Vajinismus Tedavisi Bolu

jinekolojik muayeneMerhaba Saygın Bey; Daha 15 gün öncesine kadar vajinismusla ilgili teşekkür mektuplarını okuyup iç çeken ben şimdi bolu'dan  size teşekkür mektubu yazıyorum.
Vajinismusu yendikten sonra kelimelerle ifade edilemeyecek kadar mutlu ve huzurluyum. Çünkü bende eşimle ilişkiye girebiliyorum, artık vajinismusu yendim. 4 yıllık evliliğimde  üzerimize çöken, eşimle mutluluk güneşimize engel olan kara bir buluttu vajinismus. Çok ağladım, çok yıprandım.  benimle beraber eşimde çok üzüldü. ikimizde birbirimizi deliler gibi seviyorduk. Evlenmiştik,yuvamızı kurmuştuk. Herşey  tozpembe olacak diye düşünürken eşimle ilişkiye giremedim, vajinismus bizi kahretti. Önceleri hep kendiliğinden olacak zamanla geçecek diye düşündük ve üzerinde durmadık. Ancak geçmeyeceğini anladık ve vajinismus tedavisi için çözüm yolları aramaya karar verdik. internet üzerinde araştırma yaparken kayra bera kadın sağlığı'na denk geldim. Vajinismusla ilgili tüm makaleleri, mektupları herşeyi birbir okudum. Ama bir yanım inansada diğer yanım hep acaba dedi. Onlar vajinismus hastalığını çözmüş, kurtulmuş ama ben öyle kolay bir vaka değilim dedim. Yine de bir yanımda beslediğim umudumla bolu'dan kliniğinize geldim, İyi ki de gelmişim.


İlk görüşmemizde doğru yerde olduğumu anladım. ve 1.seansımda kafamda bitirdim vajinismusu. Sizin güvenilirliğiniz, yakınlığınız, bana bir abi gibi davranmanız benim hep doğru adımlar atmamı ve her seansımı daha başarılı geçirmemi sağladı. ve 4. seans sonrası vajinismustan tamamen kurtuldum. Üzerimde taşıdığım yükten kurtuldum ve bende 'vajinismus bu muymuş' dedim.
Saygın bey size ne kadar teşekkür etsem azdır. ALLAH sizden binlerce kez razı olsun. Biz size bir adım attığımızda siz zaten bize koşuyorsunuz ve elimizden tutup çözüme götürüyorsunuz. Ayrıca mine ablamı da unutmadım. O da seans önceleri ve sonrası hep desteğini hissettirdi bana. Ona da çok teşekkür ediyorum. Herşeyin gönlünce olmasını diliyorum. İlk fırsatta bolu'dan eşimle birlikte ziyaretinize geleceğiz. Eşimde bende saygı ve selamlarımızı iletiyoruz sizlere.
ALLAH a emanet olun...

Vajinismus Tedavisi Bolu - Feride hanımın vajinismus tedavisi ile ilgili yorumları


 

Bu mektubu Dr.Saygın Beye teşekkürle başlamak istiyorum.Dr Saygın Beye gelme sebebimiz vajinismus diye bilinen hastalığın sebebi..
İlk evlendiğimizde bu sorunla karşılaştık ve araştırarak vajinismus hastalığını öğrendik. İlk zamanlar doktora gitmeye çekindik ve etrafımızlada paylaşamadık yalnız bu konuda eşimin desteği çok oldu ve doktora gitmeye karar verdik;İnternette vajinismus üzerine araştırma yaparken Dr.Saygın Beyin sitesini bulduk. Tereddütlerimize rağmen doktor beye gittik. Fakat Dr. Saygın Beyle tanıştıktan sonra tereddütümüzün yersiz olduğunu anladık ve 3 seansta vajinismusu yendikEşimle ilişkimizede çok olumlu yansıdı daha keyifli daha mutluyuz 
Dr. Saygın Beye çok teşekkür ediyorum Bolu'dan sevgi ve saygılarımızla

Vajinismus Tedavisi Bolu - Fatma hanımın vajinismus tedavisi ile ilgili yorumları

 

JoomlaWatch Agent