Vajinismusta Anatomik Nedenler?

Vajinismusda Anatomik Nedenler

Vajinismus, Vajinismus belirtileri, Cinsel ilişkiye girememe belirtileri yaşayan birinin belkide Vajenin gelişmesini tamamlayamaması, bunun sonucunda kör vajen veya vajende perde, septumun olması, kızlık zarının geniş ve kalın olması vajinismusun tablosunu ortaya çıkartabilir.

Bunun yanında vulva vestibulitis sendromu, bartholin absesi veya kisti, enfeksiyonlar sayılabilir.

Vajinismus, Vajinismus belirtileri, Cinsel ilişkiye girememe belirtileri görüldüğü gibi ilk jinekolojik muayeniz çok önemlidir. Yukardaki bir tablo olduğunda nedene yönelik tedaviyle çok kısa ve hızlı sürelerde probleminiz çözülecektir. Böylece gereksiz vajinismus tedavisi almayıp zaman, maddi ve en önemlisi moral kaybınız önlenecektir.


Vajinismusda anatomik nedenler - vajinusmusda anatomik nedenler - vaginismusda anatomik nedenler - vajunusmusda anatomik nedenler - cinsel ilişkiye girememekte anatomik nedenler - ağrılı cinsel ilişkide anatomik nedenler

 

 

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vajinismus Tedavi Merkezimiz İstanbulda vajinismus tedavisi nasıl yapılır? sorusuna ayrıntılı yanıt verebilmek için hazırladığımız bu bölüm,  sizlerden gelen vajinismus tedavisi ile ilgili sorularınızı  yanıtlamak için düzenlenmiştir.

Vajinismus sizin isteminize rağmen eşiniz yada partnerinizle cinsel ilişkiye girememe durumunuzdur. Burada erkekleri ve vajinismuslu çiftleri uyarmak isteriz. Bu tablo vajinismus hastası kadının elinde değildir ve ilişkiye girme esnasında sizi refleks olarak itmekte, kontrolü dışında kasılmaktadır. Bu sürecin devam etmesi de her seferinde, vajinismus problemi ve vajinismus probleminin getirdiği sorunlarla çiftler,zamanla cinsellikten soğumakta vecinsel isteksizlik gelişebilmektedir ve vajinismusla geçirdiğiniz günler bir anda vajinismuslu haftalara ve yıllara neden olabilmektedir.

Eğer, siz bu süreçte kendiniz ilişkiye girememe probleminizi vajinismusu yenemiyorsanız ,vajinismusla yaşamak yerine güvenebileceğiniz tecrübeli bir vajinismus tedavi merkezinden vajinismus tedavisi almanızı önermekteyiz.
Çünkü vajinismusla geçireceğiniz süre sizin ve eşinizin güzel günlerinizden çalmaktadır zaman içinde vajinismus yüzünden kavgalar ayrılmalar hatta boşanmalara kadar götüren bir sürece girebilirsiniz oysaki isteyerek ve severek birliktesiniz evlenmişsinizdir.

Devamını Oku

JoomlaWatch Visitors


88.2%Turkey Turkey
6.3%United States United States
1.7%Germany Germany
0.5%Georgia Georgia
0.4%Russian Federation Russian Federation
0.3%Austria Austria
0.3%Netherlands Netherlands
0.2%France France
0.2%Belgium Belgium
0.2%Azerbaijan Azerbaijan

Bugün: 74
Dün: 846
Bu Hafta: 74
Geçen Hafta: 5744
Bu Ay: 20070
Geçen Ay: 26714
Toplam: 519450

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch Users


Sizi, Siz Anlatıyorsunuz

Hastalarımızın Vajinismusla İlgili Yorumları

Hastalarimizla Sohbetler

Videolarımız

videolar

Gebelik-Planlamasi

Biz Sizi Arayalım 

0532 3613132    0216 3869998    

Ameliyatlarda veya seanslardan dolayı bize ulaşamıyorsanız, Numaranızı bırakın Doktor Saygın Micozkadıoğlu sizi arasın.


Numaranızı bırakmak için tıklayın