Vajinismus için hangi doktora gitmeliyim

vajinismus doktor

Vajinismus tedavi merkezimize,  sıklıkla ilişkiye girmekle ilgili yaşanan sorunlarla ilgili sorular geliyor,örnek olarak cinsellikle alakalı,  tam olarak sağlıkli bir ilişki olmuyor,ilişkiye girme sorunumu  çözemedim tam.Yalnız  ben korkmuyorum fakat cinsel  ilişki anında o  bölge  yırtılacak gibi hissediyorum.Ayrıca  eşim de daha önce biriyle tam olarak ilişkiye girmemiş, onun  hatta benim de  cinsellik konusunda tecrübesizliğimden olabilir.O yüzden de vajinismus için doktora gitmeye karar verdim, bunun  vajinismusun psikolojiyle ilgili olduğu söyleniyor ama  vajinismus psikolojik olarak bir neden hissetmediğim için  kadın doğum için  muayene olup daha sonra  vajinismus için doktorun yönlendirmesiyle karar vermek istiyorum. Vajinismus için  hangi  doktora  gitmeliyim, Vajinismus için ilaç  var mı, Vajinismus için ne yapmalıyım

Okumuş olduğunuz soru genelde hemen hemen benzeri şekilde sorulmakta ve vajinismus için ne yapmalı da burda kilit soru.Vajinismus için beklemekle zamanla geçermi,vajinismus için kendim ne yapabilirim gibi.Burda ilk adım vajinismus için mutlaka adım atmali çünkü zamana bırakmak kendi kendine geçermi diye beklemek kendinize ve eşinize yapılacak en büyük hata çünkü vajinismus la geçen her an sizden eşinizden beraberliğinizden mutlaka birşeyler götürecektir.O yüzden vajinismus için adım atmak gerekir.Vajinismus için kendinizin bit takım birseyler yapmak isteylp hala yenemiyorsanız  daha fazla yıpranmadan tecrübeli vajinismus merkezlerinden tedavi almak  önemli.Size bir fikir vermesi için 6 yıl boyunca vajinismus sorunu yaşayan bir çiftin tecrübeleri size bir fikir verebilir.

Vajinismus için  birsey yapmayıp, zamana bırakmak ve zamanla sorunların büyümesi ve nihayet vajinismus tedavisi için adım atması ve yenmesi size bir fikir verebilir.

 

 

 

Vajinismus Tedavisi İstanbul - Serap Hanımın vajinismus için  ne  şekilde davrandığı ve tedavisi hakkındaki yorumları

 

