Başarısız Vajinusmus Tedavileri Nelerdir?

Vajinismus Vajinusmus cinsel ilişkiye girmek istemenize rağmen elinizde olmayarak, iradeniz dışında gelişen korku panik ve kasılma neticesindeeşiniz ya da partnerinizle cinsel ilişkiye tam olarak girememe durumudur.
Vajinusmus tedavisi, kişi vajinusmusu yenmek istedikten sonra çok kolay, çok kısa süreler içinde, üzülmeden sıkılmadan bunalmadan, hicbir kimseye ihtiyacınız olmadan sadece kendiniz dışında çözebileceğiniz bir durumken ve çözdükten sonrada sağlıklı bir cinsel yaşama şansına sahipken, vajinismus tedavinizi eksik, yanlış ve yetersiz alarak hem paranızı, hem moralinizi en

önemlisi zamanınızı gereksiz bir şekilde boşa harcamaktasınız.

Başarısız vajinusmus (Cinsel İlişkiye Girememe) tedavileri kişinin kendine ve eşine olan özgüvenini kaybettirip, ruhsal ve bedensel olarak daha zayıf bir hale gelmesine yol açmaktadır.

Bu bölümde yanlış vajinismus tedavileri nelerdir, bu yanlış vajinusmus tedavilerini olarak neler kaybediyorsunuz Ruhsal durumunuzdaki olumsuz etkileri nelerdir Eşler arasındaki ilişkiye nasıl yansıyor, zaman, para ve emek kaybına yol açmasına rağmen doğru bir şekilde vajinusmus tedavisi alarak bu tablonun, nasıl tam tersine döndüğünü inceleme fırsatınız olacak.

Bu kadar ayrıntılı bilgilendirmeyi durumunuzda olanların tecrübelerinden dinleyebileceksiniz.

YANLIŞ VAJİNUSMUS (Cinsel İlişkiye Girememe) TEDAVİLERİ

1-  Gereksiz kızlık zarı hymenoktomi önerilmesi veya yapılması,

Bu durum boşuna anestezi almanızı, boşuna ameliyat olmanızı, boşuna zaman kaybetmenizi, boşuna maddi kaybınıza yol açar.

Gereksizce önerilen kızlık zarı operasyonunu  yaptırmazsanız da, içinizde  hep şüphe olarak kalacak, bu da vajinismus probleminizi aşmanızı daha da zorlaştıracaktır.


VAJİNUSMUS (Cinsel İlişkiye Girememe) TEDAVİSİNDE İNTERNETİN GÜCÜ

İnternet günümüzde her alanda, her konuda faydalandığımız bir kavram.


Faydalarının yanında yanlış, yetersiz ve eksik bilgilendirmeler de barındırdığı için bazen de zararları olabilmektedir.

Vajinusmus Vaginismus tedavisinde, internet sayesinde doğru bilgilendirilmeyle birçok vajinismuslu çift içinde bulundukları durum istemelerine rağmen cinsel ilişkiye girememenin ne olduğu tıp dilinde nasıl adlandırıldığını, hiçbir şekilde bu durumun farkında olmadığına, sadece kendisinde olduğunu sanarken başkalarında da olduğunu anlayarak rahatlıyor ve internet bazen de yuvalarını kurtarıyor.


VAJİNUSMUSU (Cinsel İlişkiye Girememe) YENMEYE KARAR VERDİYSENİZ

1-  Önce kendinize inanın, çünkü hiç kimseye kendinizden çok ihtiyacınız yok.

2-  Eşiniz yanınızda olmayabilir, inanmayabilir. Daha önce başarısız tedaviler alabilirsiniz. Para, zaman, moral kaybınız olur, eşiniz daha fazla para, zaman ve moral kaybetmek istemez, durumunuzu böyle kabul edebilir ama siz etmeyin, çünkü yenersiniz daha fazla vakit kaybetmeden

Bu zaman çok önemli, çünkü birbirinizi daha yakın ve mutlu olup, mutlu edecek bir zaman dilimini, birbirinizi ister istemez kıracak üzecek bir dönem içinde geçirmemiş olacaksınız.


Ayrıca zaman siz ailenizi genişletmek isterseniz 35 yaşından sonra gebe kalma şansızın istatiksel olarak azalmaktadır.

Ayrıca ömür boyunca bu şekilde olma ayrıcalığınız da yok

Soz Sözümüz: Allah sizi farklı yaratmadı, Diğer kadınlardan hiçbir farkınız yok, Doğaya karşı gelme lüksünüzde yok...

Op. Doktor Saygın Micozkadıoğlu

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı


 

JoomlaWatch Agent