Vajinismusta Erkekler neler düşünür?

kadin5kk0Vajinismus cinsel ilişkiye girememek, sorunu yaşayan çiftlerde erkek sevdiği ve evlendiği kadınla mutlu bir yaşamı planlarken, birden çoğu erkeğin bilmediği, duymadığı ve anlamlandıramadığı bir durumla, yani vajinismusla (vaginismus) karşılaşır. Sonuçta her evli çiftin yaşadığı cinselliği, cinsel birlikteliği yaşayamamak ta ve eşinin de istemesine rağmen, cinsel ilişkiye girememektedir.
Bir erkek olarak, tabiki böyle bir durumda karşı karşıya kalmak oldukça zordur. İlk başta aklına kendisiyle, eşiyle birlikte, evliliğiyle ilgili birçok soru gelir. Bu zaman diliminde eşinin vajinismus sorunuyla yaşamaya devam etmesi, eşinin özgüven kaybına neden olur.
Ögüven kaybı ise, büyük kayıpların başlamasına neden olur. Çünkü özgüvenkaybı kişinin hayat mücadelesini olumsuz etkiler. Zayıf, üzülen, alıngan, maske takan bir eş vardır yanında, oysa ki ne umutlarla evlenmişlerdir.

Vajinismus Tedavisi İstanbul - Ömer Beyin tedavi hakkındaki yorumları

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

Eşinizin korkuları nedeniyle vajinismus hastalığıyla karşı karşıya kalıp, konuyla ilgili ona destek olup sonuç alamamış olabilirsiniz.Hatta kızlık zarıyla ilgili operasyon bile geçirmiş olup, vajinismus hastalığını çözememiş durumdasınızdır. Unutmayın ki bu durum eşinizin elinde olmadan yaşadığı bir durumdur. sizi istememesiyle, sevmemesiyle ilgili değildir. Çok doğal olarak geçirdiğiniz bu sürede çeşitli nedenlerden dolayı birbirinizden uzaklaşabilir, soğuyabilirsiniz. Oysa ki kişiye yönelik uygun tedavilerle bu problem kısa süreler içinde çözülebilir. O yüzden de vajinismus nedeniyle ayrılmayı, boşanmayı düşünmek yerine eşinizle destek olmak ve vajinismusun kesinlikle çözülebilir bir problem olduğunu bilerek yanında olmak önemlidir. Tıpkı fransa'dan gelen hastamızın boşanmayı düşünürken, şimdi baba adayı olarak yaşadığı süreç gibi...


Vajinismus tedavisi İstanbul - Alper Bey'in vajinismus tedavi programı hakkındaki yorumları

Bu sorunumuzu evlendiğimizde hiç bilmiyorduk ve böyle bir sorun yaşayacağımızı tahmin bile etmiyorduk. Evliliğimizin birinci ayında farkına vardık ve hemen bu sorunun ne olabileceği konusunda araştırma yaptık, Araştırmalarımızın sonucunda karşımıza Saygın bey çıktı. Eşim Matematik öğretmeni ben de Elektronik teknisyenim Saygın beye tedaviye başladıktan 3 seans sonrasında vajinusmus problemimiz ortadan kalktı. Eşimle normal cinsel yaşantımız başladı. Esas sorunumuz kafamızda büyütüyor abartıyor ve kurguluyorduk ama buraya gelip tedaviye başladıktan sonra korkularımızın çok yersiz ve saçma olduğunu gördük. Çözülebileceğini sorunun tamamen kalkacağını gördük ve yaşadık. Şimdi sorunumuzu çözümünden 2 sene geçti ve bugün buraya ama hayırlı bir haber almaya geldik . Eşim 5 haftalık hamile biz geçmişe dair hiçbir sorun yaşamıyoruz. Saygın Beyin sayesinde geleceğe umutla bakıyoruz. Son olarak sorununuzu kafanızda büyütmeyin mutlak çözümü var ve eşler olarak birbirinize desteğinizi hiçbir zaman bırakmayınız.

