Vajinismus Tedavisi Bursa

agrili cinsel iliskiVajinismus tedavisi için vajinismus tedavi kliniğimiz istanbul'a gerek yurt dışından, gerekse türkiyenin diğer illerinden çok sayıda vajinismus hastalığı olan çift başvurmaktadır. Hemen hemen her meslek gurubundan ve her yaş grubundan çift vajinismus problemi yaşayabilmektedir. Burada önemli olan vajinismus probleminizin istemeniz halinde kısa süreler içinde size uygun olacak bir vajinismus tedavisi ile çözebileceğinizi bilmektedir. İstanbula yakın illerden başta bursa, tekirdağ, kocaeli, sakarya, edirne, çanakkale, balıkesir, yalovadan vs... günü birlik gelip tedavi alabildikleri gibi isterlerse istanbul'da kendilerine 5 gün süre ayırarak vajinismus tedavilerini tamamlamaktadırlar.

Vajinismus Tedavisi Bursa Hastalarımız

Vajinismus Tedavisi Bursa - Zeynep Hanımın Düşünceleri

Herkese Merhabalar; 
Ne kadar zordu kadın olmak; herşey, her evre, her yaş ayrı bir zordu. Ayrı bir acı içeriyordu. Belki dünyanın en zor şeyiydi ilişkiye girmek. Sürekli bir savaş vardı içimde. Güven duymuyordum ne kendime ne de tam olarak etrafıma. İşte evlendim. Sevdiğim bir adam, yolunda giden herşey. Ama içimdeki savaş hep devam ediyordu. Cinsellik belkide aşağılayıcı bir şeydi. Hele kadınsa birde acılı tabiki. Çünkü kadınsa acı çekmek zorundaydın. Bir süre sonra ilişki girmeyi denememeye başlamıştık. Doğal seyretmesi gereken bu süreç ve vajinismus tedavisi almaya karar verdik. Bir ay sonra tedaviyi ertelememem gerektiğinin farkındaydım. Bir doktorla görüştüm frenkasımız tutmadı. Benim için en önemliside o güven duygusu hiç oluşmamıştı. Çünkü aldığım mesaj halledemezsen mahvalursun herşey son bulur idi. Buda bende bulunan ağır yüke çok fazla yük demekti. Saygın Hocamı bir sene sonra buldum. Yine tereddütlü,endişeli,ama kararlı bir şekilde gittim. İlk izlenim,ilk tebessüm ve güven duygusu. Sende yapabilirsin. Hiçbir farkın yok, herşey çok normal mesaji. Sanki içimde ölmüş bir yanımda yeniden barışmaya başladım. Her seansda adım adım. Hep mutlu ve enerjik çıktım bu ofisten. Aklımda hep korku vardı. Acaba yarınki seansda ne olacak diye boşu boşunaymış. Benimle aynı sorunu yaşayan değerli kadınlar. İnanın o kadar boş bir korku ki bu maalesef üstüne giderek cesareti göstermeniz gerekecek, yoksa tüm korkularda olduğu gibi, buda değişmeyecek. Ama adım attığınızda mutlaka ama mutlaka mutlu sona ulaşacaksınız. Lütfen hayatınızda keyif almayı hak ettiğiniz hatırlayın. Yaratıcı bu konuda hiçbir ayırım yapmamış. Biz öyle zannetmişiz. Lütfen cesaretinizi toplayın ve yürüyün. Mutlu olacaksınız. Mutlu bir kadın gibi gülümseyeceksiniz. Ben bu hastalıkla kendimde eksik olan birşeyi farkettim cesaret, güven, sevgi. Tedaviyle yediden kazandım. Yaşadığınız bir kabus uyanınca herşeyin çok güzel olacağını unutmayın. Saygın Beye çok teşekkür ederim. Beni yeniden uyandırdığınız için. Mine Hanım size çok teşekkür ederim. Samimiyetiniz için,içtenliğiniz için,bizimle derdimizi paylaşıp bize destek olduğunuz için. Lütfen unutmayın,mutlu son kaçınılmaz,lütfen gayret edin ve adım atın. Zeynep - Bursa/Orhangazi

Zeynep Bursa


Vajinismus Tedavisi Bursa - Ebe hemşire Meltem hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

7 yıllık evli bir ebeyim. 7 yıldır vajinismus belasıyla kahrolan biriydim. Vajinismus hastalığım için bir kaç kez farklı vajinismus tedavilerş aldım ama vajinismus problemini çözemedim. Bursadan istanbul'a vajinismus tedavisi almak amaçlı günü birlik 3 kez geldim ve vajinismus problemimi yendim. Vajinismus problemini yendikten sonra eşimle yeni evlenmiş gibi balayınya gibiyiz. Artık anne adayıyım.(Şu anda anne) 

vajinismus tedavisi bursa


Vajinismus Tedavisi Bursa - Öğretmen Ayşegül hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi ile ilgili düşünceleri

Evlendiğim ilk günden beri, bir gün olur düşüncesiyle vajinismus problemimi erteledim. Günler geçtikçe vajinismusun aldında daha çok eziliyor, acı çekiyor ve her başımı yastığa koyduğumda ağlayarak uykuya dalıyordum. Vajinismus yüzünden insanlardan kaçar olmuştum. Sanki herkes, herşeyi biliyormuş gibi geliyordu bana. Kocam vajinismus konusunda anlayışlı ve destek oluyordu. ama bu durum beni dahada üzüyordu, kendimden daha çok nefret ediyordum. Vajinismus yüzünden eşimden boşanmaya karar verdim, eşimin hayatını daha fazla gasp edemezdim. Baba olmak onun en doğal hakkıydı. Bursa'dan istanbula 3 kez gelerek uygun bir vajinismus tedavisi ile bütün bu dertlerden kurtuldum ve artık 2 kişilik ailemiz 3 kişi olmak üzere...

