Vajinismus, Siz, Eşiniz ve Çevreniz

vajinismustan eft teknigi ile kurtulun Evlenmiş ve artık sevdiğiniz kişiyle birliktesinizdir.Evliliğinizin başında aklınıza bile gelmeyen ilk gece korkusu ile tanışırsınız. Vajinusmus hastalığını yaşarken kendinizi ümitsiz, bitmiş hissedebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz ruh durumu sizi hayata küstürebilir, işinizde başarısız olabilirsiniz. Sosyal aktivitelerinizi bırakmış olabilirsiniz, Yakın çevreniz ve arkadaşlarınızla irtibatı kesmiş olabilirsiniz. Eşinizi ne kadar sevsenizde zamanla vajiniamua hastalığı yüzünden kavgalar, ayrılma ve boşanma düşünceleri arasında gel gitler yaşayabilirsiniz. Kendinizi diğer kadınlardan farklı hissedip "ben niye bu kadar beceriksizim, korkağım" diye sorabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz bu ve buna benzer ruh durumları sizi depresyona sokabilir. Oysaki vajinusmusun sizi depresyona sokma derecesine kadar getirmesine izin vermeyip,aksine vajinusmus hastalığınızı yenmek için adım attığınız taktirde vajinusmustan kurtulabilirsiniz.Hatta Vajinusmus tedavileri alıp, vajinusmus probleminizi yenemeyip vajinismusla yaşasanız bile  size uygun doğru bir tedavi programı ile vajinusmusun getirdiği yüklerden kısa sürelerde kurtulabilirsiniz ve vajinusmus nedeni ile yaşayamadığınız gerçek hayatın güzelliklerini görüp sizde keyifle içinde yer alabilirsiniz, tıpkı çevrenizdeki diğer mutlu arkadaşlarınız gibi...

Çünkü Gerçekten diğer kadınlardan farkınız yok ve Doğaya karşı gelme lüksünüz de yok...

Op. Dr. Saygın Micozkadıoğlu
Kadın Doğum Uzmanı - Vajinismus ile ilgili düşünceleri

  Vajinismus hastalığı bütün hayatınızı altüst edebilir. Vajinismus nedeni ile önce kendinize, sonra eşinize güveninizi kaybedebilirsiniz. Zamanla vajinusmus aranızda herşeyi sorun haline dönüştürür ve zamanla sizi birbirinizden uzaklaştırır hatta aynı evde iki yabancı gibisinizdir.

Vajinismus ve vajinismus problemlerinin getirdiği nedenlerden dolayı eşinizden ayrılmaya karar verebilirsiniz. Vajinismusu çözüp anne olabileceğinizi hayal bile etmeyebilirsiniz. Oysaki vajinismus  hastalığı çözülebilir bir problemdir. Oysa siz vajinismus nedeni ile umutsuz ve mutsuz olsanız bile çözmek istedikten sonra vajinismusu yenebilir, evinizde mutlu ve anne olabilirsiniz ve bütün bu süreç sizin hayata bakışınızı olumlu değiştirir.Önce vajinismus nedeni ile kaybettiğiniz özgüveninizi kazanırsınız ve buda  size huzuru ve mutluluğu getirir ve eşinizi tekrar kazanırsınız hatta tüm bunların mutluluğunu yaşarken hayalini bile kurmadığınız mucizeyi yaşarsınız. Gebesinizdir ve anne de olabilirsiniz.Tıpkı Işık hanım gibi hatta isterseniz size uzak gelen annelik rolünüde gerçek hayatta oynayabilir ve ziyanın anneside olabilirsiniz çünkü doğa gerçek yaşamda size bu rolü yakıştırmış ve rolü size vermiş bu oynu oynayıp oynamamak da size kalmış ve gerçekden bu rolü oynamaya karar verirseniz bütün ödülleride siz toplarsınız ne gibi derseniz de  en iyi eş.. en iyi anne..Bizden size hatırlatması ve bu muhteşem rol sizin ve sadece istemeniz yeterli..Rolünüzü oynamak için geçikmeyin rolünüzü oynamak için sırada binlerce hemcinsiniz var ve hiç biride sizden farklı değil tıpkı onlarada bu rol verilmiş ve senaryoda olmayan bu rolü siz kafadan kendinize çıkartınız ve hiç kimseye yakışmayan uymayan bu rolü oynamayın ve vajinismus tek başına kalsın..SİZSİZ.....Saygın micozkadıoğlu Kadın doğum doktoru vajinismus ve vajinismus tedavileri ile ilgili yorumları..

 

Vajinismus Tedavisi İstanbul'dan Işık hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi sonrası gebelikle ilgili düşünceleri

 

vajinusmus balıkesir ışık

 

yukarıdaki ultasound görüntüsündeki minik kese ALLAH IN Işık hanıma emanet ettiği minik kulu ziyanın vajinismus tedavi merkezimizdeki ilk görüntüsü ve bu 5 haftalık kese şimdi kucağımdaki ziya..İşte siz vajinismus problemi yaşayıp kendini farklı zanneden vajinismus hastalığı konusunda yanlış düşünenleri uyudukları uykudan uyandırmak amacıyla paylaşılmıştır ve sizde isterseniz vajinismusu çözer isterseniz ALLAHIN size sunduğu bir ayrıcalık olan annelik makamına ulaşabilirsiniz....Işık hanım gereksiz 4 yılını vajinismus ve vajinismus problemlerinin getirdiği sıkıntılarla geçirmiştir.

sağ köşedeki fotoğrafda-ziya bebeğin yanında ise yeni doğumunu yaptırdığım berfin bebek .Berfin bebek ismi vajinismus  tedavi merkezimizde 8 yıllık vajinismus nedeni  vajinismus tedavisi alan ve daha 1.seansda kızınız olursa adını ne koyardınız diye sorduğumda berfin diye söyleyen vajinismus hastamızın bebeği.Burda bile herşey inanmakda ve düşüncede başlar ve neyi ekerseniz onu biçerseniz.Sizde vajinismussuz hayatı ekin ve isterseniz bebeklerinizle birlikte güzel günleri biçin.

 

vajinismus gebelik bebek

 

Vajinismus Hastalığı Tedavisi İstanbul'dan Işık hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi ile ilgili düşünceleri

 

 

Vajinismus tedavisi istanbul


gene altdaki resimde sağ köşede ki fotoğrafdaki henüz doğmuş minik kul BERFİN bebek... ALLAHIN doğumunu yaptırmayı   nasip ettiği 8 yıllık vajinismus öyküsü olan ve vajinismus tedavi merkezimizde vajinismus problemini yendikden sonraki bir başka gerçek öykü.. Burdan sizin evinize götüreceğiniz dersler..1- Vajinismus çözülebilir bir problemdir2-Vajinismusu çözmek için zaman kaybetmenin bir anlamı yok vajinismusu yendikden sonra sizi muhteşem güzellikler ve hayatın size sunduğu mucizeler beklemektedir3-Vajinismusu çözmek için hiçbir zaman geç değildir yeterki vajinismusu çözmek isteyin ve kısa süreler içerisinde vajinismusu yeneceğinizi bilin.... SONSÖZ--ALLAH size muhteşem bir rol vermiş isterseniz ve ALLAH'da izin verirse size minik kulları taşımayı ve annellik makamını vermiş oysa siz tamamen kendi uydurduğunuz bir rolü oynuyorsunuz hemde hiç istemeden..hem de ne size yakışıyor nede başkasına..Bırakın vajinismus sizsiz kalsın diğer tarafda sizi bekleyen muhteşem güzellikler dururken ve rolün gerçek sahibini yani  sizi beklerken...  Dr.Saygın Micozkadıoğlu-Vajinismusla ilgili yorumları

 

Vajinismus Hastalığı Tedavisi İstanbul'dan Sezin hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi sonrası gebelikle ilgili düşünceleri

en iyi vajinismus doktoru

 