Alper


Başlangıçta iki tarafın vajinismus nedeniyle kendi dünyasında kaybolmasıyla birlikte ,birbirleriyle tartışıp, birbirlerini kırabilir ve hatta vajinismusdan dolayı boşanmayı bile düşünebilirler. Oysa ki, ortada gerçekten bir şey  yoktur. Sadece, istendiği halde cinsel ilişkiye girememe sorunları vardır. Evlenmiştir ve eşini sevmektedir. Bu sürecin, zamanla geçeceğini düşünür ve hep o zamanın gelmesini bekler ama her cinsel ilişki deneme sonrası, aynı sorunların yaşanması, cinsel ilişkiye girme aşamasına kadar herşey yolunda giderken, aynı sahneler hep devam eder. Bu çiftlerde, kadında zamanla cinsel isteksizlik ve soğukluk ortaya çıkartabilir aynı cinsel isteksizlik ve cinsel soğukluk erkekte de olur çünkü eşinin acı çekmekte oldugunu düşünür, üzülür, moralman neşesizdir ve kendi cinsel ilişkiye hazır olduğu halde, cinsel ilişkide rahatlayamamıştır. Bu durumda çok doğal olarak kişiyi olumsuz etkilemektedir. Burada çok net yaşanan bir durum vardır.
Doğal olan bir olay,cinsel ilişki doğal olmayacak bir şekilde  sonlanmaktadır. Hayatta en önemli kurallardan biri doğa ile ilgili, ne olursa olsun, doğa, doğal olan herşey zaman içinde kazanır. Eğer doğal olmayan bir şeyi yaşıyorsanız, mutlaka kaybedersiniz. Hiç uyumadan duramayacağınız gibi.

Doğayla inatlaşınca hastalanırsınız, çift olarak bu durum içersindeyseniz, eğer doğru bir durum değerlendirmesi yapamazsanız, evin reisi olarak, yuvanızı hırpalar ve üzersiniz, ne kadar severseniz de eşinizi kaybedersiniz. Reis olmak kolay değil, hayatınızdaki en önemli fırtınayla karşı karşıyasınız. Geminizi doğru limana yönlendirmelisiniz. Hayatınızda karşınıza çıkan bütün problemlerle başa çıkabilmiş ve geminizi yürütmüşsünüzdür ama bu rüzgarları, dalgaları bilemiyorsunuzdur. Eğer dümeni ayarlayamazsanız, yolculuğunuzda eşinizle birlikte siz de  batarsınız. Burada size çok önemli görev düşüyor, çünkü vajinismus cinsel ilişkiye girememek, sadece sizi ve eşinizi etkilemiyor, olası bir ayrılma durumunuz, sizin ve eşinizin yani her iki tarafın ailelerini de etkiler. Sonuçta en az 8-10 kişiyi etkileyecek bir durumdur.

O halde vajinismus için ne yapmalıyım sorunuzun cevabına yardımcı olsun diye size pusula verebiliriz. Pusula der ki; Allah eşinizi farklı yaratmadı, diğer kadınlardan hiçbir farkı yok ve doğaya karşı gelme lüksü de yok ve vajinismus, ağrılı cinsel ilişki eşinizin elinde olmadan gerçekleşen bir durumdur ve vajinismus bir hastalık değil, çözümü tedavisi  olan bir problemdir. Bu problem çözülmezse, geçen süre içersinde zamanla daha da büyük problemleri karşınıza çıkartacaktır. Bu yüzden size bir klavuz rehber gerekmektedir. Bu zaman diliminde vajinismusla yaşamak, size zaman kaybettirir. Bu periyotta vajinismus cinsel ilişkiye girememek, yanlış tedavi şekilleriyle çözmek size zaman, moral ve para kaybettirir. Bu kayıplarınızdan tabii ki,paranızı ve moralinizi yerine koyabilirsiniz. Ama zamanınızı kesinlikle koyamazsınız. Zaman önemli mi Tabii ki, en önemli şey. Vajinismusla geçireceğiniz zaman, renksiz, mutsuz, özgüven kayıplı bir periyotta, hayat size gülmez, siz maske taksanız da, problemlerinizi görmezseniz de, sizi içten içe kemirir, ve bitirir. Tıpkı doğanın  kendisine  karşı duran herşeyi bitirdiği gibi.
Hayatınızı renkli yaşamak varken ,renksiz yaşarsınız ve zaman karşınıza bir kez daha eşiniz için çıkar. Eşinizin ve sizin çocuk isteğiniz olabilir. Bütün kadınların zamanla isteyeceği gibi,
Fakat, eşinizin vajinismus nedeniyle geçireceği süreçte, yaşı itibariyle yumurtalık rezervi zamanla azabilir bu da, sağlıklı bir gebelik yakalama şansını azaltabilir. 35 yaşından sonra eşinizin doğal olarak yumurtalık rezervi azalacak, gebelik yakalama şansı hızla düşecektir. Ama ama, eşimin yaşı genç, daha çok var diyebilirsiniz. Fakat bu periyotta kısırlıkla ilgili başka sorunlar varsa, (kist, ur, myom, hormonal bozukluklar gibi) gene sizi engelleyebilir ve bu durumlar tespit edilemeyebilir. Vajinismusla yaşamak, erkek olarak sizin de cinsel hayatınızda zaman içinde olumsuzluklar yaşatacaktır. Cinsel soğukluk, cinsel isteksizlik, sertleşme problemleri vs gibi,
Vajinismus cinsel ilişkiye girememek nedeniyle çift olarak, bu durumu kabul edip, zamanla cinsel ilişkiye girme sıklığını azaltabilir ve bırakabilirsiniz ve kabullenebilirsiniz. Ama bu ne kadar sağlıklı ve doğru Bu tablo, ev, aile ortamı ve işyerinizde sizin ve eşinizin karşısına çıkacaktır. Nasıl mı Niye çocuk olmuyor soruları en başta eşinizi yıpratacak, eşiniz bu soruları tabi olmamak için insanlaran kaçacak, size karşı mahçup ve utanç içinde olacak, siz ise bu durumu geçiştirseniz de nereye kadar Belki eşiniz size haksızlık ettiğini düşünerek boşanmayı isteyebilecektir. Nereden nereye geldiniz Durgun güzel bir suda yol alırken, fırtınanın göbeğindesiniz. Sorun ne Vajinismus Size amma yük oldu
1-   Severken...boşanmaya,
2-   mutlu anlar varken kavga ve tartışmalara,
3-   Sosyal yaşantınıza ve işinize olumsuz yansıması,
4-   Zaten kadınları anlamak zorken (Ben dahil, mesleğim gereği bütün zamanımı kadınlar arasında geçirmeme rağmen bende bazen anlayamıyorum, bütün dünyada bu böyle, üzülmeyin)ki, vajinismuslu kadınlar hiç anlaşılmayabilir.
Eee, ne yapmalı.Zorlayarak, şiddet mi uygulayalım...Geçmiş olsun, geminizi batırdınız.
O zaman vajinismusu kabullenelim ve böyle mi yaşayalımGeminiz her an batabilir, daha çok darbeler alabilir ve sonunda gemiyi batırırsınız. Gemiyi yüzdürmek için ne  yapmalı,Eşinizle vajinismusun, çözülebilir bir problem olduğu, bir hastalık olmadığı anlatılır. Bununla ilgili güvenilir kaynakları okuması tavsiye edilir. Ve çözüm için harekete geçilir.
Eğer evin reisi olarak ben bunlara inanmıyorum derseniz de, bu konuyla ilgili sizden farklı düşünen bir eşiniz varsa, yani vajinismus durumunu fark edip , çözmek için harekete geçerse , en azından vajinismus tedavisi için ona  engel olmayın
Bir erkek olarak,vajinismus problemiyle karşı karşıya kalan erkeklerin tedavi sırasındaki ruh durumları, değişimleri, mutluluklarını gözlemledim.
Gerçekten erkek eş olarak, vajinismustan kurtulmak sizi inanılmaz güçlendirecektir.
Evet vajinismuslu erkek ne düşünür Sizi en iyi anlayacak, sizinle aynı durumda vajinismuslu eşe ve vajinismusun getirdiği sorunları yaşayan erkeklerdir. Sizi, size en iyi şekilde anlatacak durum gene sizin tecrübelerinizdir.
Vajinismus kilinik olarak binlerce tedavi ettiğimiz vajinismus çiftlerinden, erkekler ne düşünür, bölümünde sizlere de yer veriyoruz. Kendinizi bulabilir veya bulamayabilirsiniz. Dr. Saygın olarak, size vereceğim öğüt; gemiyi yürütmek, gemiyi batırmaktan daha kolaydır. Öncelikle kendinize ve eşinize sahip olun, çünkü mutluluk sizin de hakkınız. Tıpkı aşağıda takip edebileceğiniz yaşanmış  ve sizinde yaşadığınız veya yaşayacağınız tecrübeler gibi.


Yasar-Funda-es

 Vajinismus Tedavisi İstanbul T&M Çiftinin Vajinismus Tedavisi hakkındaki yorumları

Sevgili Dr.Saygın Bey..
Kampüs'te Fakülte önünde otururken Fikri hukuk hocamız Prf.Vecdi Aral sohbet esnasında bir cümle sarf etmişti.Duydukça önce afalladık baka kaldık.Sizin müdahalenizle hocamın veciz sözününanlamını kavradım insan olmak ne güzel şey mi diye övündüm. Sözü merak ediyorsunuz galiba yazıyorum şimdi, Eşimi çok seviyor ona karşı minnet borçluyum hastalansa da uzun süre ona hizmet etsem de ona minnet borcumu ödemiş olsam demişti.evet Saygın Hocam, eşim çok saygı değer yedi yıl flört ,yedi yılda evlilik sürecinde her şeyine hayrandım ve hayranım ama eşim hasta idi.Vajinusmus öğrendik araştırdık ilk size geldik ilk görüşte eşim eşim ve ben sizin öneri,tedavi ve desteklerinizle başaracağımıza inandık bakın bugün bitti hem de üç seansta şimdi bebek düşünüyorum mutluluk penceremiz pekişti teşekkürler hocam.
Erkek eşlere sesleniyorum .Eşiniz emin ellerde tedavi süresince hiç üzmeyin ,ama istemli olun bu süreçte eşiniz hep başaramayacağına inanır belki üzülür ağlar ama incitmeden Saygın Beyın tedavi yöntemini uygulaması için başaracağına inanamazsa destek olunuz. Çok mutluyum hocam teşekkürler hayatım çok renklendi. Allah bana her şeyi nasip etmişti.Ufakta olsa bu Vajınusmus rahatsızlığı üzüyordu .Sayesınde aştık .Eşimle bayına çıkıyoruz.Dönüste inşallah gebelik için geleceğiz.Siz umut değil gerçeksiniz. Somut çözüm önerisi başarı teşekkürler hocam.Ha bu ara Sema Hanıma yakın ilgisi ve psikolojik desteği için teşekkür ederim.Ben gelmedim eşim yalnız tedaviye gelirken hep gülüp destek oldu.
Kimi erkek eşlere benim telefonumu verebilirsiniz.Her cumartesi saat 16 ile 17 arasında görüşebilirim.Memnuniyetimi anlatırım…
T&M Çifti


MNT


Vajinismus tedavisi hasta yorumları

Vajinismus Tedavisi İstanbul - Sezer Bey'in vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

Vajinismuslu eşi olarak söyleyeceğim şey bu her çiftin başına gelebilir, sonuçta vajinismus psikolojik bir rahatsızlıktır. Fakat 40 yıl düşünsem benim ilişkimde yani eşimde çıkabileceğini aklıma gelmezdi. Balayına gittiğimizde vajinismus daha ilk günü başımıza geldi. Hayatımız boyunca illet rahatsızlığın bizi bırakmayacağı belliydi. Balayımızın ilk günü heyecanlıyız dedik. 2 gün 3 gün yine vajinismus problemi devam ediyor. Bu süreç ayları bulmaya başladı ve artık eşimi kırmaya başlamıştım. Herkes bunu zevk için yapıyor bak sen evli halinle  ilişkiye girmekten korkuyorsun yazıklar olsun demeye başladım. Eşimin kendine güveni azalmaya başladı farkındaydım. Sonrasında internetten araştırmaya başladık . Tedavilere inanmıyordum, en başında insanın kendisinde bile elin doktoru ne bilsin nasıl yardımcı olsun, senin beynindeki korkuya nasıl engel olur diyordum. Ama öyle değilmiş. Eşimin 1 seans da kendine güveni gelmişti. Bu sorunu aşabileceğini ilk seans da belli etmişti. Tek pişmanlığım 6 ay beklemeseydik. 20 yıllık evli çiftleri görünce bu pişmanlığım geçiyor. Şuan eşim 5 haftalık hamile. Allahıma çok şükür. Şunu söylemek istiyorum. Ortada bir sorun var, bu sorun ortadan kalkmadan mutlu bir ilişki ve bebek olmuyor. Vajinismusun çözümü kavga dövüş değil boşanmak değil, yada boşa beklemek değil. Çözüm çok basit korkunun üstüne  dışarıdan destekle yani. Mine Ablamın güzel yüzü ve tatlı diliyle ve Saygın Beyin güler yüzlülüğü tecrübesiyle harmanlanan Pozitif Bilimselliği. Teşekkürler.  SEZER

