Vajinismus Tedavisi Ordu

vajinismus tedavisi ordu

Vajinismus Tedavisi Ordu - Hicran Hanımın vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

Merhaba; Ben Hicran Ordudan geliyorum. Evet yine muhteşem bir gün bir seansımı daha başarıyla tamamladım. O kadar mutlu, o kadar özgüvenliyim ki çok şükür. İnsan isteyince inanınca ve doğru kişilerden aldığın doğru desteklerle başaramayacağı hiçbir şey yok. Ben daha 18 yaşımdayken gittiğim bir doktorun Kızlık zarı çok kalın, vajina girişin çok dar, ilk gece ilişkisinde çok fazla zor başaracaksın bilgin olsun. Demesiyle başlamış meğerse ben vajinusmusum. Kesinlikle ve kesinlikle işin uzmanı ile görüşmeli doğru muayenelerle ve doğru tetiklerle yol alındığı zaman her şeyin mümkün olduğunu ve aşılabileceği gördüm. Benim diğer kadınlardan hiçbir farkımız yok ve ayrıca Allah tarafından seçilmedik. Sadece yanlış bilgiler, yanlış duyumlar ve yanlış tedaviler bizim beynimizi ele geçiriyor. Biz farkında olmadan bedenimizi yönetiyormuş, oysaki korkulacak hiçbir şey yok. Yeter ki doğru tedavi, yöntem ve kendi vücudunuzu daha iyi tanıyorsunuz. Saygın Beye ne kadar minnet duysak azdır. O bize mutluluğumuzu, öz güvenimizi, evliliğimizi ve belki de doğacak çocuklarımızı verdi. Gayret ederseniz sizde mutlu sonuca ulaşırsınız. HİCRAN / ORDU - Vajinismus Hastası

Hicran ordu

Vajinismusu yaşarken mucizevi bir şekilde tam olarak ilişkiye giremeden kişiler gebe kalabilir, doğum yapabilir, anne&baba olmuş olabilirler. Fakat vajinismus problemleri devam eder ve her zaman hayatın her alanında karşısına çıkar. O yüzden de mutlaka vajinismus problemi çözümlenmelidir. Hem vajinismus hemde gebeyseniz "Ne zaman vajinismus tedavisi almalıyım" diye sorduğunuzda, gebelikle ilgili bir sıkıntınız yoksa gebeykende vajinismus tedavisi alabilirsiniz. Bir çok kaynak gebelik sırasında vajinismus tedavisi yapılmaz derken, kişi hem gebelik süresince hemde lohusalık süresince bebek bakımı derken uzunca bir süre beklemek ve ertelemek zorunda kaldığından hayatını en azından 1- 1.5 yıl daha vajinismusla yaşamak zorunda kalır. O yüzden de beklemenin anlamı olmadığı gibi normal şartlarda da gebelikle ilgil ibir sıkıntı olmadıkça da gebe kadınların cinsel yaşantıları kısıtlanmadığından bu durumda olan her kadın istemesi halinde gayet net bir şekilde vajinismus tedavisi alabilir.

Doktor Saygın Micozkadıoğlu'nun gebelik ve vajinismus hakkındaki yorumları

Vajinismus Tedavisi Ordu - Leyla Öğretmen

 

Vajinismus Tedavisi Ordu

Vajinismus Tedavisi Ordu - Leyla Öğretmenin vajinismus hakkındaki yorumları

 

Merhaba, ben 4 aylık evli bir öğretmenim. Buraya vajinismus nedeniyle ordudan geliyorum. Şu anda inanılmaz duygular içindeyim, çünkü 4 aylık kabus bitti. Pazartesi günü geldim ve 1. Seansa başladım, çarşamba günü 3. Seans sonunda bu dertten de kurtuldum, bugün gözlerimi farklı, bambaşka biri olarak açtım. Çok garip geliyor hatta düşününce ben bile inanamıyorum bu kadar kısa bir sürede bittiğine şimdi bu teşekkür mektubunu yazarken kendimden emin, mutlu ve umutlu bir anne adayı olarak hayatta hiçbirşey beni üzemez diye düşünüyorum. Ben bu sorunun üstesinden geldim ki, herkes gelir. Bu mektubu okuyan kişilere şunu söylemek istiyorum; ertelemeyinben ertelememeye karar verdim, geldim ve yendim. Çünkü bekleseydim yaklaşık 1.5 en az sene daha geçecekti. Çünkü, 3.5 aylık hamileydim. Ben bunu yenmiş ve mutlu bir anne adayı olarak, herkes inşallah benim yaşadığım mutluluğu yaşar ve bu kabustan bir an önce kurtulur diye temenni ediyorum.
Mektubu bitirmeden önce şunu belirtmek istiyorum. İnanın yalnız değilsiniz. Buraya geldiğinizde sizin gibi bunu yenmek isteyenleri göreceksiniz.
Güler yüzlü ve hoş sohbetiyle sema hanımı ve sonsuz anlayışıyla, ilgisiyle dr. Saygın beyi göreceksiniz. Sormaktan ve konuşmaktan çekinmeyin. İstediğiniz rahatça konuşabileceğiniz ve soruabileceğiniz kişilerle karşı karşıyasınız.
Dilerim ki; benim yaşadığım mutluluğu herkes yaşar. Zaten buraya gelmiş ve bu mektubu okuyorsanız, yarısını başarmışsınız demektir.
Unutmayın, yaşadığımız bu şey çözümsüz değil.
Leyle - Ordu Vajinismus hastası

 

JoomlaWatch Agent