Vajinismus Tedavisi İstanbul'dan Sezin hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi sonrası bebeğiyle ilgili düşünceleri

 

Sezin-Y-Berfin-bebek

 

Vajinismus Tedavisi İstanbul'dan Sezin hanımın  kızı 1. yaşında

 

vajinismus sonrası gebelik


bu fotoğrafda sağ tarafda berfin bebek..8 yıllık vajinismus probleminden kurtuldukdan sonra dünyaya geldi ve şuan 4 yaşında ve cok mutlu tatlı bir kız ve kucağımdaki ziya bebek 4 yıllık vajinismus problemini yendikden sonra gerçekden cok tatlı bir erkek bebek..Darısı size dileklerimle..

İstanbul'dan 1.5 yıllık evli Filiz hanım

Herşeyin yolunda gittiği hayatındaki tek engeliydi vajinismus ve kendisine bunu nasıl yapamadığı için kızıyordu. Bir taraftanda hiçbir zaman yapamayacağını düşünüyordu. Herşey yolundaydı ama vajinismus yüzünden birşeyler eksikti. Böyle eksik bir tabloyla vajinismus tedavi merkezimiz istanbul'a  filiz hanım, vajinismus nedeni ile gelmişti ama onun bilmediği bir hastalığı daha çıktı, dev bir ur'u vardı. Vajinismus tedavisi aşamasının başında önce dev myom'undan(ur) başarılı bir ameliyatla rahimine zarar gelmeden kurtuldu. Çok kısa bir süre sonra 3 seans gelerek vajinismus hastalığından da kurtuldu. Çok kısa bir süre sonrada güzel bir süprize kavuştular. 9 ay sonrada kızları Deniz'in doğumunu yaptırdık. Şimdiyse kızı Deniz'e bakıp, bu mucizeye inanamıyor. Kendi kendine benim bir kızım var diyor fakat söylerken bile inanamıyor. Çünkü okadar umutsuz bir vakayda ki. Bunu okuyan herkes şunu unutmasın ki, Sizinde diğer kadınlardan farkınız yok, isterseniz sizde anne olabilirsiniz. Çünkü doğa size bu büyük ayrıcalığı vermiş, minik kulları sizin aracılığınızla aramıza yolluyor ve emin olun yollarkende siz kadınları farklı yollamıyor. Cinselliği ve cinsel birlikteliği hem ürememiz, hemde keyif almamız için vermiş. Korkup kendinizi farklı hissetmeniz için değil, artık uyanma zamanı ve sizde lütffen uyanın. Vajinusmusla geçirdiğiniz her dakika sizden alıp götürmekte. Gerek ev hayatınızda, gerek iş hayatınızda, gerekse sosyal hayatınızda mutsuz, keyifsiz ve huzursuz hissettirmekdedir. Oysa hayat size sunulmuş güzelliklerle doludur. Bu güzelliklerle yaşamak varken, niye vajinismusla yaşayasınız ki... Vajinismus sizi yenmeden, Siz vajinismusu yenebilirsiniz. Hatta vajinismusu yendikten sonra isterseniz ALLAH'ın izniyle anne de olabilirsiniz.

Vajinismus Tedavi Merkezi İstanbul olarak sizi uyarmak istiyoruz. Vajinusmus nedeni ile nekadar umutsuzda olsanız, neden vajinismusum diye üzülsenizde vajinismus "ilk gece korkusu" nedenlerinizi geçmişinizde yaşadığınız olaylara bağlasanızda artık önünüze bakma zamanı ve vaginismusun çözülebilir bir problem olduğunu bilmeniz sizi mutluluğa götürecek ilk adımdır.


