Vajinismus Tedavisi İzmir

vajinismus-izmirVajinismus insanın hiç kimseye söylemediği, genelde yardım alamadığı ve bu sorunla yaşanması çok zor olan bir durumdur. Oysa ki vajinismus hastalığından kurtulmak doğru tedavi yaklaşımlarıyla oldukça kolay sonuca ulaşılan bir durumdur. Kişi vajinismusla ilgili tedavi veya tedavileri alıp, hastalığını yenememiş olabilir ve vajinismusla geçirdiği sürede   vajinismustan kurtulmayı bir hayal gibi algılar. Burada yapılan yanlış almış oldukları vajinismus tedavisindeki yaklaşımların yetersiz ve yanlış olmalarıyla ilgilidir. Oysa ki kişi vajinismus tedavisi alıp, kendisini yetersiz ve eksik görmektedir ve bu ruh durumuyla evliliğinde, sosyal yaşantısında sıkıntı ve problemler yaşar. 

Vajinismus Tedavisi İzmir - Sinem Hanımın vajinismus/ilk gece korkusu hakkındaki yorumları

8 yıllık ilişkisi olan İzmir'de yaşayan bekar bir bayanım ve erkek arkadaşımı gerçekten çok seviyorum ama bir türlü kendimi ilişkiye hazır hissedemiyordum.Hep korkuyordum, kendimi ve vücudumu tanımıyordum. Son zamanlarda bu hastalık erkek arkadaşımla aramızda sorun teşkil etmeye başlamıştı ve sürekli tartışıyorduk. Mutluluğuma engeldi bu hastalık ve biran önce aşılması gerekiyordu Bir süre sonra internetten Saygın Beyle tanıştık. Gelen mektuplar bana bir ışık oldu. Aslında bir gün benimde bu teşekkür mektubunu yazacağıma dair bir umudum yoktu. Araştırmalarım sonucunda İzmir'den İstanbul'a gitmeye karar verdik. Saygın Beyle ilk ön görüşmem bana gerçekten moral verdi. İlk seansımda ise stresten ve heyecandan ağlayarak içeri girdim. Ama Saygın Bey beni çok rahatlattı. Benimle bir abi gibi konuşup beni dinledi. Benim sorunlarıma ışık oldu. Daha sonraki seanslarım çok rahat geçti. Kolay egzersizlerle moralim yükseldi. Artık kendime çok güveniyorum. Adeta sihirli bir el değmiş gibi hissediyorum. Bana imkansız gibi gelen şeyin aslında hiçte imkansız olmadığını anladım ve 4. seans sonunda problemimi çözmüştüm. İzmir'e döndükten sonra başarmıştık. Benim size tavsiyem hayatı hiçbir zaman ertelemeyin kendinize güvenin imkansız diye bişey yoktur.
Saygın Bey size ve Mine Hanım'a gerçekten çok teşekkür ederim. Kendimizi evimizde abimizle ablamızla gibi hissettik ve sizin bize aşıladığınız mutluluk ve özgüven sayesinde bunu başardık.
ÇOOOOOOK TEŞEKKÜR EDERİZZZZ!!!!!

Sevgi izmir

 Vajinismus Tedavisi İzmir - Mimar Arzu Hanımın vajinismus/ilk gece korkusu hakkındaki yorumları

Merhaba Saygın Bey; Nasılsınız umarım iyisinizdir. Ben sizin sayesiniz de artık çok iyiyim. İtiraf edim ilk sizinle görüştüğüm zaman sizinle burada gittiğim doktorlar gibi bir sonuç elde edemeden hayal kırıklığı yaşayarak aynı psikolojiyle tekrar döneceğimi aynı sorunlar tekrar tekrar yaşayacağımı düşünmüştüm. Ama yanılmışım. Sizin kendinizden emin konuşmalarınız samimi içten sayesinde birinci seanstan sonra yanıldığımı anladım. Bu sorunumu atlatacağımdan ilk terapiden sonra emin oldum. Atlattım 1 yıllık kâbus dolu sorunumdan kurtuldum. Kafam çok rahat artık sizin sayenizde, siz gittiğim doktorlardan çok farklısınız. Bir yıllık kâbus dolu sorunumdan kurtuldum. Kafam çok rahat artık. Evime mutlu bir şekilde de döndüm. İyi ki de internetten adresinizi bulmuşum ve  iyi ki de   gelmişim. Gelmeden önce çok tedirgindim gelmek istemiyordum. Psikolojik  daha kötü  oldum. Yine aynısı olacak diye gelmek istemedim. Ne kadar teşekkür  etsem azdır. Sekiz haftalık hamileyim. Çok mutluyum çok sevinçliyim. İnanamıyorum bazen bu sorunumdan kurtulduğuma hamile olduğuma. Bu sorunu yaşayan herkes atlatır. Eminim sizin sayenizde. Kendinize iyi bakın. Hoşça kalın.