vajinismus tedavisi bursa


 Vajinismus Tedavisi Bursa - Kuaför Gülşen hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

Vajinismus nediyle 2 yılldır vajinismus tedavileri almama rağmen vajinismus hastalığımı yenememiştim. Hayat standartımı oldukça düşürmüştüm. Eşimi çok sevmeme rağmen evliliğimede kötü yansıyordu.  2 yıldır uğraştığım vajinismus problemini yenmek için bursadan istanbula geldim ve 3 seansta vajinismustan kurtuldum... Evliliğime ve kendime olan inancım tekrar yerine geldi.

bursa vajinismus tedavisi


Vajinismus Tedavisi Bursa - Özge hanımın vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

Sevgili Saygın Hocam; 
Size herşey için çok teşekkür ederim. Bu satırları yazarken inanın mutluluktan ellerim titriyor. Tüm süreç boyunca göstermiş olduğunuz sabır ve göstermiş olduğunuz destek için size minnattarım. Hayatımın en güzel hediyesinede sizin sayenizde kavuşacağım Allahın izni ile. Çünkü bebişte yolda. Bambaşka bir dünyadayım. İmkansız olanı başardım ve vajinismusu yendim. Allahın sizden razı olsun.Sevgili Mine Ablacağım, tüm süreçteki yardımların,manevi desteğin için çok teşekkürler. Seni çok seviyorum.  Özge - Bursa/Çekirge

Ozge bursa


 Bursa Vajinismus Tedavisi - Ev hanımı Nilgün hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

Bursada 7 yıldır vajinismus nedeni ile kötü giden evliliğim, geleceğe dair hiçbir plan yapamamam, en mutlu günümde bile vajinismusun gölgesinde kalmam nihayet son buldu. Vajinismus yüzünden dünyanın bütün yükünü üzerimde hissediyordum. Bursa'dan vajinismus tedavisi için 3 kez istanbul'a gelerek vajinismus tedavimi başarıyla tamamladım ve bu problemden kurtuldum. Artık çok mutluyum. 

vajinusmus tedavisi bursa


Vajinismus Tedavisi Bursa - Nebahat Hanımın Vajinismus Tedavisi Hakkında Düşünceleri

İnsan bazen duygularını nasıl anlatacağını bilemiyor. İşte bende öyle bir durumdayım. Allahın izniyle vajinismus hastalığını aştığım için çok ama çok mutluyum. Doktor Saygın Beyin sayesinde bu mutluluğu tattım ve vajinismusu yendim. Çünkü eşimle ilişkiye girememek üzerimde büyük bir yüktü. Vajinismus yolumda büyük bir engeldi. Doktor Saygın Beyde vajinismus tedavisi ile 3 günde problemimi yendim. İnanılması zor ama gerçek. Vajinismus tedavisi sadece 3 gün sürdü. Eşimle ilişkiye girdiğim halde ben bile artık kendime inanamıyorum. Vajinismus yüzünden kaybettiğim özgüvenimi yeniden kazandım. Vajinismustan sonra hayat artık bizim için daha güzel. Şimdi artık aile olmak istiyoruz. Eşimle bebek hayalleri kuruyoruz, inşallah bu hayalimizde gerçekleşecek. Eğer ben vajinismusu yendiysem, başardıysam herkes başarır. Doktor Saygın Bey sizin bize bu iyiliğinizi hiç ama hiç unutmayacağız. Sizden Allah razı olsun.
Çok ama çok teşekkür ederiz
Nebahat Vajinismus Tedavisi Bursa


Vajinismus Tedavisi Bursa/Nilüfer - Aysel Hanımın İlişkiye girememe problemi hakkındaki yorumları

Sevgili Kayra Bera Ailesi;
Hayatıma dair yapmış olduğunuz dokunuşları, küçücük bir teşekkür cümlesine sığdırmak çok yetersiz ve hak yemek olur sanırım ama yine adettendir, etmek gerek.
TEŞEKKÜR EDERİM. Hayatıma, hayatımıza vermiş olduğunuz destek için sevginiz,saygınız için, güler yüzünüz için, samimiyetiniz sıcaklığınız için, anlayışınız için sonsuz kez teşekkürler. İlk seansa girdiğimde vajinusmusu asla çözemem fikri biranda şok gibi hafızamdan silini vermişti ve ilişkiye girememe sorununu çözebileceğinin umudu ve kararlılığı filizlenmişti. Çok şükür 20 gün gibi kısa sürede vajinusmusu çözülebileceğini kendim bizzat yaşayarak gördüm. Orda burda vakit, nakit kaybetmeden direk sizinle tanışıp bu işi burada çözdüğüm için çok kez şükrediyorum. İnşallah bu sorunla karşı karşıya olan herkes o veya bu şekilde bir şekilde sizinle yolları kesişir ve sorunlarını kısa sürede çözerler. Şanslıyım hayatıma normal evli bir kadın gibi devam edebiliyorum, şanslıyım sizinle karşılaştığım için hissedilen duyguları kaleme almak kolay olmuyor; ve bunun için size tekrar teşekkür ederim. Yolunuz Açık Olsun.Sevgiler.
Aysel - Bursa

Aysel Bursa

Vajinismus Tedavisi Bursa - Nilgün Hanımın İlişkiye girememe problemi hakkındaki yorumları

vajinismus ve kızlık zarı operasyonu

 

JoomlaWatch Agent