkü vajinismusla geçireceğiniz süre sizin ve eşinizin güzel günlerinizden çalmaktadır zaman içinde vajinismus yüzünden kavgalar ayrılmalar hatta boşanmalara kadar götüren bir sürece girebilirsiniz oysaki isteyerek ve severek birliktesiniz evlenmişsinizdir.

Devamını Oku

JoomlaWatch Visitors


92.4%Turkey Turkey
1.9%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Russian Federation Russian Federation
0.4%Austria Austria
0.2%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%United Kingdom United Kingdom
0.2%Azerbaijan Azerbaijan
0.2%Georgia Georgia

Bugün: 138
Dün: 836
Bu Hafta: 1891
Geçen Hafta: 6079
Bu Ay: 17826
Geçen Ay: 28132
Toplam: 464805

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın