Vajinismus (Cinsel İlişkiye Girememe) Tedavisi Nasıl Yapılır

Vajinismus tedavi kliniğimiz İstanbul'da vajinismus (Cinsel İlişkiye Girememe) tedavisi nasıl yapılır sorusuna vereceğimiz yanıt, kişiye yönelik hazırlanıp ve uygulanan vajinismus tedavisidir. Çünkü vajinismus problemi yaşayan kadınların vajinismusla ilgili farklı hikâyeleri, vajinismusla ilgili farklı korkuları, vajinismusla ilgili düşünceleri,vajinismusla ilgili  farklı kişilikleri ve vajinismusla ilgili hayata bakış pencereleri farklıdır.

Kişiye yönelik uyguladığımız vajinismus (Cinsel İlişkiye Girememe) tedavisinde, önce kişinin tanısının vajinismus olup olmadığına ve vajinismus ise alacağı vajinismus tedavi programı  belirlenir.

Öncelikle oldukça kısa bir sürede biten vajinismus-jinekolojik muayenesi yapılır. Bu jinekolojik muayenede herhangi bir aletle bakılmaz, tuşe yapılmaz, çok kısa ve hiçbir şekilde ağrı duymayacağınız bir muayenedir.  Buradaki değerlendirmeyle sizin vajinismus olup olmadığınız ve vajinismusu yeneceğiniz size özel tedavi programınızın hazırlığı içindir. Bu programın amacı sizi hiçbir şekilde üzmeden, korkutmadan, sıkmadan, bunaltmadan çok kısa sürede kurtulacağınız vajinismus tedavi planınızın hazırlanmasıdır.

Vajinismus Klinik  İstanbul'a gelen vajinismuslu hastalarımızın %90'ı 1 yada birden çok merkeze vajinismus problemlerini çözmek için başvuran hastalardır. Bize problemlerini yenemeyerek gelen hastalarımız büyük bir hayal kırıklığı içinde zaman, moral ve para kaybı ile gelmektedir. Dolayısıyla her açıdan size özel hazırladığımız vajinismus tedavi programınız yaşamış olduğunuz olumsuz düşünce yapınızıda değiştirmeye yöneliktir.


Filiz hanım bu halde, bir çok vajinismus tedavisi ile ilgilenen merkezlerden 6 yıl boyunca başarısız vajinismus tedavileri alarak geldi. Vajinismus Klinik'e 3 kez gelerek başarılı bir tedavi aldı ve teşekkür mektubunu ibretle okuyunuz. Ekstra Bilgi: Hasta diğer vajinismus tedavi merkezlerindeki bu vajinismus tedavilerini alırken 6 yılını kaybetti + ekonomik olarak ciddi kayba uğradı + evliliği tehlikeye girdi + depresyona girdi. Yazık Değil mi ?Op. Dr. Saygın Micozkadıoğlu

İlk Söz: Hayattan keyif almak varken vajinismusla yaşayarak, vajinismus tedavisi almayarak mutsuz olma lüksünüz yok!!!

Son Söz: Anlamı Yok Anlamsız Korkularla Yaşamanın...

Vajinismus Klinik'te Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır Sorunuzu Hastalarımızın Yorumlarıyla Değerlendirebilirsiniz

 

JoomlaWatch Visitors


54.2%Turkey Turkey
39.7%United States United States
1.9%Germany Germany
0.8%Italy Italy
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.4%Austria Austria
0.3%Japan Japan
0.3%France France
0.2%Azerbaijan Azerbaijan
0.2%Netherlands Netherlands

Bugün: 228
Dün: 501
Bu Hafta: 3592
Geçen Hafta: 7066
Bu Ay: 3592
Geçen Ay: 19589
Toplam: 56723

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın