Vajinismusu Çözmeye Ne Kadar Yakınsınız?

Vajinusmus hastalığını yaşamak istemiyor ve vajinismus tedavisi için araştırmaya başladıysanız, eşiniz, vajinismus  durumunuzu kabul etmesine rağmen, siz vajinismus hastalığından kurtulmak için çözüm arayışındaysanız, çeşitli vajinusmus tedavi merkezlerinde vajinismus tedavisi almanıza rağmen, vajinismus  probleminiz hala devam ediyor hatta cerrahi olarak kızlık zarınıza müdahale edilmiş olup vajinismus sorununuz devam ediyor ve siz hala vajinismustan kurtulmak için yine vajinismus tedavisi arayışı halindeyseniz, bütün bu korku ve endişelerinize rağmen, ben bu işi kendim için çözmeliyim diyorsanız, eşiniz, daha önce almış olduğunuz vajinismus tedavi merkezlerindeki yetersiz ve eksik vajinismus tedavilerinden bıkmış olup, desteğini sizden çekmesine rağmen, vajinismusu çözerim diyorsanız,

dr.saygın micozkadıoğlu'nun önemli gördüğü, vajinismus hastalığı ile ilgili basit bir sorusuna yanıtınıza göre, vajinismusun çözümüne ne kadar yakın olduğunuz hakkında fikir sahibi olacaksınız.

SORU 1: DÜNYA' DAKİ DİĞER KADINLARDAN FARKINIZ VAR  MI (adet görebiliyorsanız , az da olsa meme gelişiminiz varsa ).
Cevabınız hayır ve dünyadaki diğer kadınlardan farkım yok diyorsanız, sizde vajinismusu çözebilirsiniz.

Eğer vajinismusla yaşamayı sürdürürseniz, şu anki durumunuzu değiştiremez ve vajinismus problemleriniz ertelenir, zamanla size, işinize ve eşinize, ilişkinize olumsuz yansımaları olabilir. Bu durum bugününüzü ve yarınınızı hırpalayacak, sizi yoracak ve üzecektir. Tıpkı aşağıdaki Sakarya'dan gelen Öğretmen Sevcan Hanımın vajinismus hastalığı yüzünden yaşadıkları gibi...

Ben  26 yaşındayım. 5 yıllık evliyim.Vajinismusum. 5 yıl boyunca ilişkiye girme eğiliminde bulunmadık. Keşke  duysaydık  son 2 ay önce ilişkiye girmeyi  denedik ve olmadı. Ondan önce eşimi çok seviyordum ama  ilişki olmayınca acayip soğudum ve ayrılmayı düşünüyorum vajinismus nedeniyle. Ona karşı bir şey hissedemiyorum ama biliyorum ki onu çok seviyorum. Çünkü 2 ay önceye kadar bir şey yoktu. İlişkiye giremiyorum bir türlü istemiyorum. Yaklaşamıyorum bile , çok acı bir durum. Evde iki yabancı gibiyiz. İlişki esnasında eşimin tecrübesizliği vardı ve ben korktum. Beynim sürekli olmayacağını söylüyor. Ona hükmedemiyorum. İnşallah bu  vajinismus rahatsızlığı yenecem. 

sevcan a


Vajinismus Tedavisi Avusturya - Gülizar Hanımın Vajinismus hakkındaki yorumları

Ben Avusturya dan Gülüzar; 1 senelik evliyim ve vajinusmusum. Daha önce böyle bir şeyin olduğunu bile bilmiyordum. İlk gece bu korkunç şeyle karşılaştım. Kabullenmem biraz sürse de  sonunda kabullendim ve Saygın Beyi internetten buldum. Hemen olmasa da bir süre cesaretimi toplayıp randevü aldım. İnşallah herşey çok güzel olacak  korktuğum ve kendimi kastiğim için birlikte olamıyoruz.

 

Gulizar avusturya

Diğer kadınlardan hiçbir farkınız  yok, doğaya karşı gelme lüksünüzde yok...

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Saygın Micozkadıoğlu
vajinismus ve vajinismus tedavisi ile ilgili görüşleri
 

JoomlaWatch Agent