Op. Dr. Saygın Micozkadıoğlu
Vajinismusla ilgili görüşleri

 

Vajinismus  Hastalığı Tedavisi İstanbul'dan Filiz hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi ile ilgili düşünceleri

Filiz M

 

Vajinismus  Hastalığı Tedavisi İstanbul'dan Filiz hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi sonrası gebelikle ilgili düşünceleri

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

filiz hanımın minik kızı deniz bebek henüz anne karnında çok değil daha 3 ay önce vajinismus problemini çözmüşlerdi ve mucizeyi 2ci bir canı taşıyordu bedeninde ve bu süre hızla geçmiş ve yukarıdaki kese içinde bekleyen minik fetusu aşağıda Ela Deniz olarak görebilirsiniz..Sizinde diğer kadınlardan farkınız yok ayrıca emin olun bircoğunuz filiz hanımdan  daha da iyisinizdir...O  vajinismusu çözdüyse siz kesinlikle çözersiniz emin olun..Sonuçta ne olursanız olun sizde  farklı yaratılmadınız ve sizinde arkadaşlarınızdan farkınız yok ve sizde isterseniz doğanın size sunduğu analık makamına yerleşebilirsiniz. Tek yapmanız vajinismus u yenmek için adım atmanız.

 

Vajinismus Tedavisi İstanbul'dan Filiz hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi sonrası gebelikle ilgili düşünceleri

filiz m bebek

Vajinismus hastalığınız nedeniyle moralsiz ve üzgün olabilirsiniz ama vajinismus hastalığınızı yenmek istersenizde yenersiniz ve bütün bu sıkıntılı ruh durumundan kurtulabilirsiniz isterseniz belki bir günde sizde kendi kendinize oğlunuza kızınıza bakıp benim bir oğlum var benim bir kızım var diyebilirsiniz..ve bebeğinizi kucağınıza alabilrisiniz..Size güzel bir önerim var...şimdi gözlerinizi kapatın ve hayal edin adını ne koyardınız erkek olsa .. kız olsa...hayatda herşey hayal etmekden önce düşünmekten ve istemekden başlar ve birgün hayalleriniz gerçek olur .Vajinismus hastalığınızla yaşamak yerine hayatın size sunduğu nimetlerle mutluluklarla yaşayın.Unutmayın vajinismus hastalığınızla geşireceğiniz süre sizin güzel anlarınızdan çalmakda..bu sire sadece sizin değil eşinizin de  yakın ailenizinde çevreniz sizin vajinismus hastalığınızı bilsede vajinismus hastalığınızı bilmesede  mutsuzluğunuzu hüznünüzü huzursuzluğunuzu mutlaka hissedecektir ve sizin adınıza  yolunda gitmeyen birşeyler olduğunu düşünecektirler....Dr.Saygın Micozkadıoğlu nun vajinismus hastalığı ile ilgili yorumları..Kadın Doğum Uzmanı

 

Vajinismus tedavisi hasta yorumları


Sizi vajinismustan uyandırmak ve sizi ayrıntılı bilgilendirmek amacıyla, sizi sizle paylaşıyoruz.

Vajinismus - Eczacı - İsviçre N. Hanım İstanbul Vajinismus Tedavi Merkezi

Nuket C 1

Vajinusmus hastalığı sizin ruh durumunuzu olumsuz yönde etkiler.Sizin ev iş hayatınızda başarınızıda düşürür.Vajinismus sosyal yaşantınızı olumsuz yönde etkiler ve sizi günlük yaşam aktivitelerinizden uzaklaştırır.Vajinismus hastalığı kendinizi  değersiz hissetirebilir.Oysa vajinismusu yendikten sonraki herşey düzelir ve daha keyifli bir yaşam yaşanır.N. hanım ın-isviçre-Vajinismus ve vajinismus tedavileri ile ilgili yorumlarını
Şuan eşiyle çok mutlu, artık anne olmak istiyor.

İsviçre'den 4 yıllık vajinismus hastası Eczacı N. hanım - vajinismusu yendi, sizde vajinismusu yenebilirsiniz, yeterki siz de çözmek isteyin. Çünkü vajinismus çözülebilir  hastalıkdır.

 

Vajinismus Tedavisi İsviçre'den N. hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi ile ilgili düşünceleri

Vajinismus tedavisi İsviçre 2


 

JoomlaWatch Agent