Vajinismus Ve Sizin Psikolojiniz

Vajinismus, Vajinismus belirtileri kadında zamanla duygusal tatminde azalma, herkesin rahatça girdiği cinsel ilişkiye, ben , nasıl neden giremiyorum şeklinde suçluluk, bu problem ruh durumunuzu olumsuz etkileyecek , işinize, eşinize ve ilişkilerinize olumsuz şekilde yansıyacaktır. Utanç duyma , kendinden nefret etme, hayal kırıklığı hissi, eşine karşı suçluluk hissi, ezilmişlik hissi, çocuk sahibi olamamanın getireceği baskı, içinde bulunduğunuz durumu yansıtmaktadır. Kaygılı ve tedirgin bir ruh halindesinizdir.unutmayın bu durumu yaratan neden

Bilinçaltınız tarafından beyninize cinsellikle , cinsel ilişkiye girmekle ilgili yanlış mesajların ve komutların gitmesiyle ilgilidir.

Vajinusmus (cinsel ilişkiye girememe), sizi kırar, incitir, duygularınızla oynar , aşağılık kompleksine, huzursuzluğa, gerginliğe iter. İşte o an içinizde çaresizlik, umutsuzluk başlar. Benliğinizi sarar ve sizi içten içe tüketir.bu durumu kabullenirseniz, bu yükü hayatınız boyunca yanınızda taşıyacaksınız ve kendinize ne kadar zarar verdiğinizin bilinçsizliği içinde yaparsınız. Bir yük gibi taşırsınız bu durumu, yıllar geçtikçe ağırlıkları altında nasılda ezildiğinizi umursamadan. O sizin içinizdeki güzellikleri , umutları, hayalleri, mutlulukları eritirken siz ona sımsıkı sarılırsınız. Vajinusmusu yenmek çok kolayken ve bu kadar yakınken, tüm bunları yaşamayı göze alırsınız. Sırf biz böyleyiz , vajinismus hastasıyım diyerek vajinismus problemini çözmek için ufak bir adımdan çekindiğinizden.

Eğer , vajinusmusu (cinsel ilişkiye girememe), vajinismus belirti  veya vajinismus belirtilerini çözmek için küçük bir adım atarsanız gerçekten kendinizi özgürleştirir, içinizde ördüğünüz duvarları yıkarsınız. Vajinusmusu yendiğinizde içinizdeki güzellikler daha çok uyanacak ve siz yaşamla özgürce uyumu yakaladığınızı fark edeceksiniz.taşıdığınız her türlü olumsuz,yanlış duygu durumu sizin şimdinizin ve geleceğinizin düşmanlarıdır. Unutmayın!!!
Hadi ne duruyorsunuz, Kendi geleceğiniz, mutluluğunuz ve sağlığınız için, vajınusmusu yenmek için , ufak bir adım atın,atın ki artık daha fazla zarar vermesin size.


SON SÖZ: SİZİN , KENDİNİZE HAKSIZLIK ETME LÜKSÜNÜZ YOK.!!!  VAJİNİSMUSU YAŞAMAYA VE BU DURUMDA OLMAYA HAKKINIZ YOK!!!!
ÇÜNKÜ DÜNYA' DAKİ DİĞER KADINLARDAN , FARKINIZ YOK, İSTERSENİZ VAJİNİSMUSU VE VAJİNİSMUS BELİRTİLERİNİ YENECEKSİNİZ!!!

Op. Dr. Saygın Micozkadıoğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum doktoru  vajinismus ile ilgili görüşleri

 

JoomlaWatch Agent