sezer vajinismuslu es


Vajinismus Tedavisi Edirne - Gürkan Bey'in vajinismus hakkındaki yorumları

Ben Gürkan;
Eşimle 3 senelik bir evliliğimiz var. Evliliğimiz süresince ilk zamanlarda böyle bir problemin olacağını yada olabileceğini anlamamıştık. 2 senelik evliyken çocuk yapmaya karar verdik. Yolunda gitmeyen bazı şeyler vardı.Mesala eşimin kasması, zorlaması gibi.Eşim bu sebeplerin artmasından dolayı çok mutsuzdu, çok kaygılıydı. Vajinusmusu sanki hiç çözemeyecekmiş gibi cümleler kuruyordu. İkimiz arasındada çok tartışmalara ve kavgalara sebebiyet veriyordu.Nisan 2016 ayında internette sitesinde Saygın Beyi adresine denk geldik. Sitede memnuniyet videolarını gördükten sonra randevu alıp İstanbula geldik. Öngörüşmeye geldik, ondan sonraki hafta tedaviye başladık. Seanslarımız bittikten sonra Temmuz ayında eşimin hamile olduğunu öğrendik.Adete çifte mutluluk yaşadık. Şuan eşim 3 aylık hamile İyiki sizleri tanımışız.

Vajinismus tedavisi hasta yorumları


Vajinismus tedavisi hasta yorumları
Vajinismus tedavisi hasta yorumları

Vajinismus Tedavisi İstanbul - Öğretmen Emrullah Bey'in vajinismus hakkında  yorumları

Bir buçuk yıllık evli olan birisi olarak bu üzücü durumu başarmış olan bir çiftiz. Sanki yeni evlenmiş gibi hissediyorum. Eşimle bir buçuk yılda bir çok problem yaşadık ve aslında hepsinin nedeni vajinismustu. Vajinismusu çözdükten sonra kendimi yeniden aşık olmuş gibi hissediyorum. Evlilik denilen şeyin ne demek olduğunu daha yeni anladık. İkimizde bu kadar sürenin boş yere geçmiş olduğunu ve sadece birbirimizi yıprattığımızı ilişkiye girip, bu işi başardıktan sonra anladık. İkimizde öğretmen olduğumuz için küçük çocuklarının yada başkalarının poblemlerini çözerken kendimizin problemini çözemiyorduk. Evliliğimiz kopmak yerine eskisinden daha sıkı bir şekilde bağlandığımıza inanıyorum. Herşey için sonsuz teşekkürler.İyi ki daha fazla beklememişiz ve vajinismusu yenmişiz. Tekrar teşekkür ederim,herşey gönlünüzce olsun.
EMRULLAH

Emrullah


Vajinismus Tedavisi İstanbul - Onur Bey şimdi baba 

Merhabalar; Eşimle vajinusmus tedavisi için bu kliniğe geliyorduk. Daha önceden tedavi görmüş bir çift bebekleriyle beraber Saygın Beye teşekkür ziyaretine gelmişlerdi. Bu bizi ümitlendirmiş  hem de  inancımızı tazelemişti. Bugün de biz Bebeğimizle beraber  Saygın Beyi ziyarete geldik. Buradaki insanların yüzlerindeki o ifade bir süre bizim yüzümüzdeki olan ifadelerin aynısıydı. Zor bir süreçtesiniz sadece inanın ve Saygın Beyin yönlendirmelerini harfiyen uyun. İnanın sizde çok kısa bir süre sonra sizde bebeğinizi kucağınızda göreceksiniz. ONUR

onur es


Vajinismus Tedavisi İzmir  - H.Ç Bey'in Vajinismus hakkındaki yorumları

Saygın Beyin çok kolay, çok zor kelimesinin hiç unutmuyorum. Evet gerçeketen çok kolaydı ve 3 seans sonunda 5 yıllık kabus sona ermişti. Belki 5 yıl boyunca o klinik senin bu psikoloğ  gezmemiştik, belkide böyle bir süreç eşimin çok daha ürkek olmasına neden olup onu yıpratacaktı. Saygın beyin güler yüzü,pozitif,insana güven veren yaklaşımıydı sorunu çözen ve kolay hale getiren. Eşim Saygın Beye güvenmiş onun dediklerini uygulamış ve 5 yıllık kabusumuz sona ermişti. Ben gerçekten vajinusmus probleminin çözümü için doğru adresin Saygın Bey olduğuna eminim. Eşim parmağından kan bile aldıramıyan eşim 3 seansta Vajinusmus hastalığından kurtulabiliyorsa Saygın Bey teşekkürü hak ediyor demektir. Sonsuz teşekkürler. Allah razı olsun. S.Ç nin eşi H.Ç

sc hc


Vajinismus Tedavisi Denizli - Kemalettin Bey'in vajinismus hakkında yorumları

Herkese Selamlar;
Biz 4 aylık evliyiz. Vajinismus başımıza geldiğinde kimseyle konuşamadık. Kimseye bişeyler söyleyemedik. Ama böyle birşeyin başımıza gelebileceğini konduramıyorduk, en azından doğru insanı buldum. Onunla olur herşey diye düşünüyordum. Fakat vajinismus bizim başımızada geldi. Dr Saygın Beyle görüştükten sonra şüphelerim vardı, nasıl olacak, nasıl yapacaz diye ilk başta inanmıyordum. Daha sonradan eşime sabır göstererek bu süreçleri aştık. Şuan herşey yolunda. Bu işi yapabiliyoruz herkesde yapabilir. Doktor beyin söylediklerini hakikaten dinleyip sabır gösterirlerse çözebiliyorsunuz. Hayat yeniden başladı,biz birbirimizi yeni bulduk ve doyasıya birbirimizi yaşıyoruz. Allah razı olsun.Çok teşekkürler. Ben hastanede sağlık memuru olarak çalışıyorum. Kendimiz çözeriz dedik ama Saygın bey olmasaydı çözemezdik. Teşekkürler.
KEMALETTİN


Vajinismsus tedavisi istanbul - Anıl Bey'in eşiyle ilişkiye girememekle ilgili yorumları

anil

Ferdi beyin mektubu

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

Vajinismus sorunu yaşayan Ferdi beyin eşinin vajinismus tedavi düşünceleri

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

5 yıl vajinismus nedeniyle çok sıkıntı çektiler, vajinismusla ilgili tedaviler aldılar, tedavileri başarısız oldu ve baba olma umudunu yitirmek üzereydi. ama şimdi baba...

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

Ama şimdi onun bir kızı var , sizinde niye olmasınki...


Eşini çok seviyordu ama vajinismus nedeniyle yaşam kaliteleri düşüyordu. Eşini sevdiği için ona hediye aldığı zaman eşi üzüntüsünden ağlıyordu, ben bunu hak etmiyorum diye  ama ama vajinismus tedavisi alarak vajinismus problemini yendiler şimdi sevinçten ağlıyor...

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

Ali beyin eşinin Vajinismusun hayatındaki etkileri ve vajinismusla ilgili yorumları size vajinismus hakkında bilgilendirmek amacıyla ve ders çıkarmanız amacıyla okumanızı tavsiye ederiz.

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

6 yıl vajinismus sorunuyla boşuboşuna yaşadılar, üzüldüler. Vajinismusu ertelemekten vaz geçip vajinismus probleminden kurtuldular...

Vajinismus tedavisi hasta yorumları


Bugün Saygın Hocama teşekkür için geldik.4 seans da 1,5 yılımızı işkence haline  getiren hastalığımız vajinismus son bulmuştur.Bu mektubu okuyorsunuz biliyorum emin olun ne çektiğimizi gayet iyi biliyorum.Buraya acabalarla geliyorsunuz.Bir erkek olarak daha çok tedirgin olabiliyorsunuz.Buraya gelmeden önce neler denemedik ki.......... yardım aldık 2-3 ay boyunca ama boşa giden zamandan başka bir şey değilmiş.Bu işin ,güzel kokular,mum ışığında beraber olmaya çalışmakla çözülecebilecek bir şey olmadığını gördük.Biz erkekler bu sorunu bir çekiyorsak eşlerimiz 2,3,4 katını çekiyor.Onlara destek olun.Bu işin çözümünü sadece eşinize bırakmayın.Herzaman desteğinizi hissetsin.Çünkü yeri gelecek ev ödevlerinde  başarısız olacak ağlıyacak pes etmeye kalkacak işte o an siz devreye gireceksiniz elinden tutun ve ayağa kaldırın başladıysanız eğer bitirmenize çok az zaman kalmıştır.Bundan emin olabilirsiniz.Her seans sonu mutluluğunuzu eşinizin kendine özgüvenini gördükçe”aile”olarak daha çok mutlu olduğunuzu göreceksiniz.Aile kelimesi tırnak içine aldım ki vurgulamak istedim.Çünkü cinsel hayatınız eksik olduğunda aile olduğunuzu anlamıyorsunuz ve hep bir yalnız eksik kalıyor;çocuk düşünen arkadaşlarınız olsun veya evli arkadaşlarınızla toplandığınızda aklınızda  hep bu olacak ve sahte bir mutluluk olcak gelin başlayın ve mutlu olun hayalleriniz gerçekleşsin.Saygın Hocamın desteğiyle ne kadar kolay çözüldüğünü basit olduğunu göreceksiniz.Biz imtihanımızı çok şükür atlattık sıra sizde.Allah herkese bizim gibi mutlu olmayı nasip etsin.
HİDAYET


cetin


Vajinismus tedavisi hasta yorumları

Gokhan


Evrim-almanya


Vajinismus Tedavisi İstanbul - Erkan bey'in Yorumları

İstanbul'da doğup büyüyen çağdaş her şeye açık bir aile ortamında cinselliğin tabu olarak görülmediği bir şekilde büyüdüm. Eşimde aynı görüşte bir aile ortamında yetişmişti. İkimizde üniversite mezunu kariyer sahibi insanlar olarak ilk gecenin heyecanını ve eşimin kadınlığına ilk kez sahip olmanın bilinciyle evlendiğimiz geceye kadar hiçbir yakınlık kurmadık. O gece gelip çattığında ilk gece korkuları yüzünden bir kabus ortamına döndük. Tabi ki yurtdışı balayımız tüm fantezi hayallerimiz suya düşmüş oldu. 2. ayımızda vajinismus hastalığını kendimizin çözemeyeceğini fark edip eşimi jinekoloğa gönderdim, hiçbir problem olmadığı psikolojik olduğu cevabını aldık. Tam korktuğum şeydi çünkü inanmadığım göreceli ve tedavisini kesin görmediğim bir yoldu.
Araştırmaya başladık ve Doktor Saygın Hocamada açıkcası sadece eşimin inancıyla gittik. İlk seanstaki telkinler bile bana yetti. Yöntem ve egzersizlerle başarılı olduk ki internette önerilerle alakası olmadığını gördük. kısa sürede aktif bir cinsel hayata başlamış olduk. Şuanda evliliğimizin 6. ayındayız iyi ki vakit kaybetmeden vajinismus tedavisine başlamışız diyoruz.
Vajinismus gözünüzde büyütülecek bir konu olarak görmeyin ve yalnız olmadığınızı bilin yeter. Saygın
hocam çok teşekkürler.


Vajinismus Tedavisi Tekirdağ - Uğur Bey'in Yorumları 

Eşimle ilk geldiğimizde Doktor Saygın beyin yanına, benim fazla bir ümidim yoktu. Saygın beyin konuşmaları ve mektupları okumam beni ümitlendirdi. Çünkü ben ilişkiye girememe problemimizi eşimle 5 senedir çözemedik. Eşimle ilişkiye giremiyorduk ama ben her zaman eşimin  yanında oldum. Saygın Beyin yanına geldiğimde 5 seneyi geride bırakıp herşeye yeni başladım. Bunun yararını gördük. İlk seansdan sonra eşim yanıma geldiğinde çok mutlu idi ve bende 5 sene içinde bu konu hakkında bu kadar mutlu olmamıştı.3 seanstan sonra vajinismus hastalığından kurtulduk ve daha çok mutlu oldum. Ben eşime ve Saygın Beye güvendim sizde güvenirseniz sizde çok mutlu olursunuz. Allah Saygın Beyden razı olsun.

ugur tekirdag


Vajinismus Tedavisi İstanbul - Gökhan Bey'in Yorumları

Merhaba;
Bizde 1,5 yıllık evliyiz ve eşimin vajinusmus durumundan dolayı ilişkiye giremiyorduk. Bir ilişki durumumuz olamamıştı o zamandan beri. Doktor Saygın Bey’e gelene kadar vajinismus problemimiz devam etti. Eşimin öncelikle inanması gerekiyordu, ona olan sevgim çok büyük olduğu için bunca süre konuyu daha da büyütmemeye çalıştım. Ama şimdi herşey değişti. Herşey çok ama çok güzel.
4.seansda artık sorun kalmamıştı. Bugün hediyemiz ile birlikte teşekkür görüşmesine geldik. Çok ama çok mutluyuz.Sizlere,yani benim gibi eşi vajinismus olan beylere tavsiyem; Sabırlı olmaları, eşlerine desteği eksik etmemeleri, iletişimi kesmemeleri. Teşekkürler.

gokhan istanbul


Vajinismus Tedavisi Sakarya - Ahmet Bey'in Yorumları

Merhaba Saygın bey, Evliliğimizin beşinci ayındayız ve eşim vajinismus. İlk başlarda denemeler yapıyorduk ve başaramayınca artık onları da yapmıyoruz. Eşim konunun açılmasını istemiyor. Ben vajinismus uzmanına gidelim dediğimde ya geçiştiriyor ya "bir çözüm olacağına inanmıyorum, mümkün değil" diyor ya da beni sadece cinsellik düşünen gerçekten sevmeyen bir erkek olmakla suçluyor. Bu beni çok incitiyor ama bir şey yapamıyorum.Evliliğimin huzuru kaçmak üzere. İnternetten çok araştırdım videolarınızı izleyince içimde bir güven oluştu size karşı. Eşimi bu rahatsızlıktan kurtulmak için tedaviye nasıl ikna edebilirim. Lütfen bir yol gösterin.


Vajinismus Tedavisi Kocaeli - Özkan Bey'in vajinismus tedavisi hakkında yorumları

Merhabalar; 4 yıllık evliyiz, bu sorunun bir diğer adı her şeyi erteleme rahatsızlığı olması bence. Biz bu sorunu farkettiğimizde, hemen ismini koymuştuk. Fakat çözümü zamana bıraktık. Tedaviye birkaç yıl sonra karar verdik. Muayene için ilk gittiğimiz doktor ve tedavi yöntemleri bizi oldukça olumsuz etkiledi. Bu gelişmelerin daha doğrusu gerilemelerin ardından kafamızda hangi doktordan destek alırsak alalım yine aynı sonuçlanacağını düşündük. Nede olsa aynı koşullarda aynı yöntemlerle farklı sonuç beklemek pek olası bir şey değil. Erteleme rahatsızlığı bize birkaç sene daha kaybettirdi. Eşimle beraber tedavi yöntemini değiştirmeye karar verdik. Saygın Hocamla tanıştık, tedaviye başladık ve biz 4 seans sonrası eşimle vajinusmusu çözdük. Elbette bu sorunun birbirinden farklı çözüm yolları olabilir. Fazla zaman kaybetmeden psikolojiniz daha fazla bozulmadan, doğru teşhis ve doğru tedavi teknikleri ile çok kısa sürede sizde çözersiniz. Teşekkürler. ÖZKAN/22.07.2017


Vajinismus Tedavisi İstanbul - Ahmet Bey'in vajinismus tedavisi hakkında yorumları

Ahmet tsk

 

JoomlaWatch Agent