Vajinismus Klinik İstanbul
Vajinismus Klinik İstanbul İletişim
Adres:
Bağdat cd. Koz apt. No:206-6
Kadıköy / Çiftehavuzlar
İstanbul

E-posta: Bu e-posta adresi spam botlarından korunmaktadır. Görmek için JavaScript açık bir şekilde girmelisiniz.
Telefon: 0216 386 99 98
Cep Telefonu Numarası: 0532 361 31 32
http://www.vajinismusklinik.com

Bilgi:

Muayenehane: 0216 386 99 98
Dr. Saygın: 0532 361 31 32 

Vajinismus Klinik İstanbul Toplu Ulaşım Yolları

Marmaray Marmaray: Marmaray ile avrupa veya anadolu yakasından binip, feneryolu istasyonunda inerek yürüme mesafesinde kliniğimize ulaşabilirsiniz.

MetroBus Metro: Anadolu yakasından kartal&kadıköy metrosu ile göztepe veya kadıköy istasyonunda inerek taksi ile veya ayrılıkçeşmesi durağında inip marmaray ile feneryolu istasyonunda inerek yürüme mesafesinde kliniğimize ulaşabilirsiniz.

MetroBus IETT otobüsleriyle: Pendik, Kartal, yönünden gelirken 16, 16D, 222 numaralı otobüslerle Çiftehavuzlar durağında inip, 200 metre ileride solda, 206-6 no'lu apartmandaki kliğimize ulaşabilirsiniz.  Kadıköy yönünden gelirken 16,16D, 222, 4 vs. Otobüs hatları ile 18 mart durağında inip, bağdat caddesine çıktıktan sonra, trafik yönünden ilerleyerek  solda 206-6 numaralı apartmandaki kliniğimize ulaşabilirsiniz

OtobusMetrobüsle: Metrobüs Söğütlüçeşme durağında inince hemen yanından kalkan Kadıköy Bostancı sarı dolmuşlarına binerek 10 dakika içinde Cemil Topuzlu üzerindeki 18 mart taksi durağı önüne gelebilirsiniz veya metrobüsten indikten sonra taksiye binerek(10-12 tl) 10 dk içinde gelebilirsiniz. Burada inerek yanındaki Mahur sokağa üzerinde 5 dakika yürüyerek Bağdat Caddesine çıkınız. Mahur Sokaktan Bağdat Caddesine döner dönmez trafik yönünde ilerleyerek solda 206-6 numaralı apartmandaki kliniğimize ulaşabilirsiniz

DenizOtobusu Deniz otobüsüyle: Bostancı iskelesinde indiğinizde Bostancı Kadıköy sarı dolmuşlarına binebilirsiniz. Bostancı yönünden gelirken solda Göztepe Parkını geçtikten yaklaşık 600 metre sonra kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Ucak Uçakla: Şehir dışından veya yurtdışından uçakla gelen misafirlerimiz için Sabiha Gökçen Havalimanına indikten sonra bineceğiniz SG1 numaralı İETT otobüsleriyle once Kadıköye sonra 222, 4, ER1, 16, GZ1 numaralı otobüslerle Çiftehavuzlar durağına ulaşabilirsiniz.

yaklaşık 600 metre sonra kliniğimize ulaşabilirsiniz.

OtomobilÖzel Araç ile Avrupa yakası yönünden:

  • Özel vasıta ile gelenler için Şükrü Saraçoğlu stadından cemil topuzlu caddesinde bostancı tarafına doğru giderken(3.1 km) yolun solunda Göztepe 60. Yıl parkından sola dönüp Bağdat caddesine çıkıp, soldan numaraları takip edip yaklaşık 500 metre ilerde 206-6 numaralı kayrabera kadın sağlığımıza ulaşabilir, arabanızı park etmek istemeniz halinde 100 metre ileride opet benzinlik ve carrefour göreceksiniz, arabanızı o bölgeye park edebilirsiniz.
  • E-5 den gelecekler için bostancı köprüsünden dönüp köprü üzerinden Bağdat caddesine inip kliniğimize ulaşabilirsiniz.

OtomobilÖzel Araç ile Anadolu yakasından(Gebze yönünden) yönünden:

  • Tren ile Göztepe istasyonunda inip Bağdat caddesine inip caddenin sağ yönünden 500 metre ileride yolun sol tarafında 206-6 numaralı kliniğimize ulaşabilirsiniz veya bir sonraki feneryolu istasyonunda inip yine Bağdat caddesine inip yolun solundan 500 metre kadar ilerleyip yolun sağındaki 206-6 numaralı kliniğimize ulaşabilirsiniz veya istasyondan taksi ile gelebilirsiniz.
  • Pendik-Kaynarca yönünden 16D çiftkatlı otobüslere binip Kadıköy-çiftehavuzlar durağında inip 100 metre ileride soldaki 206-6 numaralı kliniğimize ulaşabilirsiniz.
  • Özel vasıta ile gelecekler için sahil yolundan devam edip bostancıdan Bağdat caddesine çıkmaktasınız ve yaklaşık 6 km ileride Çiftehavuzlar 206-6 numaralı kliniğimize ulaşabilir, arabanızı park etmek istemeniz halinde 100 metre ileride shell benzinlik ve carrefour göreceksiniz, arabanızı o bölgeye park edebilirsiniz.
  • E-5 den gelecekler için bostancı köprüsünden dönüp köprü üzerinden Bağdat caddesine inip kliniğimize ulaşabilirsiniz.

JoomlaWatch Agent