Vajinismus Tedavisi Kütahya

Vajinismus Tedavisi Kütahya

Vajinismus Tedavisi Kütahya - Mühandis Duygu Hanımın Vajinismus hakkındaki yorumları

Merhaba ben Duygu; Ben 2 yıllık evliyim ve size Kütahyadan geldim. 2 yıl boyunca gittiğim doktorlarda sonuç alamadık. İyice karamsarlığa düşmüştüm. Günlerim üzücü ve bunaltıcı geçiyordu. Vajinismus hastalığı duyduğumda şaşırmıştım. Başıma gelmez ben cesaretli istediğimi başarabilen biriydim ama vajinismus hastalığı bendende inatçı çıkmıştı. Gittiğim psikiyatrı doktorları iyice bunalıma ve karamsarlığa sokmuştu beni dahada sinir hastası yapmışlardı. Birgün İstanbula gelmeye karar verdim. Bu hastalağımı yengeme bahsettim oda arkadaşının gittiği doktoru önermişti yani sizi Saygın Beye geldim. Sizle tanıştım ve bana güven verdiniz beni daha da mutlu ettiniz sizin sayenizde daha da mutlu ve huzurluydum Sonra seanslara başladık, her seansta bi kat daha kendime güveniyordum, cesaretleniyordum. Çünkü adım adım sonuca yaklaşıyorduk. Sizin sayenizde ben bu rahatsızlığı yendim ve 2 yıldır  beklediğim için kendime kızdım. Keşke sizi daha önce tanısaydım bana hasta gibi değil kızınız gibi davrandınız. Okadar güzel şeyler söylediniz ki her seansta rahatladım ve sonuca ulaşmamı sağladınız. Öncelikle  sizden Allah  razı olsun. Bütün dualarımla Allah sizin ne duanız varsa tez zamanda kabul etmeyi nasip etsin. Artık rahatlıkla eşimle birlikte oluyoruz. Bunu size borçluyuz. Eşim ve ben size bol bol dua ediyoruz. Herkesin korkmadan gelip sizle tanışıp kolaylıkla bu hastalığı yenmelerini tavsiye ediyoruz. Sayesinizde artık  bebek sahibi olmayı düşünüyoruz. Size çok çok çok TEŞEKKÜRLER ediyoruz. Herkese tavsiyem sizle tanışıp bunu yenmeleridir. SEVGİLERİMİZLE

 

duygu kutahya


Vajinismus Tedavisi Kütahya - Esnaf Uğur Bey'in vajinismus hakkındaki yorumları

Eşimle ilk geldiğimizde Saygın beyin yanına benim fazla bir ümidim yoktu. Saygın beyin konuşmaları ve mektupları okumam beni ümitlendirdi. Çünkü ben bu işi eşimle 5 senedir çözemedim. Herzaman eşimin  yanında oldum. Saygın Beyin yanına geldiğimde 5 seneyi geride bırakıp herşeye yeni başladım. Bunun yararını gördük. İlk seansdan sonra eşim yanıma geldiğinde çok mutlu idi ve bende 5 sene içinde bu konu hakkında bu kadar mutlu olmamıştı.3 seanstan sonra ben daha çok mutlu oldum. Ben eşime ve Saygın Beye güvendim sizde güvenirseniz sizde çok mutlu olursunuz. Allah Saygın Beyden razı olsun.
UĞUR

ugur kutahya

 

 

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vajinismus Tedavi Merkezimiz İstanbulda vajinismus tedavisi nasıl yapılır? sorusuna ayrıntılı yanıt verebilmek için hazırladığımız bu bölüm,  sizlerden gelen vajinismus tedavisi ile ilgili sorularınızı  yanıtlamak için düzenlenmiştir.

Vajinismus sizin isteminize rağmen eşiniz yada partnerinizle cinsel ilişkiye girememe durumunuzdur. Burada erkekleri ve vajinismuslu çiftleri uyarmak isteriz. Bu tablo vajinismus hastası kadının elinde değildir ve ilişkiye girme esnasında sizi refleks olarak itmekte, kontrolü dışında kasılmaktadır. Bu sürecin devam etmesi de her seferinde, vajinismus problemi ve vajinismus probleminin getirdiği sorunlarla çiftler,zamanla cinsellikten soğumakta vecinsel isteksizlik gelişebilmektedir ve vajinismusla geçirdiğiniz günler bir anda vajinismuslu haftalara ve yıllara neden olabilmektedir.

Eğer, siz bu süreçte kendiniz ilişkiye girememe probleminizi vajinismusu yenemiyorsanız ,vajinismusla yaşamak yerine güvenebileceğiniz tecrübeli bir vajinismus tedavi merkezinden vajinismus tedavisi almanızı önermekteyiz.
Çünkü vajinismusla geçireceğiniz süre sizin ve eşinizin güzel günlerinizden çalmaktadır zaman içinde vajinismus yüzünden kavgalar ayrılmalar hatta boşanmalara kadar götüren bir sürece girebilirsiniz oysaki isteyerek ve severek birliktesiniz evlenmişsinizdir.

Devamını Oku

JoomlaWatch Visitors


88.2%Turkey Turkey
6.3%United States United States
1.6%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 395
Dün: 741
Bu Hafta: 5293
Geçen Hafta: 6549
Bu Ay: 19545
Geçen Ay: 26783
Toplam: 518925

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın