Vajinismus, Evlilik ve Boşanma Süreci

Vajinismus Tedavisi 

Vajinismus yani istemenize rağmen cinsel ilişkiye girememek sizin elinizde olmadan gelişmektedir ve bu süreçte istesenizde istemesenizde vajinismus (cinsel ilişkiye girememe) sizde özgüven kaybettirir. Kişinin özgüven kaybı bütün sosyal hayatına olumsuz bir şekilde yansır. Bu yansımalardan ailesi, eşi, yakın çevresi ve sosyal çevresi olumsuz şekilde etkilenir. Vajinismus nedeni ile özgüven kaybına bağlı olarak kişi hayatındaki herşeyi vajinismusa endeksleyebilir. Hayatta yapmak istediği birçok şeyi vajinismusa endeksleyip, vajinismus problemini çözdükten sonra deyip erteleyebilir. Sevdiğiniz kişilerle bile görüşmek istemeyebilir, insanlardan kaçabilirsiniz.

Vajinismus hastalığınızı herkes biliyor zannedip kendinizi eksik hissedebilirsiniz. Ailenizin çocuk baskısı, vajinusmus nedeniyle içinde bulunduğunuz ruh durumu eşinizle olan ilişkinizide mutlaka yansıyacaktır. Vajinusmus problemi ile yaşayarak hem kendinizi hem evliliğinizi olumsuz şekilde etkileyerek yaşamaktasınız. Oysaki vajinismus problemini, uygun bir vajinusmus tedavisi alarak vajinismustan kurtulup hayatınızı ve evliliğinizi çok daha olumlu hale getirebilirsiniz.

Vajinismus problemi bir ailenin dağılmasına kadar gidebilir. Vajinismus sorunu yaşayan çiftler evlilikleri süresince boşanmayı, ayrılmayı düşünebilirler. Oysaki vajinismus tedavisi alıp problemlerinden kurtulmak mümkündür. Vajinismus tedavi merkezimiz istanbul'a vajinusmus problemi nedeni ile birçok çift başvurmakta, vajinismuslu çiftlerin bir kısmı ayrılığı, boşanmayı düşünmektedir, hatta boşanan ve 2. kez evlenen çiftler vardır. Hatta 2. evliliğindede vajinismus problemi yaşayıp evlilliği tehlikede olan çiftler gelmektedir.  Vajinismus tedavi kliniği olarak vajinusmuslu hastalarımızın tecrübelerininden sizinde yararlanmasını, vajinismus sürecinin aile yapısına nasıl bir etki yaptığını en iyi vajinusmus problemi yaşayan kişilerin anlatabileceğini düşünerek bir eğitim materyali olarak siz vajinusmus problemi çeken hastalarımıza uyarma mahiyetinde sizlere sunmaktayız.

 

Vajinismus problemini hiçbir kadın taşımak istemez. Kişilik olarak nekadar güçlü olursanız olun, ne kadar korkularınıza yenik düşmesenizde, ne kadar azimli olsanızda vajinismus size zamanla özgüveninizi kaybettirir. Özgüvenini kaybeden bir insanında evliliği olumsuz şekilde etkilenir. Vajinismus nedeni ile yaşayacağınız ruh durumu sizi diğer kadınlardan farklı hissettirir. Sevdiğiniz eşinizin doğru insan olup olmadığını bile düşünebilirsiniz. Hatta kendinizi, hemcinslerinizden farklı hissedebilir, vajinismustan kurtulamayacağınızı düşünebilirsiniz. Böyle bir ruh durumunda bile vajinismustan uygun bir vajinismus tedavisi ile kurtulabilirsiniz.

 

Vajinismus ile ilgili Doktor Saygın Micozkadıoğlu'nun görüşleri

 

Vajinismus Vakası - 1 Danimarka - Copenhagen'den 5 yıl vajinismusla yaşayıp, başarısız vajinismus tedavileri sonucunda vajinismusun ruh durumunda yaptığı olumsuzluklar ve evliliğine yaptığı olumsuzluklar

vajinismus tedavisi danimarka

Vajinismus Vakası -2 İstanbul'dan vajinismus problemi yaşayan öğretmenin vajinismus hakkındaki görüşleri

Vajinismus nedeniyle 20 ayını olumsuz bir şekilde geçiren öğretmen hastamızın vajinusmus ve vajinismus tedavisine bakışını takip edebilirsiniz.

 

vajinismus evlilik ve boşanma

 

Vajinismus problemi nedeniyle çiftler evlendikleri ilk günden itibaren bir gün sağlıklı cinsel ilişkiye girebileceklerini düşünerek vajinismus tedavilerini ertelemektedirler. Vajinismusla geçen zaman kadının ruh durumuna olumsuz şekilde yansır, vajinismus problemi altında ezilir. İnsanlardan kaçar, vajinismus nedeni ile eşinin anlayışı karşısında kendini daha çok suçlu hissedebilir. Vajinismusun getirdiği ruhsal duygu durumu eşini sevmesine rağmen ona haksızlık ettiğini düşünerek boşanmayı düşünebilir. Oysaki uygun bir vajinismus tedavisi alarak hem vajiinusmus problemi çözer hemde kutsal aile kurumunu bozmayıp, sıcak yuvasına sahip çıkar. İşte bütün bu duygu durumları vajinismusun size yaşattıklarıdır.

 

Vajinismus Vakası-3 İzmir'den vajinusmus problemi nedeni ile gelen Ayşegül hanımın, vajinusmus ve vajinusmus tedavisi ile ilgili görüşleri

vajinismus nedir

 

Vajinismus problemi nedeni ile evliliğiniz ilk aylarında bile olumsuz şekilde etkilenir. Eşiniz anlayışsız olabilir, eşinize kızıp niye evlendimki diyebilirsiniz, anne - babamla daha mutluydum diyebilirsiniz hatta cinsellikten nefret edebilirsiniz. Oysaki vajinismus probleminizi uygun bir vajinismus tedavisi alarak vajinismus sorununuzdan kurtulup, anlayışsız  eşinizlemutlu olup Allah'ın size emanet edeceği minik kulları düşleyebilirsiniz. Anne, babanıza torunlarını gösterebilirsiniz.

 

Vajinismus Vakası - 4  Balıkesir'den vajinusmus problemi nedeni ile gelen Gürsün hanımın, vajinusmus tedavi yöntemi ile ilgili görüşleri

vajinismus hikayeleri

Vajinismusla evliliğiniz kısa süreli olabildiği gibi uzun dönemlide olabilir. Uzun dönemi boşanma düşüncesi takip edebilir. Eşinize karşı kendinizi ezik hissedebilirsiniz. Vajiinismus nedeni ile çocuğuunuzun olmama ihtimali eşinizden boşanmaya kadar götürebilir. Oysaki eşiniz sizi sevmekte ve sizden bir çocuk istemektedir. Vajinismus problemini taşıyarak vajinismusun hayatınızı ve evliliğinizi bir kabusa çevirmek yerine uygun bir vajinismus tedavisi ile mutlu bir yuvaya çevirebilirsiniz.

 

Vajinismus Vakası 5- Adana'dan vajinusmus problemi nedeni ile gelen Serpil hanımın, vajinusmus problemleri ve vajinusmus tedavi yöntemi ile ilgili görüşleri

 

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

Vajinismus problemi yaşayan çiftler her meslek grubundan olabilir hatta cinsel bölgelerimizle ilgili  anatomik ve fizyolojik  olarak bilgi sahibi olsalar bile yani doktor, ebe, hemşire olsalar bile bu vajinismus problemini yaşayabilirler. Vajinismus sorunu doktor çiftleri ufak bir sorunda bile birbirini kırar duruma getirebilir. İş ve sosyal hayatlarına olumsuz yansımaları olur Oysaki sağlıklı bir vajinismus tedavisi ile vajinismusun getireceği problemlerden kurtulabilirler.

Vajinismus Vakası -6 Çanakkale'den Doktor çiftlerin vajinusmus ve vajinismus tedavisi ile ilgili bilgi paylaşımları

 

vajinismus doktoru

 

Vajinismus Vakası -7 Eşinizle 10 yıl birliktelik, ardından 7 yıl evlilik ve vajinismus. Almış olduğunuz başarısız vajinismus tedavileri neticesinde üzaüntü ve stresle hayattan kopmanız ve zevk almayışınız, eşinizi okadar sevmenize rağmen ondan uzaklaşmaya başlamanız; vajinismus ve vajinismus sorununuzu çözemeyeceğinize karar verip boşanmayı düşünmeniz... Oysaki uygun bir vajinismus tedavisi ile hayata yeniden başlayabilirsiniz.

Dipnot: Şuanda çok tatlı bir minik kula sahipler.Darısı size...

 

vajinismusmuyum

 

Vajinismus Vakası -8 2 yıllık evli ve vajinismus problemleri vardı. Evliliklerine evlilik denir mi  diye bakıyorlardı.  Eşi vajinismus problemini artık çözemeyeceğini düşünüyordu. Böyle bir karamsar tablodayken vajinismus tedavisi alarak evliliklerini vajinismustan kurtardılar.

 

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

 

vajinismus tedavisi nasıl yapılır


Vajinismnus Tedavisi Manisa - Ayşe hanımın vajinismus tedavisi hakkında yorumları

Merhaba;
5 Yıllık evliyim hemşireyim. Vajinismusla ilgili ...... ve ...... gittim, antidepresan ilaçlar kullandım. 5 yıl boyunca insanlardan kaçtım içine kapanık oldum. Sürekli neden vajinismus benim başıma geldi, neden neden neden Eşim bana bu konuda destek vermiyordu beni tek başıma bıraktı. Evliliğimiz vajinismus nedeniyle tartışma içinde sürüp gidiyordu ben kendimi kadın gibi hissetmiyordum. Bu yüzden de artık 3 ay öncesi eşimle boşanma kararı aldık ama benim içim hiç rahat değildi. İnternetten Doktor Saygın Beyin sitesini gördüm ordaki vajinismusla ilgili makaleleri okudum. Doktor Saygın Beyle telefonla görüştüm konuşmalarından çok etkilendim ama manisa'dan gelmeye cesaret edemedim. Eşimin iş arkadaşının vajinismus problemi olmuş ve Doktor Saygın Bey'de tedavi olmuşlar. Bu durumu eşime bahsetmiş. Eşim ilk defa benimle Doktor Saygın Beyin muayenesine geldi. İlk muayenede Saygın Beyi hayranlıkla dinledim. Bizim diğer kadınlardan eksiğimiz olmadığını söyledi. 1. seansda kendime olan öz güvenim geldi. Artık gülümseyebiliyordum, artık dik yürüyebiliyordum. Vajinismus tedavisi sırasında problemsiz ev ödevlerimi yaptım. 2. seansda çok iyi geçti. 3. seansda mutlu sona ulaştık, vajinismus hastalığını yendim ve çok mutluyum. Hayatıma çok şeyler kazandırdınız. Vajinismus yüzünden bitecek evliliğimi kurtardınız Allah sizden razı olsun. Artık bende anne olabileceğim. Teşekkürler


 

JoomlaWatch Agent