Vajinismus Tedavisi Kıbrıs

Vajinismus Tedavisi Kıbrıs - Ümit Hanımın vajinismus hakkındaki yorumları

Merhaba; Ben Ümit Kıbrısdan geliyorum. Kızlık zarı operasyonu geçirdim ama ilişkiye giremedim sorunum devam ediyor ve sıkıntılar yaşadım operasyon geçirdiğim halde neden bunu yaşıyorum diye kendime çok kızıyordum. Bir yerde bunun çözümü olduğunu biliyordum ama ara ara cesaretim söz konusu bile yoktu. Sonra bir arkadaşıma bu konuyu paylaştım oda sağ olsun benim için araştırmaya girdi ve Saygın Beyi sosyal medya üzerinden takip etmeye başladı ve bende aynı şekilde takibe aldım ; daha sonra istanbula geldik ve tedaviye başladık. 1 2 3 4 seanslarım çok iyi geçti ve tama olarak her şeyin yoluna gireceğine o kadar çok inandım ki. Buradan ayrılırken çok mutlu olarak ayrılıyorum sizlere en kısa zamanda size müjdeli haberleri vermeye kaldı.
Ümit / Kıbrıs vajinismus hastası

Umit kibris

Vajinismus Tedavisi Kıbrıs - Gaye hanımın ilişkiye girememe problemi hakkındaki yorumları

 Gaye seans

GayeKibris

Vajinismus Tedavisi Kıbrıs / Öğretmen Gaye Hanımın tedavi hakkındaki yorumları

GayeKibris


Vajinismus Tedavisi Kıbrıs - Deniz Hanımın vajinismus hakkındaki yorumları

Merhaba, Artık 8 yıllık bir kabustan uyanmış biri olarak yazıyorum. Umutsuzluğun son noktasında biraz araştırdıktan sonra Saygın Bey’e gitmeye karar verdim. Benim için son şanstı diye düşünüyordum. Samimi olmak gerekirse sonucun olumlu olacağına pek inanmamıştım. İçimde hep bir kuşku, hep başaramayacağım korkusu vardı. Çünkü yıllarca elbet bir gün başarırım düşüncesiyle nişanlımla birçok kez deneme yaptık. Ancak sonuç hep aynıydı.
Ben, o bölgeme değer değmez (psikolojik olarak mı bilmiyordum) inanılmaz bir ağrı hissediyordum. Yani o kadar ki ben bugün başarmış biri olarak bunu yazıyorsam, bence herkes başarır diye düşünüyorum.
Bunca yıl beklediğim için çok pişmanım. Kıbrıs'tan istanbula geldim ve 4 gün 4 seansta güzel sonuca ulaştık. Bu konuda kendimi hep yarım hissederken , şimdi tam bir kadın olarak hissediyorum. Tedavi sürecinde hep daha iyiye giderken, bir sonrakinde başarılı olamama korkusunu hep taşıdım.
Ancak Saygın Bey, tüm huysuzluğuma rağmen beni sürekli motive ediyordu. Sonuç olarak 4 gün gibi kısa bir zamanda başardım ve kendim bile inanamadım.
Size önerim duvarlarınızı kırarak o ilk adımı atın. Adım atmak başarının yarısıdır ve başarı doğru yerde olmaktır bence… Gerisi mi Gerisini Saygın Bey’e bırakın... Güven sorunu da taşıyan ben, bu konuda Saygın Bey’e güvenim tamdır…
Bir kez daha sonsuz teşekkürler Saygın Bey. Herkese benim gibi gülen yüzler dilerim… Siz de mutlu olmayı hak ediyorsunuz… Kıbrıs’tan sevgilerle Deniz

Deniz kibris


Vajinismus Tedavisi Kıbrıs - Muhasebeci Sema Hanımın vajinismus hakkındaki yorumları

Aslında her şey şuanda yazdığım mektup gibi internette yazılan mektupları okumamla başladı. 3 senedir vajinusmus problemi ile savaşmaya  çalışıyordum. Aslında bunun bir adı olduğunu yada bu denemeden sonra olur diye zaman geçti ve 3 senelik evliliğimde sadece çabaların adı kalmıştı. Hiçbir ilerleme olmamıştı. Artık bebek sahibi olmak istiyordu, eşim de bu konuda çok anlayışlıydı ve onun bu kadar anlayışlı olması beni daha da üzüyordu. Eşimi seviyorum evet mutluyuz ama yine de eksik olan bir şeyler vardı. Derken internette yaşadığım sıkıntıya çare olabilecek bir şeyler aramaya başladım. Kayra bera klinik  ismini ve doktor Saygın beyin tecrübelerini ve vajinusmus sorunuyla ilgili videolarını izledim. Aynı mektupları okudum mektuplar beni çok etkilemişti. Çünkü aynı şeyleri yaşıyorduk. Randevuyu alıp gittik. Saygın Beyle tanıştık ve her şey biranda değişmeye başlamış oldu öncelikle şunu söyleyebilirim, buraya gelmeden önce nasıl oluyordu bu sorunu çözebiliyor bana ne yapabilir ki, ben bu sorunu aşamam ki diyordum. 1seansdan sonra her şey değişti , öncelikle cesaretim güvenim geldi. Saygın Beyin motive edici cümleleri Allaha şükürler olsun seanslar bitti. 3 seansın sonunda anlamadığım bir şekilde bu işi başardık. Hatta bunca yıldır niye beklemişim bu kadar çok kolaymıydı diye kendime kızdım. Bu kadar kısa zamanda bu problemi aşabildiğine hala inanamıyorum. Şimdi bizim için her şey yeni başlamış gibi Artık bebeğimiz olması için uğraşacağız. Gerçekten çok mutluyum. Yapamam asla olmaz dediğim günleri düşünce, sadece artık yüzümde gülümseme oluyor. 3 seansta her şey sıkıntılar sona erdi. Saygın Bey umut oldu. Bu sorunu yaşayan hiç kimse beklemesin. 
Vajinismus Kıbrıs - Sema Hanım

Sema kibris


 

JoomlaWatch Agent