arzu izmir vajinismus tedavisi


Vajinismus Tedavisi İzmir - Özlem Hanımın vajinismus hakkındaki yorumları

Umutsuzlukla başlayan bir yoldu benimki; ta ki karşımıza Saygın Bey çıkana kadar. O kadar çok umutsuzdum ki asla benim için olmayacak gibi benim için. Önce bizde herkes gibi birkaç doktora gittik. Psikologlara bile çünkü her doktor bana bu işin bu kadar kolay ve basit olmayacağını söylüyordu. Doğal olarak da bizim aklımızda karışıyordu. Hatta iki kadın doğumcunun eşime karınız naz ediyor, eşinizin hiçbir şeyi yok demesi doktordan beni bir süre uzaklaştırdı. Eşim internetten Saygın Beyin sayfasını görünce bize yeniden bir umut kapısı doğdu. Randevu aldık geldik tabi ki yine aynı sahneleri yaşayacağız ve aynı sözleri duyacağız diye endişe ile tedirginlikle yanına geldik. Bizi öyle güzel rahatlattı ki anlatamam. Biz bir şey söylemeden onun bizi sıcak karşılaması bana yetmişti bile. İlk defa beni anlayan bir doktor karşımdaydı. Tamam, bu iş bitti demiştim. O günkü görüşmemiz gayet olumlu gelişti.
Aslında o gün Saygın beye gittiğimde umudumu yitirmiş bir şekilde karşısına çıktım. Konuştuktan sonra bu kez tamam dedim Niye korkuyorum ki. İllaki olacaktı ve de oldu niye 4 sene beklemişim ki, korkmuşum ki. Şimdi çok anlamsız geliyor. Allahıma şükürler olsun. Onu karşımıza çıkardığı için. Ayrıca sabrından dolayı minnettarım. Benim gibi birine daha çözüm sağladı. Saygın Bey kanatsız bir melek. Her şey için teşekkür ederim. ÖZLEM


Vajinismusun uygun bir tedaviyle büyütülecek, abartılacak bir hastalık olmadığını anlar. Burada vajinismus problemi çeken çiftin eşininde desteği önemlidir. Eşinin yanında olmasıyla kurmuş olduğu yuvada baba adayı ve baba olabilir. Tıpkı 5 yıl boyunca vajinismusla ilgili tedaviler  alıp bu sıkıntıyı çekmiş izmirden gelen Betül ve eşi N. gibi

 Vajinismus tedavisi izmir: Muhasebeci Betül hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkındaki düşünceleri

vajinismus tedavisi izmir

vajinusmus tedavisi izmir


Vajinismus tedavisi alarak vajinismus probleminizi çözebilir, hayalini kurduğunuz annelik makamına doğal yoldan ulaşabilirsiniz. Vajinismus nedeniyle yaşamış olduğunuz kabustan kurtulup, sıkıntılılarınızı, üzüntülerinizi geride bırakıp, hayatın sizin için sunmuş olduğu güzellikleri yaşarsınız.

Uzun süreli flört döneminden sonra hayatta en çok istemiş olduğunuz evliliği gerçekleştirmişsinizdir. Flört ettiğiniz dönemde sınırlı bir cinsellik yaşarken, evlendiğinizde ilk cinsel deneyimin, size mutlaka acı vereceği korkusu ozamandan bilinç altınıza yerleşmiştir. Fakat zamanla anlarsınız ki o an a kadar okuduğunuz, bilinçaltınıza yerleştirdiğiniz o senaryo çok daha büyük sorun haline gelir. Her yeni güne başlarken, kararlı bir şekilde bugün olacak diye umuytla uyanırken, gün içindeki başarısız denemelerden sonra büyük bir hayal kırılığıyla o güne veda edersiniz. Bu durumun yani vajinismusun böyle gitmeyeceğini anlayarak vajinismus tedavisi almaya karar verirsiniz ve ilk adımınızı atarsınız. Uygun vajinismus tedavilerinin ardından ailenize yeni bireyler katabilirsiniz.

 Vajinismus tedavisi izmir: Öğretmen Güzin hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

vajinusmus tedavisi izmir

vajinusmus tedavisi izmir


 Vajinismus tedavisi izmir - Banu hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkındaki düşünceleri

Merhaba; Vajinismus kişinin kendi kendine halledebileceği kadar basit olmayan ama eşinizin ve doktorunuzun desteği ile kolaylıkla aşabileceğiniz  bir problem diye düşünüyorum. Saygın beyin büyük yardımları ile sonucu çabucak ulaştım, kendisine çok teşekkür ediyorum. Burada ilk adım problemi kabul etmek sonrasında da  Saygın beyin tedavisini kabul edip çaba sarf etmek gerisi geliyor zaten. Evliliğimizin 3. Ayında Saygın Beyle tanıştık şuan 4.görüşmemizdeyiz ve artık daha rahat cinsellik yaşıyorum. Herkese sağlıklı ve mutlu bir cinsellik dileğiyle.

 BanuIzmir


Vajinismus tedavisi izmir: Arzu hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkındaki düşünceleri

Merhaba Öncelikle vajinismustan kurtulmaya karar vermeli. Çünkü olay tamamen karar vermek ve başlamaktan geçiyor. Okadar çok araştırma yaptım ki artık yorulmuştum. Ama daha sonra Kayra Bera Kadın Sağlığı vede Dr.Saygın Beyle tanıştım. Şunu söylemeliyim ki çok sıcak vede sevimli bir merkez. Doktorumuz insana huzur ve güven veriyor. Saygın Beyle konuşunca vajinismusu yeneceğimi kesin olarak inandım. Evleneli 1,5 yıl olmuştu,ama hiç birlikte olamamıştık. Vajinismus tedavimiz 3 seans sürdü ve sorunumuzdan kurtulduk. 1,5 yıl süren kabus 3 seans sonunda bitmişti. Okadar çabuk ve kolay olmuştu ki hala inanamıyoruz. Kesinlikle hiç düşünmeden başvurabilirsiniz. Vajinismus artık kabus değil. Teşekkürler Saygın Bey 

 

JoomlaWatch Agent