Merhaba,
6 senelik evliyim. Eşimle severek evlendim. Evlenmeden önce ilişkiyle ilgili olumsuz düşüncelerim vardı hep zorlanacağım düşünmüştüm. Ama bunun, vajinismusun  6 yılıma mal olacağını tabi ki bilmiyordum. Evlendiğimiz zaman bir süre eşimle birlikte olamadık zamanla düzelir diye üstüne pek düşmedim . Denemelerimiz olumsuz sonuçlanınca iyice kırılmıştı. Sorunumu görmezden gelmeye başlayarak zamanla tamamen vazgeçtim. Eşim her zaman bana anlayışlı davrandı. Ben onun bu anlayışına sığınarak umursamaz davrandım. Zaman geçtikçe bizim ki evlilik değil evcilik oyunu olduğunu çok mutsuz olduğumu fark ettim. Çocuk sahibi olmayı herkes gibi bende istiyorum, ama eşimle de birlikte olmuyordum. Eşim bunu da hak etmiyordu. Mutluluğum her şeyin önüne geçmişti. Bir gün cesareti toplayıp  vajinismus için Saygın beye mail attım. Randevu aldım. Ön görüşmeye geldik gayet iyi karşılandık. Tek bu sorunu biz yaşamadığımızı bir çok buraya gelen hastaların mektuplarını okutarak gösterdi. Seanslara başlamadan karar vermiştim. Yine de hiç umudum yoktu Herkes yapsa da ben yapamam diyordum. O kadar negatif ve özgüvensizdim. Artık her şeyin olumsuzunu düşünüyordum. Tedavi de ben çok zor bir vakaydım. 
Kızlık zarımda ekstra bir fazlalığım olması her şeyi zaten olumsuz düşünen ve 6 senenin alışkanlığını taşıyan biriydim. Saygın bey o kadar ılımlı ve anlayışlı davrandı ki bıkmadan benle ilgileniyor benden daha çok çaba sarf ediyordu.  Seanslarım da egzersiz çalışmalarım devam ederken izne ayrılmam en büyük hatam oldu. Tedavimin çok uzamasına neden oldu. İzin dönüşü tedavimi tekrar devam etmeye başladım. Zamanla egzersizlerimi rahatça yaptıkça korkularım daha azaldı. Artık her şey daha iyiye gidiyordu. Ben dün 6 senelik vajinismus  kabustan kurtuldum. Aslında imkansız değildi o anı kafamda imkansız hale getiren ben olduğum için onu kafamda devleştirdiğim için  onun altında ezilmeme yol açtı. Bu benim kendimin yarattığım korkularımdı. Ben bunu aştım. Her şey insanın kendisiyle başlıyor. Kendinize güvendikçe hayata olumlu baktıkça aşamayacağımız hiçbir şey yok. Bunu tam tersi olan ben bile aştıysam herkes aşar. Her şey den önce adım atmak gayret çaba sarf etmeden vajinismusu çözemiyorsun. Bunları yaptıysan gerisi geliyor. Şuan bir kuş gibi hafifim. Sanki üzerimden bir dağ kalktı.
Rabbim her zaman iyi insanlarla karşılaştırsın. Saygın beyin tecrübesi anlayışına teşekkür ederim. Benim hayatıma mucize gibi girdiniz. Hayatıma dokundunuz. Sizleri asla unutmayacağım. Ve canım Mine Ablam hakkını asla ödeyemem. Benim olumsuz negatif enerjimi alıp içtenliği, samimiyetiyle beni rahatlattı ki anlatılmaz yaşanır. Sizlere sonsuz teşekkür ederim. Beni unutmayın.

Serap istanbul

Vajinismus için birşey yapmadan beklemek yada vajinismus için tedaviler almanıza rağmen  ilişkiye girememe durumu devam edebilir.Oysaki kişiye yönelik doğru  vajinismus tedavileri ile kısa sürede vajinismus probleminizi yenersiniz.


Vajinismus İçin Bir Nedeniniz Olmayabilir. 

Tulin Avukat

Vajinismus Tedavisi İçin Doktor Seçimi Vajinismus kendiliğinden geçermi

 


Vajinismus için ne yaptılar - Ahmet Beyin düşünceleri

Merhaba; 3 yıllık evliliğimizin sonunda bu doğal ve basit işi yaptık ve şuan eşimle birlikte dünyanın en mutlu çifti biziz. Bir erkek olarak  bana çok anlamsız gelen bu rahatsızlığın dün çözdük ve mutluyuz. Bir erkek olarak evliliğimizin ilk günlerinde hiç anlam veremedim ta ki bu işin ciddiyetini anlayıncaya kadar ben erkek olarak bile inancımı yitirmiştim. Kabullenmeye başlanmıştım. Buraya ilk geldiğimde de hiç umudum yoktu. Ama her seans sonrası eşimdeki o mutluluğu görünce bende umutlanmaya başladım ve sonu gerçekten çok güzeldi. Çok teşekkür ederiz. Bu sorunu yaşayan erkeklere tek tavsiyem eşinizin yanında olun ve umudunuzu ve eşinizin umudun kırmayın. AHMET

Ahmet tsk

 

JoomlaWatch Visitors


79.7%Turkey Turkey
12.4%United States United States
2%Georgia Georgia
1.8%Germany Germany
0.5%Austria Austria
0.4%United Kingdom United Kingdom
0.3%Netherlands Netherlands
0.3%France France
0.2%Azerbaijan Azerbaijan
0.2%Russian Federation Russian Federation

Bugün: 41
Dün: 489
Bu Hafta: 1503
Geçen Hafta: 3508
Bu Ay: 12241
Geçen Ay: 20223
Toplam: 1494103

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users